Gotovo je -Vlada SRS-DSS-NS-SPS

zamisli ti sad forum
kad krenem sa temama, ala mi forumska ikona, što veće i bombastičnije
a forumska ikona kad krene da brani i objašnjava zašto je to tako

hebeš mu mater, ako to ne vredi videti:mrgreen::mrgreen:
moras preuzeti i od druge (tj. prve ) forumske ikone i obicaj da tekst boldujes ,uvelicavas i podvlascis slova u raznim velicinama i bojama ...sve u svemu samo od najboljih treba uciti :D
 
Skupština Srbije...

Zoran Đinđić "Neki bi izbore da organizuju svaka tri meseca"
Tomislav Nikolić iz klupe: "Ma svaki dan, samo da Vas srušimo"
Zoran Đinđić: "Bolje da neke druge stvari da radite svaki dan"

tada verovatno to nije bio problem

Ма добро, политичари свашта причају, то им је у опису радног места, али
мене занима како ти гледаш на учесталост избора и у чему видиш њихову сврсисходност?
Мислим увиђају ли људи колико ми ту "забаву" плаћамо кроз цене у продавницама?
 
E, vidiš, to je ono kod vas najgore. Što niste u stanju da razgovarate na - osnovnom CIVILIZACIJSKOM nivou, nego sve koji se s vama politički ne slažu nazivate izdajnicima. Pa, da li ti, znači, smatraš skoro 40% biračkog tela izašlog na izbore - izdajnicima? Zar ne shvataš da je to teška uvreda? I kako onda čovek da ne pomisli da ste spremni na, ili biste podržali i nešto - gore od verbalnog vređanja?

Kada ti to tako postavis onda je tako:rotf: ajde reci kakve si ti "uvrede" iznela do sada na racun Tomislava Nikolica za koga glasa 100.000 manje ili na racun SRS-a koji je konstantno pojedinacno najveca stranka.Zamisli koliko si ti ljudi uvredila.:thumbdown: Ajde ne glupiraj se nego pisi nesto konstruktivnije i tebi primerenije. Da naravno popi jedan sampanjac na nas racun. (I slobodno ospi standardan repertoar: Sovinisti, lazne patriote, fasisti, ne baljezgaj te, i sl.) :whistling:
 
moras preuzeti i od druge (tj. prve ) forumske ikone i obicaj da tekst boldujes ,uvelicavas i podvlascis slova u raznim velicinama i bojama ...sve u svemu samo od najboljih treba uciti :D

da, sad više ne znam ko je koja ikona:lol::lol::lol:
elem, zamisli tu scenu, nađem tekst kako je negde zarđala jedna puška i napravim temu kako je aljkav ministar odbrane, ili čujem od ortaka da se Tomi drogira unuče
pa kad krenu da se pravdaju
rekoh već, za to treba živeti, samo mogu nekim restrikcijama el. energije da mi ukradu to zadovoljstvo:mrgreen::mrgreen:

ozbiljno, ovo je za DS idealna pozicija
ubedljivo najviše birača je podržalo Tadićevu politiku (i nakon priznanja Kosova od strane država satanističkog uređenja -prema bestseller-u rasčinjenog vojvode od kazamata prim. aut)
Tadić predsednik, DS Vojvodina, po koji gradić, malo li je na današnju skupoću:mrgreen:
a Novi Sad je eklatantan primer kako birači cene i poštuju radikalsko umeće i ostvarene rezultate
 
Sada bi SRS-u odgovarali izbori iz dva razloga:
Prvi je zato sto ovako pasivnom kampanjom nije podsticao svoje glasace da izadju u velikom broju sada kada su srusili DS definitivno bolja motivacija im ne treba.

Drugi i po meni vazniji je sto bi oni glasaci koji su bacili svoj glas u rupu koja se zove LDP sada se ispravili i dali ga DS-u i tako poslali Cedu i ostale kompanjone u "vecna lovista".

Drugi bi prosli slicno , jedino bi mozda jos i oni penzioneri koji od pada Slobodana M. nisu glasali nizakoga sada ponovo izasli ohrabreni pobedom SPS-a.Novi izbori bi bili overa DS-a i patuljaka i bacanje para.
 
Kada ti to tako postavis onda je tako:rotf: ajde reci kakve si ti "uvrede" iznela do sada na racun Tomislava Nikolica za koga glasa 100.000 manje ili na racun SRS-a koji je konstantno pojedinacno najveca stranka.Zamisli koliko si ti ljudi uvredila.:thumbdown: Ajde ne glupiraj se nego pisi nesto konstruktivnije i tebi primerenije. Da naravno popi jedan sampanjac na nas racun. (I slobodno ospi standardan repertoar: Sovinisti, lazne patriote, fasisti, ne baljezgaj te, i sl.) :whistling:
Ja sam za radikale, njihovo rukovodstvo, rekla šta mislim, i uvek ću reći, ali, ako si pažljivo pratio, možeš videti da nikada nisam za - glasače, simpatizere, pa ni obične članove koji od članstva nemaju materijalne koristi rekla ništa uvredljivo, a pogotovo ne da su izdajnici, da su glupi, nepismeni, kao što su neki drugi ovde radili. A vi ste sve nas, i obične simpatizere, glasače, i članove DS-a nazivali svim tim, vrlo uvredljivim imenima. Ako se ti nađeš uvređen, i shvatiš lično to što ja nešto kažem za nekog tamo iz vrhuške stranke, onda je to tvoj problem.
 
Ма добро, политичари свашта причају, то им је у опису радног места, али
мене занима како ти гледаш на учесталост избора и у чему видиш њихову сврсисходност?
Мислим увиђају ли људи колико ми ту "забаву" плаћамо кроз цене у продавницама?

u srpskoj politici i na srpskoj političkoj sceni tražiti svrsishodnost, smisao, logiku i pamet...treba imati... svega
u suštini, izbori su uvek poželjni, jer narod daje ocenu rada vlasti,
po meni, kada se profiliše i razgraniči ko je sa DS-om i ko je sa SRS-om i da sateliti tih stranaka ne mogu sa ovom drugom i kad se posle objave CESIDA u 21:50 u izbornoj noći već znamo većinu, tada će izbori na 4 godine
sve dok postoje kalkulacije, imaćemo vlade na 1-2 najduže 3 godine
 
da, sad više ne znam ko je koja ikona:lol::lol::lol:
elem, zamisli tu scenu, nađem tekst kako je negde zarđala jedna puška i napravim temu kako je aljkav ministar odbrane, ili čujem od ortaka da se Tomi drogira unuče
pa kad krenu da se pravdaju
rekoh već, za to treba živeti, samo mogu nekim restrikcijama el. energije da mi ukradu to zadovoljstvo:mrgreen::mrgreen:


ozbiljno, ovo je za DS idealna pozicija
ubedljivo najviše birača je podržalo Tadićevu politiku (i nakon priznanja Kosova od strane država satanističkog uređenja -prema bestseller-u rasčinjenog vojvode od kazamata prim. aut)
Tadić predsednik, DS Vojvodina, po koji gradić, malo li je na današnju skupoću:mrgreen:
a Novi Sad je eklatantan primer kako birači cene i poštuju radikalsko umeće i ostvarene rezultate
Pa ne mislim ja da ce biti neki velik kolaps drzave bar ne odmah ali nece biti nista ni od iskorenjavanja korupcije,kriminala ali ni od smanjena siromastva ,novih radnih mesta i investicija o povecanju plata i penzija da i ne govorim ,naprotiv mozemo ocekivati i smanjenje prihoda takoda ne previdjam da ce dugo trajati i verovatno ce se urusiti iznutra .
 
da, sad više ne znam ko je koja ikona:lol::lol::lol:
elem, zamisli tu scenu,
nađem tekst kako je negde zarđala jedna puška i napravim temu kako je aljkav ministar odbrane
, ili čujem od ortaka da se Tomi drogira unuče
pa kad krenu da se pravdaju
rekoh već, za to treba živeti, samo mogu nekim restrikcijama el. energije da mi ukradu to zadovoljstvo:mrgreen::mrgreen:

ozbiljno, ovo je za DS idealna pozicija
ubedljivo najviše birača je podržalo Tadićevu politiku (i nakon priznanja Kosova od strane država satanističkog uređenja -prema bestseller-u rasčinjenog vojvode od kazamata prim. aut)
Tadić predsednik, DS Vojvodina, po koji gradić, malo li je na današnju skupoću:mrgreen:
a Novi Sad je eklatantan primer kako birači cene i poštuju radikalsko umeće i ostvarene rezultate

Ovom vasem su ukrali 4 ipo tenka (kom/35tona) pa nisi postavljao temu , nebi se valjda brukao zbog zardjale puske. A verovatno su ih ovi sto su sluzili pod DS-om cistili redovno :rotf:.

Tadica je podrzao isti broj ili + - 2 poslanika pogledaj raspodelu unutar koalicije pa vidi koliko je DS imala prosli put .Samo su se skupili u predizbornu koaliciju da bi upalila tema kampanje inace je sve ostalo isto.Neznam o kojoj ti podrzci govoris.:roll:
 
Pa ne mislim ja da ce biti neki velik kolaps drzave bar ne odmah ali nece biti nista ni od iskorenjavanja korupcije,kriminala ali ni od smanjena siromastva ,novih radnih mesta i investicija o povecanju plata i penzija da i ne govorim ,naprotiv mozemo ocekivati i smanjenje prihoda takoda ne previdjam da ce dugo trajati i verovatno ce se urusiti iznutra .

ne mogu da procenim, a da babavangišem, neću
ne očekujem ništa spektakularno, a ni dramatično
 
Crveni nam yebu mamu od '45-e.
Sva ova sranja,sto nam se desavaju,mozemo njihovoj DOSLEDNOJ politici,
da zahvalimo.:idea:

e pa neznam,nisam rodjen tada samo znam da smo pod crvenima bili mnogo bogatiji,mnogo jaci,slozniji,vredniji i posteniji i znam da te politike vise nema,e sada posto cujem mnogo takvih komentara uopste nevidim nekakvu vezu sa sadasnjicom,a to mi izgleda na teoriju zavere,mislim kakvu oni opasnost predstavljaju?
 
Paz' kad stvarno nije potrebno prenositi stranacku netrplejivost medj' "obicne" ljude. To sto ja mislim, na primer, da Vucic ne zasluzuje ni da bude predsednik kucnog saveta ne znaci da mrzim bilo koga... Zao mi je sto se ubacujem u tudju raspravu, ali zaista sam primetila to poeistovecivanje stranaka sa simaptizerima i/ili glasacima istih. Koliko znam, moja najbolja drugarica je za radikale pa mi je opet najbolja drugarica.... Ne moramo ici tako daleko ovde :p ali hajde da se suzdrzimo. Zaista ima neverovatno uvredljivih poruka za glasace SRS-a (glupi, zatucani inepismeni samo su neki od njih), ali bogami ima i na drugoj strani (izdajnici, Solanini "lizaci" i sl.) :mrgreen:

PS-Moja majka trenutno ceka penziju, videcemo kada ce pare stici i da li ce se stanje popraviti :)
 
E napokon sam siguran da odlazim iz ove zemlje bez buducnosti... Jedan korak napred a nazad dva.
Pa godine su trebale da se vratimo na pocetak gde smo nekad stali a sad ponovo srljamo u proslost. Vidim da ima zadovoljnih koji veruju da ce Sulejman Ugljanin u koaliciju!? To mu dodje braca po oruzju SDA i SRS zajedno? Juce preko nisana danas u ljubavi.
Tuzno je samo sto Ugljanin i trazi da Raska dobije autonomiju i odcepljenje a to svakako nije moguce u uredjenoj drzavi zato je najbolje da u Srbiji zavlada haos kako bi oni lakse do svog cilja...

Ma samo se ti opusti i spakuj koferche, a mi cemo lako sa Ugljaninom! ;)
 
Ja sam za radikale, njihovo rukovodstvo, rekla šta mislim, i uvek ću reći, ali, ako si pažljivo pratio, možeš videti da nikada nisam za - glasače, simpatizere, pa ni obične članove koji od članstva nemaju materijalne koristi rekla ništa uvredljivo, a pogotovo ne da su izdajnici, da su glupi, nepismeni, kao što su neki drugi ovde radili. A vi ste sve nas, i obične simpatizere, glasače, i članove DS-a nazivali svim tim, vrlo uvredljivim imenima. Ako se ti nađeš uvređen, i shvatiš lično to što ja nešto kažem za nekog tamo iz vrhuške stranke, onda je to tvoj problem.

Sacekaj opet popujes, covek je rekao da je Tadic izdajnik a ti si osula po njemu .Da nije on slucajno pominjao glasace DS-a. Ne Milunka nego si ispluvala coveka braneci Tadica (kao da ti je sijamski blizanac). A kada sam ti rekao da ne takva kritika ne stoji iz usta osobe koja non stop pljuje ljude koji imaju vise glasace ili coveka koji ima par procenata manje. Lazne patriote, sile mraka, sovinisti ,zle sile i da ne nabrajam izraze koje si koristila. Nego opusti se . Ne mogu se ja na tebe naljutiti nikako , nego da neces na pecenje.;)
 
Ovom vasem su ukrali 4 ipo tenka (kom/35tona) pa nisi postavljao temu , nebi se valjda brukao zbog zardjale puske. A verovatno su ih ovi sto su sluzili pod DS-om cistili redovno :rotf:.

Tadica je podrzao isti broj ili + - 2 poslanika pogledaj raspodelu unutar koalicije pa vidi koliko je DS imala prosli put .Samo su se skupili u predizbornu koaliciju da bi upalila tema kampanje inace je sve ostalo isto.Neznam o kojoj ti podrzci govoris.:roll:

pa što bih se brukao, ja ću biti mnogo oštrija opozicija od vas, za metak ima da vas prozivam
neću sebi da dozvoljavam gafove oko procenta pa da me pozicioni forumaši ismevaju
ja gde "udarim", tu trava ne raste:mrgreen:

što se tiče koliko je ko imao i ko je koga koliko podržao
evo ti tema, pa računaj http://forum.krstarica.com/threads/214069
 
e pa neznam,nisam rodjen tada samo znam da smo pod crvenima bili mnogo bogatiji,mnogo jaci,slozniji,vredniji i posteniji i znam da te politike vise nema,e sada posto cujem mnogo takvih komentara uopste nevidim nekakvu vezu sa sadasnjicom,a to mi izgleda na teoriju zavere,mislim kakvu oni opasnost predstavljaju?

U tome sto ti se sada desava,koreni leze u "komunistickoj" proslosti :idea::ok:
 
u srpskoj politici i na srpskoj političkoj sceni tražiti svrsishodnost, smisao, logiku i pamet...treba imati... svega
u suštini, izbori su uvek poželjni, jer narod daje ocenu rada vlasti,
po meni, kada se profiliše i razgraniči ko je sa DS-om i ko je sa SRS-om i da sateliti tih stranaka ne mogu sa ovom drugom i kad se posle objave CESIDA u 21:50 u izbornoj noći već znamo većinu, tada će izbori na 4 godine
sve dok postoje kalkulacije, imaćemo vlade na 1-2 najduže 3 godine

Ово је мање више тачно. Мада би најбољи пут до таквог решења био подизање цензуса на 10% и онда би
неки морали пре избора да се удруже у коалиције и то програмске, а не интересне, како је до сада било.
 
pa što bih se brukao, ja ću biti mnogo oštrija opozicija od vas, za metak ima da vas prozivam
neću sebi da dozvoljavam gafove oko procenta pa da me pozicioni forumaši ismevaju
ja gde "udarim", tu trava ne raste:mrgreen:

što se tiče koliko je ko imao i ko je koga koliko podržao
evo ti tema, pa računaj http://forum.krstarica.com/threads/214069

102 - g17+(25) - LSV(najmanje 3) - SPO(isto najmanje 3) - i zaboravio si mi tamo Rasima Ljajica zar i on nije bio u istoj korpi .Pa sam saberi koliko je DS ovakvom kampanjom dobio (a izgubio Koalicioni potencijal , tu lekciju su Radikali naucili u zadnjih par izbora) . I sada racunaj na krilima ove pobede koliko ce da zivnu glasaci SPS-a , SRS-a i DSS-a pa sam vidi imali matematike raspisivati nove izbore. I to da bi kampanja ovim strankama sada bila mnogo laksa i usmerena na isti cilj. Cak mislim da sa G17+ imaju neki dogovor ako se prebaci 100 poslanika da ce dobiti nekog poslanika vise.
 
Poslednja izmena:
Ово је мање више тачно. Мада би најбољи пут до таквог решења био подизање цензуса на 10% и онда би
неки морали пре избора да се удруже у коалиције и то програмске, а не интересне, како је до сада било.
Tačno. Tek tada bi valjda konačno, od trgovaca postali političari.
 
Sacekaj opet popujes, covek je rekao da je Tadic izdajnik a ti si osula po njemu .Da nije on slucajno pominjao glasace DS-a.
Ovaj put nije pominjao. Ali, to jeste ovde čest običaj, moraš priznati, da se osipa paljba baš po glasačima

Ne Milunka nego si ispluvala coveka braneci Tadica (kao da ti je sijamski blizanac).
Nisam ga uopšte ispljuvala, nego je on bio - dobar povod, da reagujem na tu poznatu ružnu praksu.

A kada sam ti rekao da ne takva kritika ne stoji iz usta osobe koja non stop pljuje ljude koji imaju vise glasace ili coveka koji ima par procenata manje. Lazne patriote, sile mraka, sovinisti ,zle sile i da ne nabrajam izraze koje si koristila.
Da li i ti sam razumeš šta si ovim hteo da kažeš? :roll: Izražavaj se malo manje "zbrdozdolisano" ;) A, radikali jesu lažne patriote, kažem, to ću uvek tvrditi, dok suprotno ne dokažu, što bi bilo lepo, ali, znajući ih iz dosadašnje prakse, ne verujem ama ič.

Nego opusti se .
Opet on. Ja sam potpuno opuštena, što za tebe, ne znam da li važi.

Ne mogu se ja na tebe naljutiti nikako ,
Dal' se ljutiš, ili bilo šta drugo, veruj mi, svejedno mi je potpuno.

nego da neces na pecenje.;)
Ne, hvala. Od mesa, jedem isključivo ribu.
 

Back
Top