Goran Davidovic - Firer se vraca na politicku scenu: Ukinuti pokrajinu Vojvodinu, vojvođansku naciju zagovaraju soroševci i NVO sektor

Podrzavas Davidovica Firera

To si i napisao

ne pricaj gluposti

podrzavam ukidanje autonomnih pokrajina

to nije nikakav nacizam ma sta ti pricao , satanisto

nacizam je vase napadanje drugih drzava i naroda i americki neokolonijalizam imperijalizam i unistavanje citavih drzava i naroda
 
Čovek je po liku i delu osoba sa pola mozga ako i toliko, bez ikakvih životnih rezultata i čovek za aktivaciju po potrebi.

No, budući da znamo kako smo prošli sa Kosmetom, tj. kako prolazimo sa Kosmetom, ovo što je rekao je nešto što zapravo treba i uraditi. Kakve crne pokrajine, kakva crna nacija, gasiti u korenu. Kome se ne sviđa uzmeš pasoš i ličnu i proteraš u Mađarsku.
 
Sad je matora budaletina.
Сад је зрелији, одрекао се неких погрешних ставова и идеја, мада и даље има неке младалачке бубице у себи, због чега смо се често расправљали на твитеру.
Samo ukidajte. Sve što ste silom ukidali bez toga ste ostali.
Ово је обична фраза. И мантрање. Шта су то Срби ,,насилно" укинули?
 
Сад је зрелији, одрекао се неких погрешних ставова и идеја, мада и даље има неке младалачке бубице у себи, због чега смо се често расправљали на твитеру.
Duša jedna. Blagoslovljen bio. Ma bodi ga kući svojoj.
Ово је обична фраза. И мантрање. Шта су то Срби ,,насилно" укинули?
Mantranje, fraza? 🤣 Мora da se šališ. Sve što ste silom pokušali zadržati to ste izgubili.
Realno, vojvođane boli k... za neki separatizam, ali kad krenete da im ukidate ovo ili ono, ko zna sta će biti... Inat je čudo.
 
Autorska tema
Goran Davidovic - Firer ponovo pocinje da se pojavljuje na medijima i da najavljuje svoj povratak na politicku scenu Srbije. Kaze da ima nove ideje, i da se cuo sa Nestorovicem.
Sta ocekivati od Firera, da li ce ubedljivo preci cenzus ?

https://srbin.info/politika/goran-d...nu-vojvodinu-a-vojvodjanska-nacija-je-bolest/

:think:
Pogledajte prilog 1522148
UDBA nastavlja dalju radikalizaciju društva i gura zemlju U izolaciju i priprema se za sukobe zarad majke joj ruZije.
 
idiot koje se tura opet na stetu srba kada anti srbe i one koji jedini ovde konstantno prave tenzije (pokusavaju da ih prave) nedime i dinka treba da se stavi pred sud ili napolje iz drzave da bude tas na vagi kako su oni zaista u pravu i kako postoje srpski neonacisti sovinisti...

ne deluje mi slucajno da se sad ubacuje...


po meni on je nebitan lik
A ja mislio on i ti ste ista osoba.
 
A ja mislio on i ti ste ista osoba.
вама несрбима дођемо под исто.

само што је он за вас ко будали шамар, јер ради оно што Вама паше и овима попут динка и недима. да испадне како је истина оно што они измишљају.

док сам ти ја трн у оку и можеш да ми пљунеш под прозор ко и осталим србима овде. и ти и динко и недим.
 
вама несрбима дођемо под исто.

само што је он за вас ко будали шамар, јер ради оно што Вама паше и овима попут динка и недима. да испадне како је истина оно што они измишљају.

док сам ти ја трн у оку и можеш да ми пљунеш под прозор ко и осталим србима овде. и ти и динко и недим.
Ja ne vidim razliku u razmišljanju i rečniku između tebe i njega. Jedino što je on poznatiji i što se njegov glas dalje čuje.
Evo ti mi objasni u čemu se razlikujete.
 

Back
Top