GMail

codemaker:
DObronamerna opaska, nista vise
Ma ne verujem... viđao sam to negde na stranim forumima u raznim varijantama... ali ja to ne umem :( verovatno postoji neki sajt za tako nešto?
DabaMAN postuj link!!! :D
Codemaker, jel gramatičke greške kod mene u postu??? Na brzinu sam kucao....
____________________
www.karlo.co.sr


karlocar.jpg
 
DabaMAN:
Cool! :wink: Zahvaljujem sch-u na poslatoj pozivnici, napravio sam acount - dabaman@gmail.com
Zasad izgleda odlično, jedino što neradi u Operi, ali to očekujemo da isprave čim Gmail izađe iz beta faze. :)
Onomad sam negde procitao da ce full verzija 7.60 Opere biti 100% kompatibilna sa Gmail-om, kada isti izadje iz beta faze (u to vreme ce i Opera izadji iz beta faze).
 
sch:
Eve,upravo sam poslao jednu pozivnicu Nišliji. Ostala mi je još jedna,pa ko se prvi javi...

Inače,ni ja nisam imao pozivnice da prosleđujem,mislim prvih desetak dana,tek onda su mi se pojavile.

Pozdrav svima !


Hvala Scheky, tek sam sad skinuo!
Nego me nesto zeza, Opera nece, a IExplorer mi kaze da treba da dozvolim Cookies iako jesam, mozda me ovde da poslu firewall zeza, probacu od kuce.
Hvala jos jednom, i javljam ti kad dobijem mogucnost da saljem pozivnice da ti vratim.

Zivi bili!!!
 
Eeeh, to je samo za nas sa posebnim pogodnostima... treba znati prave ljude na pravim mestima... :lol: 8)

Shalim se,

pravi user je zxleka al mi je ovako bilo bas simpaticno, lepo se uklapalo bez mnogo truda.
 
Bogami zasipaju spamom! :x Svoju adresu nisam nikome ostavljao, što eventualno znači da google prodaje adrese spamerima, ili grešim... :?
Ali barem preko POP-a ne preuzima tu poštu. :roll:
 
DabaMAN:
Bogami zasipaju spamom! :x Svoju adresu nisam nikome ostavljao, što eventualno znači da google prodaje adrese spamerima, ili grešim... :?
Ali barem preko POP-a ne preuzima tu poštu. :roll:

Greshish, ne zayebava se google s'tim.
A greshish i shto tako otvoreno ostavljash mail na javnom forumu gde svako ima pristup, jako lako se spajderuje
 

Back
Top