GMail

STo se tice toga ja sam imao isti problem sa Firefoxom a koristio sam i ZoneAlarm i on je pravio probleme.Pokusaj da u firewall programu dopustis stranicama gmail i google "3rd party" ili nesto slicno pa probaj.
Ako treba nekome pozivnica neka pise na mnemanja@gmail.com
 
Zna li neko kako da podesim Account u Outlook Express-u ili IncrediMail-u da mi tu stižu poruke, a ne da se stalno kačim na gmail.google.com?
Ja sam pratila njihova uputstva data na linku za Help za Outlook i mogu da saljem poruke, ali ne uspevam da ih primim (nesto nije dobro uneto za incoming server). Isto je i za IncrediMail.
Moze li neko da mi pomogne???
 
SlucajnaProlaznica:
Zna li neko kako da podesim Account u Outlook Express-u ili IncrediMail-u da mi tu stižu poruke, a ne da se stalno kačim na gmail.google.com?
Ja sam pratila njihova uputstva data na linku za Help za Outlook i mogu da saljem poruke, ali ne uspevam da ih primim (nesto nije dobro uneto za incoming server). Isto je i za IncrediMail.
Moze li neko da mi pomogne???

Pretpostavljam da u ovome lezi problem:
Isti je proces za Incredi Mail i za Outlook express

Tools account, properties, onda idi na advance i upisi:
outgoing mail SMTP upisi 465 i cekiraj this server requires a secure connection SSL
incoming mail POP3 upisi 995 i cekiraj this server requires a secure connection SSL.

To bi trebalo da ti resi problem, bar se nadam.
 
Hej, i ja sam tako podesila, i sad shvatih da sasvim dobro funkcionise, jedino sto ne mogu da primim poruke koje sama sebi posaljem (a ja sam tako isprobavala da li radi), dok sve ostale mogu! Nije mi jasno zasto, no, nema veze, hvala na pomoci! Poz! :D
 

Back
Top