GLUPA TEMA

bezosecajna zlico! :lol:
ako je tebi usiljeno da cestitas rodjendan nekome koga ne poznajes uzivo ne znaci da je drugima...
yebote, jel ti dodje nekad u zivotu da nekoga koga ne poznajes utesis, pomognes mu, nasmejes ga...to je ljudski...ako nisi u stanju nemoj da prozivas druge zbog toga sto jesu!
 
cLick - OR - Die:
Tema SUX!
Kako si ceo dan sama? Gde su ti kom$inice.. prijateljice.. kres kombinacije.. pink televizija, nervozni po$tar. Pre bih zavezao sebe za stolicu i odgledao velikog brata nego $to bih otvorio ovako siroma temu. Mada najgore od svega na ovoj temi mi je trulo, patetichno, preko kurca, bezosecajno, usiljeno chestitanje i te$enje na 4 strane. Gadite mi se dobri ljudi :lol:

Zasto odmah tako strogo sudis? Verujem da zena ima i komsinice i prijateljice, s kim je mogla da izadje negde, ali jednostavno, to je moje misljenje, nije bila raspolozena ni za kog. Dodju takvi trenuci kad nisi ni sposoban niti imas volje ni zelje da podelis tugu s nekim, a jednostavno moras sve da izbacis iz sebe, aovo je jedan od nacina. Ako nista bar je videla i zna da je to dosta ljudi procitalo i bar joj je malo bilo lakse.
isto mislim da postovi koji su joj upuceni nisu bili licemerni niti bezosecajni, jer zivimo u vremenu otudjenosti i nazalost sve vece usamljenosti, pai na ovaj nacin pokusavamo da komuniciramo, i ne vidim u tome nista lose.
Pridruzujem se cestitkama uz zelju da bude sto manje takvih dana, kako tuznoj slavljenici, tako i svima nama
Pozdrav svima :D
 
cLick - OR - Die:
Tema SUX!
Kako si ceo dan sama? Gde su ti kom$inice.. prijateljice.. kres kombinacije.. pink televizija, nervozni po$tar. Pre bih zavezao sebe za stolicu i odgledao velikog brata nego $to bih otvorio ovako siroma temu. Mada najgore od svega na ovoj temi mi je trulo, patetichno, preko kurca, bezosecajno, usiljeno chestitanje i te$enje na 4 strane. Gadite mi se dobri ljudi :lol:

Ovo si zakljucio... Kako?
 
Sto se tice mame i tate neka su daleko!:) :) Ja gledam po sebi samo te smore jos vise! (Mojzda su tvoji cool izvini) Gledaj to ovako nekad se najkonstruktivnije ideje stvore u smoci! Mozda smislis sta dalje da radis da ne dolazis u situacije kad ne znas kud sa sobom! Posveti svo vreme sebi! (muzu za inat potrosi brdo para) kupi sama sebi poklon kad on vec nije! i.....ne znam pojedi celu tortu sama!!!;)
 
NevenaBGD:
Sto se tice mame i tate neka su daleko!:) :) Ja gledam po sebi samo te smore jos vise! (Mojzda su tvoji cool izvini) Gledaj to ovako nekad se najkonstruktivnije ideje stvore u smoci! Mozda smislis sta dalje da radis da ne dolazis u situacije kad ne znas kud sa sobom! Posveti svo vreme sebi! (muzu za inat potrosi brdo para) kupi sama sebi poklon kad on vec nije! i.....ne znam pojedi celu tortu sama!!!;)
I pokloni sebi stomacinu...
 
bas su cool ovi forumasi, slucajna, ne bih ja bolji rodjendan pozelela uz ove i ovakve cestitke ;) a ti bad wolf bas si bad svakom se nekad skupi posebno kad su rodjendani i te stvari...zato bolje psssssst!
ps pusti neku dobru stvari to uvek pomaze recimo ja tad obicno pustim land down under od men at work tako chill out stvar iako su je "skadili" australijanci o svojoj zemlji i uzmes onaj remix "jugoslovenka" :)))
 
cLick - OR - Die:
Tema SUX!
Kako si ceo dan sama? Gde su ti kom$inice.. prijateljice.. kres kombinacije.. pink televizija, nervozni po$tar. Pre bih zavezao sebe za stolicu i odgledao velikog brata nego $to bih otvorio ovako siroma temu. Mada najgore od svega na ovoj temi mi je trulo, patetichno, preko kurca, bezosecajno, usiljeno chestitanje i te$enje na 4 strane. Gadite mi se dobri ljudi :lol:

surovo, srzh..... istina :D
 

Back
Top