GLUPA TEMA

slucajna:
Dugo sam razmisljala da li ovo da napisem,da ne pomisli neko da reklamiram sebe,ali ******* moram s nekim da podelim kako se jadno osecam trenutno..

Evo ovako,danas mi je rodjendan,a ceo dan cu biti sama,kao nikad do sad..tata,mama,prijatelji daleko 1500 km od mene,muz kraj mene,a kao da nije,radi ceo dan..a ja..ja pravim tortu,a ni sama ne znam za koga je pravim...place mi se..


Sorry svim forumasima na smaranju sa ovom temom,ali bas sam tuzna i sjebana..shit

Sretan rodjendan.
I da te utesim ja sam sve svoje rodjendane proveo s desankom i sta mi fali, ziv, zdrav ,normalan. Jedino ponekad malo zanosim u stranu, ali to je zato sto mi je jedno jaje od drkanja teze.
 
sinnke:
Sretan rodjendan.
I da te utesim ja sam sve svoje rodjendane proveo s desankom i sta mi fali, ziv, zdrav ,normalan. Jedino ponekad malo zanosim u stranu, ali to je zato sto mi je jedno jaje od drkanja teze.
...to tezze jaje prodaj na pijaci za 6 dindzi, naspram onog laksheg, koje mozzesh da uvalish za 5 din.... kazzi da su kvalitetna, domaca.... i tako to....
SRECAN RODJOSH!
 
Srecan rodjendan lepotice i svaki ti se dao!
Salu na stranu, znas i sama da nikom nije uvek i samo dobro. No, Internet je cudo. Kada mi je draga osoba poginula, u to vreme ovde nisam imala nikog da mu se isplacem na ramenu. Internet ekipa me je izvukla iz bedaka, doslovno....Sve dodje, sve prodje, pa i jedan rodjendan koji nije potekao kako zelis.Ima i gorih stvari, veruj mi.
1500 km od kuce? Da pogajam..U Nemackoj si? Arnhem - Banovo brdo - 2.100 km.Vidis ima i gorih...
 
Joya!:
Srecan rodjendan lepotice i svaki ti se dao!
Salu na stranu, znas i sama da nikom nije uvek i samo dobro. No, Internet je cudo. Kada mi je draga osoba poginula, u to vreme ovde nisam imala nikog da mu se isplacem na ramenu. Internet ekipa me je izvukla iz bedaka, doslovno....Sve dodje, sve prodje, pa i jedan rodjendan koji nije potekao kako zelis.Ima i gorih stvari, veruj mi.
1500 km od kuce? Da pogajam..U Nemackoj si? Arnhem - Banovo brdo - 2.100 km.Vidis ima i gorih...

komsiluk..Svajcarska-Banovo brdo..hvala puno i ne samo tebi vec svima koji je ponesto napisao ovde... :)
 
Iako se ne znamo, zelim ti srecan rodjendan i puno lepih trenutaka
h015.gif
 
Silent Bob:
PS kad sam video Gazdaricin post pomislio sam da ce reci da uzmes tu tortu... da je odnes do prvog komsije/komsinice ili prijatelja/prijateljice... da se namazete tortom i da se izyebete... eto... svaki dan me nesto iznenadi...
ako ipak resis...
gateau_exotic.jpg

srecan rodjendan
 
slucajna:
Dugo sam razmisljala da li ovo da napisem,da ne pomisli neko da reklamiram sebe,ali ******* moram s nekim da podelim kako se jadno osecam trenutno..

Evo ovako,danas mi je rodjendan,a ceo dan cu biti sama,kao nikad do sad..tata,mama,prijatelji daleko 1500 km od mene,muz kraj mene,a kao da nije,radi ceo dan..a ja..ja pravim tortu,a ni sama ne znam za koga je pravim...place mi se..


Sorry svim forumasima na smaranju sa ovom temom,ali bas sam tuzna i sjebana..shit

Samo da znas da je ovo izrazito uvredljivo. Ako ti je makar trun laske i lepse - OK je... Kakvo crno smaranje...

!!!SRECAN RODJENDAN!!!

(nisam citao temu, ali se nadam da je tvoj uvezeni muz nasao vremena - neki tren da ti nekim gestom ukaze paznju...)
 
Tema SUX!
Kako si ceo dan sama? Gde su ti kom$inice.. prijateljice.. kres kombinacije.. pink televizija, nervozni po$tar. Pre bih zavezao sebe za stolicu i odgledao velikog brata nego $to bih otvorio ovako siroma temu. Mada najgore od svega na ovoj temi mi je trulo, patetichno, preko kurca, bezosecajno, usiljeno chestitanje i te$enje na 4 strane. Gadite mi se dobri ljudi :lol:
 

Back
Top