Glumac koji sigurno ne umire

Noup,
Lefty se nazivio posle onih dogadjaja

U pravom zivotu Sonny Black je taj koji je zavrsio u Hadsonu ...


A u filmu Lefti je mogao da zapali u undergraund,da se skriva,potpuno mi je besmisleno da je dobrovoljno otisao da ga weknu,jednostavno nema smisla...

Vidis,meni je bas imalo smisla da se to desi...:confused:
Ono skidanje sata,ako se dobro secam,i ne nosenje pistolja,delovao mi je pomireno i pripremljeno za takav kraj koji sam ja ocekivala.
Nema druge,sledi mi ponovno gledanje filma.
 
Vidis,meni je bas imalo smisla da se to desi...:confused:
Ono skidanje sata,ako se dobro secam,i ne nosenje pistolja,delovao mi je pomireno i pripremljeno za takav kraj koji sam ja ocekivala.
Nema druge,sledi mi ponovno gledanje filma.

Ma slazem se da su oni snimili da to tako izgleda,ali ti onda moze da razmislis da niko u mafiji ne ide svesno da ga veknu,oni i kazu da te ubija najbolji prijatelj s osmehom na licu kada to ne ocekujes,a ako sumnjas da ce neko da te rokne,valjda je normalno da bezis,ili kao stully zatrazis FBI zastitu.Jedino ako je Lefti iz filma suicidalan.

Sve je to ostavljeno da malo razmisljas,kao sto je u Bilo jednom u Americi kraj cudan,i ti si ostavljen da se pitas da li je sve to istinito ili je to samo De Nirov opijumski san ...
 
Ma slazem se da su oni snimili da to tako izgleda,ali ti onda moze da razmislis da niko u mafiji ne ide svesno da ga veknu,oni i kazu da te ubija najbolji prijatelj s osmehom na licu kada to ne ocekujes,a ako sumnjas da ce neko da te rokne,valjda je normalno da bezis,ili kao stully zatrazis FBI zastitu.Jedino ako je Lefti iz filma suicidalan.

Sve je to ostavljeno da malo razmisljas,kao sto je u Bilo jednom u Americi kraj cudan,i ti si ostavljen da se pitas da li je sve to istinito ili je to samo De Nirov opijumski san ...

Mozes ali i ne moras.
Mozda mu je jednostavno bilo dosta svega.
Hteo je casno da zavrsi sa tim a ne da bezi i da se skriva.
Meni je to imalo smisla...
Istina je da sam bas davno gledala film,rekoh da mi ne gine jedno podsecanje.
Videcemo kako cu da ga shvatim drugi put:).
 
250px-Harveyrosenberg.jpg

Dusa od covjeka.
 
Mala digresija
kad su u pitanju glumci
koji su pobili najvise ljudi na filmu
evo doajena ovog zanata
Rambo (2008) 247-mrtvih,Rambo(Sly) sredio njih 87
Rambo III (1988) 127-mrtvih,Rambo(Sly) sredio njih 72
Equilibrium (2002) 236-mrtvih,Preston(Bale) sredio njih 118
 

Back
Top