Globaltel ismeva građane i reciklažu

Donald Duck Money GIF
 
Ja otputovao u inostranstvo, nit globaltel aplikacija radi nit mogu da aktiviram roming. Sve u svemu mislim da će me zapaliti za sve pare koje sam imao na aplikaciji i još mi žena uplatila mislili da je to problem ali nije. Ugl mislim da je globaltel jedna od većih prevara u poslednje vreme.
 
Juče sam uspeo da ubacim 40 ambalaža a stiglo mi duplo po 30 dve dopune. Kao da sam dva puta ubacio isto. Čudno ida je radio reciklomat u njegoševoj podne nedelja. Uveče prođem pored cvetnog radi z:shock:

Normalno aplikacija mi ne radi, novu ne mogu da instaliram tako da nemam nikakav uvid u sredstva i pakete? Gde da idem da se žalim u upravu vodovoda?
 
Juče sam uspeo da ubacim 40 ambalaža a stiglo mi duplo po 30 dve dopune. Kao da sam dva puta ubacio isto. Čudno ida je radio reciklomat u njegoševoj podne nedelja. Uveče prođem pored cvetnog radi z:shock:

Normalno aplikacija mi ne radi, novu ne mogu da instaliram tako da nemam nikakav uvid u sredstva i pakete? Gde da idem da se žalim u upravu vodovoda?
Taman pomislih, napokon je uspeo i stizu pohvale od njega ..ali avaj
kuknjava u zadnjem pasusu
 
U beogradu su već danima ispražnjeni i prazni reciklomati ali uredno stoji poruka da su puni, ja sam svejedno ubacivao flaše koje padnu i puknu unutra. Zašto reciklomati i globaltel aplikacija ne funkcioniše?

Kako da se povrate sredstva koja su uplaćena na karticu?

Jel istina da je država platila željku mitroviću 17 miliona evra ovu prevaru?!??
 
malocas ubacih oko 100 komada:cistinaocare:

cuh info da su u nekim objektima lidla (vidikovac, borca..) postavili reciklomate...valjda se dobije papiric za koliko, i onda se na.kasi umanjuje racun prilikom kupovine....ali, ne znam tacno koja ambalaza prolazi kao ni koliko se dobija po jedinici

Eto kog zanima moze mu info biti od koristi.

Nema na cemu:strika:
 

Back
Top