Globaltel ismeva građane i reciklažu

mario80

Legenda
Banovan
Poruka
59.883
Već danima nijedan reciklomat ne radi. I ako na sajtu stoji da radi reciklomat izbacije flaše sa porukom neidentifikovan artikl.

Kada se očekuje njihovo uklanjanje sa javnih površina jer smrde?

Screenshot_2023-04-07-17-42-28-882_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
 
Gde recikliraš skoro žena ubacila gps lokator svu ambalažu bacaju u vinču na deponiju...
Нека раде шта год хоће, ја мој део испуњавам.

По крају су нам поставили приличан број места за рециклажу - преправили подземне контејнере за нову намену.
Ту бацам. Никакви аутомати и керефеке.
 
Evo ti gore link sam stavio pa čitaj...
Прочитао...
Поражавујуће су то Ствари шта Ви Људи радите од својих живота и живота ваших Покољења:(..
Па и сами Властодржци осећају,удишу тај НЕСНОСНИ СМРАД који се шири Београдом од Јула до Половине Семптебра,малтене СВАКОДНЕВНО...
и да нико не ради НИШТА по том Питању..Енигма??:(

Па како је то могуће,како је могуће да једна Швица,Површине једне Војводине са преко 8,5 Милиона Становника(скучен простор),нема такав Проблем тог Смрада,нечистоће,те бахатости?
сад ћу ти кажем..
Пре добрих 15+ година пронађу ми РЕЦИКЛАТОРИ(овдашњи ђубретари) 2 стаклене флаше у обичној кеси за ђубре(нашли неке папирне рачуне,све са именом и презименом унутра),наредног Дана устајем ујутро на посао и цела кеса ИЗВРНУТА ПРЕД кућним Вратима..то хаос....
онај пепео од роштиља,цеди се нешто низ степенице,мајонези,нека уља,све и свашта..
Препознам моју кесу,закасним на посао тог Дана док сам све то очистио.
За 2 Дана добијем Рачун од Општине,Казна-450 Фр. због тог Стакла у обичном Смећу.
Наравно,после ми никада није пало на Памет да радим сличне Глопости јер са временом,са Годинама капираш сам колико СВЕ ТО ЗНАЧИ,
значи да мош овде у летњим Месецима у било ком јЕЗЕРУ,реци да се рекреираш а да не налетиш на 1 ЈЕДИНУ ПЛАСТИЧНУ фЛАШУ..СВЕ препуно Рибе,чисто.. и ништа никад не КАНДИ,иако је полулација близу ПОЛОВИНЕ СТРАНАЦА,што натурализованих што оним који желе да остану Странци!

Мишљења сам да све може се среди уколико имаш Одговорну Власт која искрено ЖЕЛИ да сузбије тај ВЕЛИКИ Проблем .
Сви смо Сведоци дуги Низ Година како еминентни Стручњаци упозоравају на Винчу,на та канцорегена Испарења путем Врења код летњих Месеци..
међутим,
битно да Кумови возе Ламборџиније и граде профитабилне Послове типа мини-хидроелектрана,
код нас је изгледа само битно да се ЈА ЛИЧНО ОБОГАТИМ-А ЗА све остало ме боли ђока!

 
Прочитао...
Поражавујуће су то Ствари шта Ви Људи радите од својих живота и живота ваших Покољења:(..
Па и сами Властодржци осећају,удишу тај НЕСНОСНИ СМРАД који се шири Београдом од Јула до Половине Семптебра,малтене СВАКОДНЕВНО...
и да нико не ради НИШТА по том Питању..Енигма??:(

Па како је то могуће,како је могуће да једна Швица,Површине једне Војводине са преко 8,5 Милиона Становника(скучен простор),нема такав Проблем тог Смрада,нечистоће,те бахатости?
сад ћу ти кажем..
Пре добрих 15+ година пронађу ми РЕЦИКЛАТОРИ(овдашњи ђубретари) 2 стаклене флаше у обичној кеси за ђубре(нашли неке папирне рачуне,све са именом и презименом унутра),наредног Дана устајем ујутро на посао и цела кеса ИЗВРНУТА ПРЕД кућним Вратима..то хаос....
онај пепео од роштиља,цеди се нешто низ степенице,мајонези,нека уља,све и свашта..
Препознам моју кесу,закасним на посао тог Дана док сам све то очистио.
За 2 Дана добијем Рачун од Општине,Казна-450 Фр. због тог Стакла у обичном Смећу.
Наравно,после ми никада није пало на Памет да радим сличне Глопости јер са временом,са Годинама капираш сам колико СВЕ ТО ЗНАЧИ,
значи да мош овде у летњим Месецима у било ком јЕЗЕРУ,реци да се рекреираш а да не налетиш на 1 ЈЕДИНУ ПЛАСТИЧНУ фЛАШУ..СВЕ препуно Рибе,чисто.. и ништа никад не КАНДИ,иако је полулација близу ПОЛОВИНЕ СТРАНАЦА,што натурализованих што оним који желе да остану Странци!

Мишљења сам да све може се среди уколико имаш Одговорну Власт која искрено ЖЕЛИ да сузбије тај ВЕЛИКИ Проблем .
Сви смо Сведоци дуги Низ Година како еминентни Стручњаци упозоравају на Винчу,на та канцорегена Испарења путем Врења код летњих Месеци..
међутим,
битно да Кумови возе Ламборџиније и граде профитабилне Послове типа мини-хидроелектрана,
код нас је изгледа само битно да се ЈА ЛИЧНО ОБОГАТИМ-А ЗА све остало ме боли ђока!

Видећемо шта ће ове године да буде око депоније у Винчи. Прошле године су се похвалили да су урадили неку припрему, радове... Имаћемо спалионицу са све филтерима...

Можемо само да сачекамо.
 
Да ли Србија има бар 1 рециклажну Фабрику,Постројење...
да не иде све у Винчу(на Отворено),по Вашим Речима?
To je romski biznis ....SNS-u se to ne isplati..
Zamisli da rom ne nadje nešto u kanti pa ne može posle da proda na buvljaku?
Odma bi im pala podrška na izborima kada bi gradjani imali gde da unovče svoj otpad.
 
Sada je na preko hiljadu. Bajdvej danas sam imao avanturu. Krenuo sam da kupim neke delove zavtv na konjarnik, usput kupio ikein krevet za tetku, bio na pijaci kod sredoja nakupovao svašta na pijaci, ubacio neko zalutalo pismo 50 brojeva dalje od mene i svratio do tog usranog recikomata.

On u suštini ne radi, prima samo tetrapake a sve ostalo je nepoznati artikl i izbacuje. Ajd ubacim ja 15 tetrapaka ispred srče koliko voliš glupi reciklomat pljune staklenu flašu i ona pukne po nogama :lol:

Elem pola sata mi trebalo da to ubacim svo vreme auto stoji u raskrsnici sa sva 4 žena za volanom.

IMG_20230423_020106.jpg


Posle mene je izjavio da je popunjen ali koliko vidim još ljudi je uspelo da utera :lol:

Bukvalno nijedan reciklomat ne radi u beogradu.

Screenshot_2023-04-23-02-12-18-097-edit_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg

IMG_20230421_013942.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top