Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

E, ovako. Davno sam gledao jedan film, zaboravio sam kako se zove. Radi se o sledecem. Radi se o jednom decaku, koji je u filmu sportista, mislim da trenira bejzbol. On je nesto bio bolestan, pa je veci deo vremena provodio u svojoj sobi. Njegov prozor iz sobe direktno posmatra na susednu kucu. Jedne veceri je video kako njegov komsija ubija svoju zenu! On to svima pokusava da kaze, ali, mnogi mu ne veruju. U isto vreme, decak je uplasen, jer je taj sused njega video kako gleda put prozora u trenutku ubistva. Secam se da je taj komsija ubica imao neki specifican smeh, od koga se dizala kosa na glavi! :)

Da li neko mozda zna o kom se filmu radi? :)

KOMSIJA JURI KLINCE PO KUCI MOTORNOM TESTEROM ILI PALICOM,ZATO STO SU GA SPIJUNIRALI..?

Mislim da obojica trazite isti film...

http://www.allmovie.com/movie/the-darklings-v412799
http://www.imdb.com/title/tt0186019/
 
Da probamo opet ako neko zna :)

Gledao sam jedan film pre godinu dana na Universal channel ali nikako vise ne mogu da ga nadjem i neznam kako se zove. Radnja filma ide ovako: mladi bracni par nikako ne moze da ima dece. Cuju za neki manji grad u Americi gde se kao leci sterilitet. Odlaze tamo. Gradic na prvi pogled izgleda idilicno, stanovnici grada su neverovatno ljubazni, sredina je patrijarhalna, u prolasku se svako svakom javlja itd...Par biva ljubazno prihvacen. Medjutim nije sve tako sto izgleda na prvi pogled. Zena uspeva da zatrudni ali problem nastaje kada oni pozele da odu iz grada. U toku filma znam da stanovnici grada preobrate zenu na svoju stranu, odnosno protiv svog muza i odlaska iz grada. Na kraju on pokusava da pobegne ali ga oni hvataju. Zadnja scena u filmu je kada on kao stoji pored prozora u jednoj kuci, medjutim kako se kamera pomera tada se ustvari vidi da on sedi u invalidskim kolicima sa isecenim nogama. Zaparavo iz tog grada svako ko dodje nikad vise ne moze da ode.
 
Jel moze jos jedan?

On je lik koji je iznajmio avion cini mi se, hteo da putuje malo svetom, i onda dok je leteo desila se neka ogromna eksplozija ali bas velika, kad je sleteo bilo je sve normalno samo sto nijednom muskarcu nije mogao da se digne,jedino njemu. On to nije provalio dok ga ribe nisu pocele napadati i sl. Takodje mu dolazi FBI kuci kad saznaju da je on jedini muskarac koji moze da k... i naredjuju mu da krene sa njima, da bi poceo da oplodjuje zene sirom sveta, fazon 5 kineskinja,5 evropljanki i tako dalje po nalogu ostalih drzava. On uziva na pocetku,ali kasnije mu to ne prija i pocinje da bezi koliko se secam. Zna li neko ovaj film, gledao sam ga pre par godina.

ahahahhaah e izvini, nemam pojma koji je film, ali brate KO JE OVO SMISLIO? kakva nebulozna radnja :))))))
 
Pozz svima :bye:
Gledao sam jedan film pre godinu dana na Universal channel ali nikako vise ne mogu da ga nadjem i neznam kako se zove. Radnja filma ide ovako: mladi bracni par nikako ne moze da ima dece. Cuju za neki manji grad u Americi gde se kao leci sterilitet. Odlaze tamo. Gradic na prvi pogled izgleda idilicno, stanovnici grada su neverovatno ljubazni, sredina je patrijarhalna, u prolasku se svako svakom javlja itd...Par biva ljubazno prihvacen. Medjutim nije sve tako sto izgleda na prvi pogled. Zena uspeva da zatrudni ali problem nastaje kada oni pozele da odu iz grada. U toku filma znam da stanovnici grada preobrate zenu na svoju stranu, odnosno protiv svog muza i odlaska iz grada. Na kraju on pokusava da pobegne ali ga oni hvataju. Zadnja scena u filmu je kada on kao stoji pored prozora u jednoj kuci, medjutim kako se kamera pomera tada se ustvari vidi da on sedi u invalidskim kolicima sa isecenim nogama. Zaparavo iz tog grada svako ko dodje nikad vise ne moze da ode.
Ako neko zna, nek javne :hvala:

Име филма ти је неки број, типа 437(не држи ме за реч, нисам сигуран), ако мислимо на исти филм чини ми се да се преплиће још једна прича када неки новинар ту свраћа, гистро му се поквари ауто тамо вамо, што кажеш сви су љубазни, и он као остаје на некој питијади, где баба извршава самоубиство(а све је свечано) како би тај младић остао у граду, да би број био становника исти(437, опет кажем не држи ме за реч). На крају младић, са неким клинцем успева да побегне из града, али се неке више силе умешају(типа громови и муње) и њих двоје налећу на неки камион.
 
Pitanje za poznavaoce Ruskih filmova
U pitanju je ratni film, Nemci za vreme WW2 drze pod okupaciom neki ruski grad, tamane sve sto im padne saka, dok se ruski vojni otpor svodi uglavnom na gerilski nacin vojevanja, peckaj i sakrivaj se. Par Ruskih vojnika se sakriva u nekoj zgradi koju Nemci drze pod opsadom, toliko dugo, da ovi nisu 1+ godinu videli svetlost dana, a kao posledica toga neki su i oslepeli, osedeli...


Jes da je jako povrsan hint koji dadoh, ali toliko me secanje sluzi, a zagolica me neki dan da prokljuvim koji je to film.

PS nije 'Idi i smotri' i 'Ivanovo detstvo'

Hvala unapred
 
Филм сам гледао пре неких 12 година, па се не сећам свега, а постоји могућност да ми се више филмова испреплитало, радња: момак игра игрицу(или се игрица сама игра, а они је гледају) у којој убија или силује жене, проблем настаје јер се то догађа и у стварности(бар мислим да је тако), онда када пређе игрицу иде да прослави са неким другарима на пеинтболу, међутим на пеинтболу један од актера скида маску, и фаца је једне од тих жена из игрице, такође се у филму радња одвија и у неком тунелу, а упечатљив ми је остао и неки циглени зид.

Други филм(хорор) сам гледао скоро и радња се одвија у неком мотелу како неко дете убија људе(гледао сам можда последњих 20мина од филма), и ваљда то дете зликовца последњи преживели убијају, а тим преживелима је сан био да се венчају и да имају мандарине, задња сцена је како жена прилази дрвету са мандаринама да узме ваљда једну муж стоји 10ак метара иза ње, и уједном тренутку клинац(убијени?) се појављује иза жене.
 
Име филма ти је неки број, типа 437(не држи ме за реч, нисам сигуран), ако мислимо на исти филм чини ми се да се преплиће још једна прича када неки новинар ту свраћа, гистро му се поквари ауто тамо вамо, што кажеш сви су љубазни, и он као остаје на некој питијади, где баба извршава самоубиство(а све је свечано) како би тај младић остао у граду, да би број био становника исти(437, опет кажем не држи ме за реч). На крају младић, са неким клинцем успева да побегне из града, али се неке више силе умешају(типа громови и муње) и њих двоје налећу на неки камион.

population 436
 
гледала сам давно филм,и наравно не знам како се зове
главну улогу игра она иста глумица која игра у филму Од сумрака до свитања (не знам јој име)
њу у овом филму (чије име не знам) силује отац, и то дуже времена, а мајка јој не верује да се то десило
она се удаје са 14 год за неког пробисвета коме је циљ био да женидбом одложи одлазак у војску
кад је видео да немају ни шта да једу, нестаје
онда ова девојка упада у лоше друштво са неким дрогерашом се дружи
онда се нађе некако код неког човека који је војно лице коме је умрла жена и чува му децу, пере пегла...али пошто је она малолетница, ови из врха војске му прете отказом или сл и он њу ладно отера
она разочарана, опет оде код оног наркомана, он је теши и даје дрогу и успе да је убеди да убије војника
и она за то кривично дело добије смртну казну електричном столицом (у филму је приказано и суђење)
ај молим вас ако неко зна име овог филма нека напише, волела бих да га погледам поново
 
zdravo. davno sam gledao film i ne znam kako se zove. sve u svemu, znam samo da neki lovac na glave krece da hvata begunce po planini i tamo nailazi na neko skriveno indijansko pleme koje cini mi se jede pse ili tako nesto. neki naredni period on provodi ziveci sa njima, posle silazi u grad i onda njegov tast, koji je inace serif, hoce da vidi gde je on to bio itd... mislim da se film zavrsava tako da glavni glumac dinamitom dize u vazduh neki prolaz kroz pecinu da bi zastitio to pleme od ljudi...
mozda je malo lose ispisano sa moje strane, ali ko ga je gledao sigurno ce mu i to biti dosta...
 
Филм сам гледао пре неких 12 година, па се не сећам свега, а постоји могућност да ми се више филмова испреплитало, радња: момак игра игрицу(или се игрица сама игра, а они је гледају) у којој убија или силује жене, проблем настаје јер се то догађа и у стварности(бар мислим да је тако), онда када пређе игрицу иде да прослави са неким другарима на пеинтболу, међутим на пеинтболу један од актера скида маску, и фаца је једне од тих жена из игрице, такође се у филму радња одвија и у неком тунелу, а упечатљив ми је остао и неки циглени зид.

Други филм(хорор) сам гледао скоро и радња се одвија у неком мотелу како неко дете убија људе(гледао сам можда последњих 20мина од филма), и ваљда то дете зликовца последњи преживели убијају, а тим преживелима је сан био да се венчају и да имају мандарине, задња сцена је како жена прилази дрвету са мандаринама да узме ваљда једну муж стоји 10ак метара иза ње, и уједном тренутку клинац(убијени?) се појављује иза жене.

ovaj drugi film po opisu odgovara ovom filmu : http://www.imdb.com/title/tt0309698/
 
гледала сам давно филм,и наравно не знам како се зове
главну улогу игра она иста глумица која игра у филму Од сумрака до свитања (не знам јој име)
њу у овом филму (чије име не знам) силује отац, и то дуже времена, а мајка јој не верује да се то десило
она се удаје са 14 год за неког пробисвета коме је циљ био да женидбом одложи одлазак у војску
кад је видео да немају ни шта да једу, нестаје
онда ова девојка упада у лоше друштво са неким дрогерашом се дружи
онда се нађе некако код неког човека који је војно лице коме је умрла жена и чува му децу, пере пегла...али пошто је она малолетница, ови из врха војске му прете отказом или сл и он њу ладно отера
она разочарана, опет оде код оног наркомана, он је теши и даје дрогу и успе да је убеди да убије војника
и она за то кривично дело добије смртну казну електричном столицом (у филму је приказано и суђење)
ај молим вас ако неко зна име овог филма нека напише, волела бих да га погледам поново

Pogledaj da nije ovohttp://www.imdb.com/title/tt0100797/.Po opisu bih rekao da jeste
 
гледала сам давно филм,и наравно не знам како се зове
главну улогу игра она иста глумица која игра у филму Од сумрака до свитања (не знам јој име)
њу у овом филму (чије име не знам) силује отац, и то дуже времена, а мајка јој не верује да се то десило
она се удаје са 14 год за неког пробисвета коме је циљ био да женидбом одложи одлазак у војску
кад је видео да немају ни шта да једу, нестаје
онда ова девојка упада у лоше друштво са неким дрогерашом се дружи
онда се нађе некако код неког човека који је војно лице коме је умрла жена и чува му децу, пере пегла...али пошто је она малолетница, ови из врха војске му прете отказом или сл и он њу ладно отера
она разочарана, опет оде код оног наркомана, он је теши и даје дрогу и успе да је убеди да убије војника
и она за то кривично дело добије смртну казну електричном столицом (у филму је приказано и суђење)
ај молим вас ако неко зна име овог филма нека напише, волела бих да га погледам поново

Na koju glumicu iz "Od sumraka do svitanja mislis"? Na Selmu Hajek? http://www.imdb.com/name/nm0000161/ ili na Dzulijet Luis? http://www.imdb.com/name/nm0000496/ Mozda preko njih da probas na imdb.com pa preko filmografije
 

Back
Top