Glasajmo : ko ima koji browser ?!

Zaboravio sam da kažem da imam Operu 7.52 sa Javom. To je najbrži čitač. Ima tako puno opcija,a za razliku od IE-a ima popup bloker(Mada IE u XP SP2 blokira reklame i popup prozore -imam XP SP 2), blokira spam u Opera mail-u, ima ugrađenu mogućnost za četovanje. Omogućava da nastavis prekinuto downloadovanje, može da ti čuva lozinke za svaki sajt posebno itd. Samo se malo teže navikneš na nju posle IE-a. Uostalom za Operu možeš da skineš skinove da liči na IE 6, Firefox 0.8, Safari itd. Alex.L
 
Ljudi da vam priznam da nisam znao da postoje drugi browseri sem IE! Ali cim sam downoloadowo Operu 7.52 ja sam progledo na oci. To ne moze da se poredi, samo me nerviraju neki sajtovi koji je ne podrzavaju, politika valjda sta ces.Mnogo je lepsa, prakticnija i brza!
 
Onog dana kada sam poceo da korisitim Operu 7.52 ja sam zaboravio da IE postoji. Kao da sam rodjen u operi, uopste mi nije bilo tesko da se na nju naviknem. Kao najkorisniju opciju ubedljivo (jos kod nas gde veze stalno pucaju) izdvajam mogucnost nastavljanja prekinutog downloadovanja. Ima samo jednu malu zanemarljivu manu a to je kada pamti ID i pasword za neki sajt ona pamti i onaj vizuelni kod (naprimer kod 1rstwap-a) pa kada sledeci put kliknes Wand button ona automatski upisuje i prosli vizuelni kod, koji se naravno svaki put menja i samim tim ne vazi za tvoj naredni ulazak.
 

Back
Top