George R. R. Martin-Pesma Leda i Vatre

glupo... bash cemo da chekamo nego me strah za matorog shta je sa onim idejama, dijetama koje ste predlagali na pethidnim stranama? I jel ima on testament? Da ga nekako nateramo da ostawi nekom knjige i uputstwa za zawrshetak knjiga ako se neshto desi, moramo da se osiguramo.:rtfm: I jel se zna neshto sem prwog poglawlja o knjizi?Po mojim cenjenim prorachunima chekacemo do 2024 godine.
 
Pa pazi ovako, ako Tolkin nije ostavio nikakva uputstva za sva svoja silna neobjavljena dela, teško da će Martin ostaviti nekom (mada nije potpuno isključeno). Ako on ne bude u mogućnosti da dovrši serijal iz zdravstvenih razloga, ili ga bude mrzelo, moraće da se nađe neko dovoljno genijalan da nastavi gde je on stao. Doduše to više neće biti to, jer niko ne zna šta je debeli sve isplanirao za serijal i pojedine likove, i kakav je genijalan kraj smislio, no šta je tu je... Na kraju krajeva Mocartov Rekvijem niko nije završio, niti bi trebalo, niti je iko imao prava da ga završi. Delo genija treba i mora ostati samo njegovo. Niko nema prava da ga skrnavi.:ok:
 
wooow stwarno je efektno...
ja mislim da je oni nikad nece zawrshiti... wolela bih da WB otqpi licencu i naprawi filmowe... ali oni izgleda mi nemaju pojma ni da on postoji...

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Izvini molim te, ali, piši normalno jer ja za svaki tvoj post moram das dešifrujem po pola sata.
"Završiti" se piše sa V a ne sa W, "Volela" takođe... Slova Q i W NE POSTOJE U SRPSKOM JEZIKU, TAKO DA ILI PIŠI NORMALNO ILI IDI U AMERIKU PA TAMO PIŠI SA Q I W!
:otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio:

Bez ljutnje naravno, ništa lično, samo me narvira kad se Srbi prave da su englezi.
 
Poslednja izmena:
Aaaaa. Nema potrebe za time. Navikao sam na sve vrste podmuklih napada. Ne možeš da me iznenadiš.:cool:

ko, jel ja? jok ja...
one :)

squirrels_lightsabers.jpg
 
:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Izvini molim te, ali, piši normalno jer ja za svaki tvoj post moram das dešifrujem po pola sata.
"Završiti" se piše sa V a ne sa W, "Volela" takođe... Slova Q i W NE POSTOJE U SRPSKOM JEZIKU, TAKO DA ILI PIŠI NORMALNO ILI IDI U AMERIKU PA TAMO PIŠI SA Q I W!
:otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio:

Bez ljutnje naravno, ništa lično, samo me narvira kad se Srbi prave da su englezi.

ma nema ljutnje, pokushavam da se odviknem od w i q ali sh i ch ne uspevam:dontunderstand: to mi je jako losha nawika, pokupila sam je sa svih onih HP 4uma.... evo josh jedne, forum - 4um
 

Back
Top