GENOCID!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moreplovka, drugi put necu komentarisati tvoje teme ako je ovo jedino sto mozes da mi kazes? :confused: Osim ako pokreces temu samo da bi ti pricala?

Zaista ne razumem tvoju reakciju.

No, necu ni da pokusavam, odoh da spavam. :-)

Laku noc :-)

Pa rekoh ti ja. Bolje je sa takvom spodobom i ne razgovarati. Pogledaj samo šta meni piše celo veče, a tobože ima muža, decu, svoju firmu u kojoj radi... navodno posećuje decu bez roditelja...
Ma neka opasna bolesnica...
 
Moreplovka, drugi put necu komentarisati tvoje teme ako je ovo jedino sto mozes da mi kazes? :confused: Osim ako pokreces temu samo da bi ti pricala?

Zaista ne razumem tvoju reakciju.

No, necu ni da pokusavam, odoh da spavam. :-)

Laku noc :-)

Pa posle 30 strana rasprave ti se ubacujes sa vec prezvakanim pitanjima. Reakcija nije bila zlonamerna.

Laku noc.
 
E, moreplovka, pošto vidim da si ti stvarno jedno jadno, bedno, nekulturno, izopačeno i bolesno stvorenje koje očigledno ima puno problema u životu i ovde leči neke svoje komplekse, zalaže se za ukidanje prava ženama i sl., jedino što ja i drugi možemo da zaključimo je da si ti neka bednica koja nema pojma ni o životu ni o bilo čemu drugom.

Verovatno si neka rugoba koju niko neće i koja je puna kompleksa čim ne možeš ni sa kim da normalno razgovaraš i verovatno priželjkuješ nešto što ti se nikada neće ostvariti, osim sa nekim ugroženim i glupim poput tebe...

Ja više neću da ti pišem jer mi je stvarno ispod svake časti da komuniciram sa takvom spodobom bez trunka časti i morala...
Nadam se i da će moderatori da vide šta si sve ovde pisala i kako sam morao da ti odgovaram s obzirom da ih opet nije bilo da te zaustave...

Dakle, ja ovde završavam sa tobom za sva vremena, jer ne mogu više da se spuštam tako nisko (na tvoj nivo)...

Živi svoj bedni život i laži i dalje forumaše o svojoj izmišljenoj porodici, nepostojećoj firmi, tobožnjem pomaganju nezbrinute dece i njihovom posećivanju...

Lupetaj i dalje, a ja te više neću čitati...

Zbogom zauvek bedna nakazo...
 
E, moreplovka, pošto vidim da si ti stvarno jedno jadno, bedno, nekulturno, izopačeno i bolesno stvorenje koje očigledno ima puno problema u životu i ovde leči neke svoje komplekse, zalaže se za ukidanje prava ženama i sl., jedino što ja i drugi možemo da zaključimo je da si ti neka bednica koja nema pojma ni o životu ni o bilo čemu drugom.

Verovatno si neka rugoba koju niko neće i koja je puna kompleksa čim ne možeš ni sa kim da normalno razgovaraš i verovatno priželjkuješ nešto što ti se nikada neće ostvariti, osim sa nekim ugroženim i glupim poput tebe...

Ja više neću da ti pišem jer mi je stvarno ispod svake časti da komuniciram sa takvom spodobom bez trunka časti i morala...
Nadam se i da će moderatori da vide šta si sve ovde pisala i kako sam morao da ti odgovaram s obzirom da ih opet nije bilo da te zaustave...

Dakle, ja ovde završavam sa tobom za sva vremena, jer ne mogu više da se spuštam tako nisko (na tvoj nivo)...

Živi svoj bedni život i laži i dalje forumaše o svojoj izmišljenoj porodici, nepostojećoj firmi, tobožnjem pomaganju nezbrinute dece i njihovom posećivanju...

Lupetaj i dalje, a ja te više neću čitati...

Zbogom zauvek bedna nakazo...

Kretencino jedna degenericna to da neces odgovarati na moje postove smo vec culi.Nazalost tvoja bolesna glava nije mogla mirno da spava dok nije iznela gomilu lazi i optuzba.Imbecilu, imas 38 godina i sve manje sanse da uopste zasnujes porodicu sto i nece biti velika steta ( obzirom na surovost genetike).
Konstantno si me vredjao-najvulgarnije, a sad meni prebacujes sto sam ti replicirala.No, to se uklapa u manire soder momka od cetdest ljeta koji zensku osobu nije ni dotakao.
Smisao zivota ti je nazalost forum Krstarice.

Laku noc ti zelim.

P.S. Pocinjem da razmisljam o opravdanosti abortusa u ekstremnim slucajevima.Ti si ziv dokaz...nazalost!

Moderatori mozete zakljucati temu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top