GENOCID!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poenta cele price je: ako je zakonom dozvoljen abortus do 10. nedelje i medicinski prihvatljiv, a sve to kao rezultat visehiljadagodisnjeg civilizacijskog iskustva - ne vidim zasto bi se zeni, koja je iz bilo kog razloga primorana da svoju situaciju resi na taj nacin, oduzimalo PRAVO IZBORA?


Eto, samo sam to htela da kazem. :)
 
Poenta cele price je: ako je zakonom dozvoljen abortus do 10. nedelje i medicinski prihvatljiv, a sve to kao rezultat visehiljadagodisnjeg civilizacijskog iskustva - ne vidim zasto bi se zeni, koja je iz bilo kog razloga primorana da svoju situaciju resi na taj nacin, oduzimalo PRAVO IZBORA?


Eto, samo sam to htela da kazem. :)

Ako si nam i rekla.
 
Poenta cele price je: ako je zakonom dozvoljen abortus do 10. nedelje i medicinski prihvatljiv, a sve to kao rezultat visehiljadagodisnjeg civilizacijskog iskustva - ne vidim zasto bi se zeni, koja je iz bilo kog razloga primorana da svoju situaciju resi na taj nacin, oduzimalo PRAVO IZBORA?


Eto, samo sam to htela da kazem. :)

Nemoj da se trudiš da nešto objsniš ovoj glupoj moreplovki...
Ne može ona to da shvati :)
 
Iskompleksirana bedna domaćice, što lepo ne priznaš da nemaš nikakvu firmu, nikakvog muža i decu, već da si jedna bolesna sektašica koja ovde prosipa neke nabuloze i ne može da sastavi dve rečenice bez gramatičkih i smislenih grešaka...

Glupane, smejace ti se ljudi sa foruma koji me poznaju.Bolje idi spavaj, umoran si. Ionako si prost i drustveno nekoristan.
 
Zvezdarac, moreplovka i Titus su tri osobe koje pokušavaju dokazati nedokazivo.
Da su iznad zakona, da su pametniji od tolikih pravnika koji su donosili zakone, da bolje poznaju biologiju i medicinu od lekara i da su veći katolici od Pape.
E, sada je problem u tome što to ne mogu dokazati argumentima, nego se služe nekim samo njima znanim filozofskim načelima iz srednjeg veka :)

E bas ovo sam htela da kazem u onom postu sto ga zvezdarac nije razumeo. :smile:
 
Debilko, ako čak i imaš muža i decu, onda mogu samo da ih žalim sa kime provode vreme...
Mada sumnjam... ko može da živi sa takvom ovcom :mrgreen:

Ti si zivi primer da u nekim ekstremnim slucajevima, da se ne bi radjali degenerici treba dopustiti abortus. Svojim prisustvom ti zaista ljude navodis da promene svoj stav. Jer kad tebe vide tako glupog i izopacenog, pa ko ne bi pozeleo abortus!
 
Ti si zivi primer da u nekim ekstremnim slucajevima, da se ne bi radjali degenerici treba dopustiti abortus. Svojim prisustvom ti zaista ljude navodis da promene svoj stav. Jer kad tebe vide tako glupog i izopacenog, pa ko ne bi pozeleo abortus!

Da je tvoja majka bila pametna i da je znala šta će roditi, mislim da bi ona to prva uradila...
Takvu količinu gluposti, podlosti, prostakluka, neobarzovanosti, bathatsti, nekulture, neznanja... ja u životu nisam sreo. I to još od nekoga ko se predstavlja kao žena sa visokim moralnim načelima :mrgreen:
Kakav Flash :lol:
 
Pretpostavljam da je ipak nedostatak seksa jer koji bi to kreten moga da radi sa takvom spodobom :mrgreen:
Mora da si ružna k'o lopov, a zgodna k'o slonica, čim imaš takve stavove i možeš celu noć da sereš po forumu, a k'o fol sutra radiš u "svojoj firmi" :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top