Gdje ste sve..

TOMAX:
Ha,ha,ha... :roll: ko mi kaže da sam primitivac.
Pa to što ti radiš, to ni majmunica ne bi radila! :evil:

Ma sta ti uopste znas ko sta radi seljacino jedna primitivna.Sigurno si ruzan ko majmun pa si tolko iskompleksiran.Oladi i ne pisi vise na moje postove rugobo jedna primitivna.Ajd odyebi i ubuduce me zaobilazi :arrow: !
 
Na ovakvim temama kad stvari odu malo dalje nego sto bi trebalo zna da bude jako zabavno.Hehehe!Posebno kada se zakace neki malo konzervativni sa onim malo liberalnim. Sex na 90% mesta,koje je drao pomenula,je pravo mucenje.Ja volim konfor,a ne da me uhvati grc zato sto ne mogu da isprizim nogu ili da namestim ruku kako mi odgovara ili bilo sta drugo. Treba probati,ali ne vidim u cemu je prednost imati sex u liftu nego u krevetu.Jel bi neko pre jednom u liftu ili tri puta u krevetu? Isprobavao sam i ja ponesto,ali mi dosadi.
Radoznalost?Pa jeste...i ja sam radoznao,pa sam sam sebi previjao i vadio konce jer sam gledao Ramba :lol: i bacanje tv sa terase da vidim kako ce da pukne i slicne stavri,pa ne mislim da je to nesto cime treba da se hvalim. Sta sad ako sam karrao u jevnom prevozu neko treba da kaze "jao super i ja moram da probam"-debilizam! Sta bi se rekli da vidite dvoje koji se yebu na sred grada prepunom ljudi.Ja sam to gledao i znate na sta lici? Lici na to da odete i da oboje obesite,onog za mudda,a onu droplju ne zna za sta...mrzim kad vidim dvoje kad se ljube blizu mene...tako bi ih ishamarao,ali nemam pravo.
Sve je to interesantno kao zayebancija i nista vise.Ja sam vecinu stavri probao dosta brzo i posle sta? Zar neko nije dosao u sitaciju da smatra sebe obicnim debilom jer se kresno sa nekim ili nekom.Ja sam bio u takvoj sitaciji.Smatrao sam sebe obicnom konjinom zato sto sam bio sa nekom tamo.
Na kraju sve se svodi na sopstevi izbor...ko sta voli neka radi.A ti drea samo pichi :lol: i redovno nas obavestavaj,barem mene...ja ne bih da ostanem zakinut za neku novu pozu ili zanimljivo mesto :lol:
 
drea:
Gdje ste sve..
..imali sex :?:
TOMAX:
Šta? Gutao spermu?
No koment.
------------------------

Sto se tice teme.
Vecini ljudi je prosto monotono i dosadno, da upraznjavaju iste poze i na istim mestima 1000-ti put.

Neki izgleda imaju jaku smetnju kad se drugi vole, verovatno to u njima budi osecaj da njih niko ne voli, pa im smeta.

Mada ne treba ni preterivati u exponiranju i egzibicionizmu.
 

Back
Top