Gdje s Republikom Srpskom?

Dok nam je Dodika mi se ne bojimo.......isto kao da smo "nezavisni", pa može se reći da i jesmo, odlučujemo sami o svojoj sudbini......:wink::wink:

:lol::lol::lol::lol::lol:
Која лаж..о чему ти човече...па јел слобода узети људима све документе..да нису у стању ни доктору отићи..напад на породицу Старовлах..пребијање Срба на мирним демонстарцијама против изградње џамије? Страна војска која иде градом и има дозволу да пуца ако их неко нападне физички..и нико не одговара за убиство пред судовима РС већ пред војним у својој земљи..који си ти комичар...
 
:lol::lol::lol::lol::lol:
Која лаж..о чему ти човече...па јел слобода узети људима све документе..да нису у стању ни доктору отићи..напад на породицу Старовлах..пребијање Срба на мирним демонстарцијама против изградње џамије? Страна војска која иде градом и има дозволу да пуца ако их неко нападне физички..и нико не одговара за убиство пред судовима РС већ пред војним у својој земљи..који си ти комичар...
Pa molim te, sto da ih napadnes? Pa nasi su potpisali da dodju ovdje, a sa d bi da ih napadas....Znaci imaju pravo da pucaju u samoodbrani, a ne koga hoce da ubiju....daj ne lupetaj vise, i smiri malo strasti. Pateticno zvucis.8):roll:
 
:lol::lol::lol::lol::lol:
Која лаж..о чему ти човече...па јел слобода узети људима све документе..да нису у стању ни доктору отићи..напад на породицу Старовлах..пребијање Срба на мирним демонстарцијама против изградње џамије? Страна војска која иде градом и има дозволу да пуца ако их неко нападне физички..и нико не одговара за убиство пред судовима РС већ пред војним у својој земљи..који си ти комичар...


Ovo što si nabrojao sve se desilo prije Dodika (osim za dokumenta, ali i za to postoje sudovi za ljudska prava, gdje porodica Karadžić sigurno dobija)............sad je mnogo drugačija priča, prvi put imamo vođe koje ne mogu ucijeniti ni sa jednom stvari na ovom svijetu........................
Ti si me očito pogrešno shvatio, sa prošlim postom sam se malo našalio, naravno da smo svi za Srbiju, ali realno u ovom trenutku je to sada nemoguće............bez rata........sa ratom možda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top