GDE ZA NOVU GODINU?

Pa da, bilo bi lepo otici na neku planinu ili vec negde, al' sta kad radim do 16h 31.12.?! I u ponedeljak <najkasnije utorak> opet na posao?!! Kakvo bre putovanje, necu imati vremena ni da se naspavam k'o covek! A mozda bi ipak i bilo najpametnije da legnem ove i lepo se, odmorna, probudim iduce...
 
nsbee:
DOKONI UM:
Na trgu će pevati LANE MOJE.
Željko :twisted:
Nadam se lepo našminkan i sveže depiliran za tu priliku.

Drago mi je da ću to posmatrati sa određene visine.... oko 1800m nadmorske visine

Osecam da nam neces ni razglednicu poslati :(

Kako neću. Javiću se u inat "onom debilu" kome smeta svako normalan ko putuje, izlazi, prati modu, voli lep provod i lepe devojke... naravno da ću Vam se javiti. :wink:
Pa ljudi smo nismo "zidari sa skele"
 
DOKONI UM:
nsbee:
DOKONI UM:
Na trgu će pevati LANE MOJE.
Željko :twisted:
Nadam se lepo našminkan i sveže depiliran za tu priliku.

Drago mi je da ću to posmatrati sa određene visine.... oko 1800m nadmorske visine

Osecam da nam neces ni razglednicu poslati :(

Kako neću. Javiću se u inat onom debilu kome sveta svako normalan ko putuje, izlazi, prati modu, voli lep provod i lepe devojke... naravno da ću vam se javiti. :wink:

Buahahahaha !!!
:lol: :lol: :lol:
U dužoj verziji : PLITKU VODU ZAMUTITI I BUDALU NALJUTITI, ...
 
DOKONI UM:
Slažem se.
Ti i na netu nemožeš da pobegneš od sebe. Šta više, ima te u dva izdanja. Mada je i jedno suviše.

Ti si, ustvari jedno srce, ono malo, slatko :oops: , ali se kriješ iza te glupe, ružne i bahate fasade da te ne " pročitaju ", pa da te ne iskorišćavaju zavidljive bate i seke, jel' da ??? :D
 
Uz kamin,svece i vino,i naravno veceru sa devojkom.Ako je nemate onda sa svojim kolegama,uz pivo,ili ako necete ni tako nesta,onda na privatnu zurku,naravno u Beograd.Evo Storm,konacno i mog posta,naravoucenije sa fakulteta ga saljem.Pozdrav
 
storm cloud:
istrazivac-ns:
Evo Storm,konacno i mog posta,naravoucenije sa fakulteta ga saljem.Pozdrav
A sto ne koristis stari nick vise? Nekom si se zamerio, pa ne smes? Steta, stari mi se bas svidjao. Nemoj da se salis sa duplim registracijama, da ne pomisli neko kako si ti i ova Red Sonia. :twisted: :wink:
Ne bojim se ja nikog ni u stvarnom zivotu,a kamoli na netu.Stari mi je dosadio.Malo promena dobro dodje.Sledeci put cu se ulogovati pod vec poznatim pseudonimom.Sto se crvene sonje tice,to mi je jedan od omiljenih filmova,pogotovo glavna glumica.Garantujem ti da nisam registrovan pod tim nickom.
 
istrazivac-ns:
Uz kamin,svece i vino,i naravno veceru sa devojkom.Ako je nemate onda sa svojim kolegama,uz pivo,ili ako necete ni tako nesta,onda na privatnu zurku,naravno u Beograd.Evo Storm,konacno i mog posta,naravoucenije sa fakulteta ga saljem.Pozdrav
A sto u bgd pored nasaeg lepog NS-a? Dobro sada sa nbovom gradonacelnicom bas i nije lep ali opet :wink:
 
mimika:
Alo ljudi, pa ne mislite valjda stvarno da ostanete kod kuce za Novaka :?: :roll: Ima li mozda na netu nekih ponuda? Ja evo ne mogu da docekam da odlucim gde cu, pa onda da kupim neko haljinche pa u provod... :D :wink:
Imam ja zaista odlicnu ponudu,a nije skupa.Ostajem u Novom Sadu.Ko je zainteresovan neka me kontaktira na private.Necu javno da dajem ponudu.
 
nsbee:
Jelena87:
Najjeftinije je otici na Trg,ali ujedno i najhladnije :D

Trg je sasvim ok varijanta ako imas gde da ides pre i posle. A svidja mi se i ono sto je Losmi (istrazivac!!! :lol: :lol: :lol: ) napisao u jednom od prethodnih postova. Klise, mozda, ali ipak je drustvo tu najvaznije.

Cheers! :wink:
Ja znam da ove godine necu biti usamljen.Ja sam licno bio za varijantu kamin i svece,ali onaj ko me poznaje zna da bi mi to bilo dosadno.Ja volim zabavu.Covece sto je divno surfovati besplatno netom i to sa faksa.
 
storm cloud:
istrazivac-ns:
Ja sam licno bio za varijantu kamin i svece,ali onaj ko me poznaje zna da bi mi to bilo dosadno.

Pa ja se bas zapitala otkud to da ti predlazes kamin i svece, a ne neku ludu zurku. :wink:

istrazivac-ns:
Covece sto je divno surfovati besplatno netom i to sa faksa.

A tek sa posla! :oops:
Taman ti i ja malo da se dopisujemo
 

Back
Top