Gde su sad Bratja Rusi...?

...napisah...Kosovo je dobilo legitimitet od MSP...ili si prespavao jucherashnji dan...:hahaha:

ne nije dobilo legitimitet ,tesko je tebi to da shvatis.MSP je da odgovor na osnovu formulisanog pitanja.To je bila igra reci.Dali je Kosovo prekrsilo medjunarodno pravo proglasivsi nezavisnost? Odgovor je bio da nije.Ispada da je formulacija u pitanju,jer Kosovo je pokrajina Srbije sa koje su proterani Srbi,izvrseno je etnicko ciscenje.Pravo pitanje bi bilo:"Dali nacionalne manjine krse medj.pravo ako oruzanom pobunom proglase nezavisnost?".Koliko je belo belo,traze dlaku u jajetu
Sud je u ovom slucaju oprao ruke jer su medjunarodno pravo i sve povelje prekrsene.Nije Kosovo na demokratski nacin referendumom krenulo u nezavisnost,nego oruzanom pobunom i NATO agresijom.
Slobodno tumacenje suda na postavljeno pitanje.Ovako kako je postavljeno pitanje mi smo odlucili da nije prekrseno medjunarodno pravo.Ispada po njima da je sve stvar formulisanog pitanja.Mozda imaju i pravo.Mozda ovi nasi kreteni i strucnjaci za medj.pravo su teski diletanti pa ne znaju da sroce pitanje?Mozda su i namerno tako srocili pitanje ko ce ga znati. Ali to svakako nije potvrda za priznanje,pa da kazu :"Da, Kosovo je imalo puno pravo da proglasi nezavisnost".
 
Poslednja izmena:
...Kosovo je dobilo legitimitet MSP...
...Zashto se POKLANJAO NIS od strane Koshtunjavog...? Samo pitam...:cool:

Нис је продат........додуше јефтино али уколико се изгради гасовод онда је то пун погодак................САРТИД и шећеране су поклоњени...........а руски судија је био против када са гласало у МСП
 
ne nije dobilo legitimite ,tesko je tebi to da shvatis.MSP je da odgovor na osnovu formulisanog pitanja.To je bila igra reci.Dali je Kosovo prekrsilo medjunarodno pravo proglasivsi nezavisnost? Odgovor je bio da nije.Ispada da je formulacija u pitanju,jer Kosovo je pokrajina Srbije sa koje su proterani Srbi,izvrseno je stnicko ciscenje.Pravo pitanje bi bilo:"Dali nacionalne manjine krse medj.pravo ako oruzanom pobunom proglase nezavisnost?".Koliko je belo belo,traze dlaku u jajetu
Sud je u ovom slucaju oprao ruke jer su medjunarodno pravo i sve povelje prekrsene.Nije Kosovo na demokratski nacin referendumom krenulo u nezavisnost,nego oruzanom pobunom i NATO agresijom.
Slobodno tumacenje suda na postavljeno pitanje.Ovako kako je postavljeno pitanje mi smo odlucili da nije prekrseno medjunarodno pravo.Ispada po njima da je sve stvar formulisanog pitanja.Mozda imaju i pravo.Mozda ovi nasi kreteni i strucnjaci za medj.pravo su teski diletanti pa ne znaju da sroce pitanje?Mozda su i namerno tako srocili pitanje ko ce ga znati. Ali to svakako nije potvrda za priznanje,pa da kazu :"Da, Kosovo je imalo puno pravo da proglasi nezavisnost".


...do kraja godine videccesh chije tumachenje legitimeta cce biti ispravnije...tvoje ili moje...:mrgreen:
 
...kao i kroz istoriju shto im se HeBBalo...No, shta ccemo sa NIS-om sada...?
...Kanda je Dinkicc bio u pravu...;)
Pitanje za strucnjaka kao sto si ti,ko je oslobodio SRBIJU od svaba 1945 ,da nisu mozda partizani ili cetnici
Lepo je car PUTIN rekao da on ne moze biti veci SRBIN OD SRBA A I STO BI ,CIME SMO MI TO NJIH ZADUZILI.Pa mi se uvlacimo njihovim neprijateljima i sad oni treba za nas nesto da se trse..A inace taj tvoj sifrovani muzikant je celu drzavu upropastio ,tako da taj bilmez ni u cemu ne moze biti u pravu,pa ni u pogledu NIS a .MISTER 1000 EVRA
 
наравно АКО али за НИС смо добила пар стотина милиона...........за САРТИД и шећеране ништа............у сваком случају продаја НИС-а ми се чини бољим аранжманом............а за Русе ме живо заболе

...Bitan je povod te maloumne prodaje...iliti maloumne cene za neshto shto je nemogucce ( Ruska podrshka Srbiji u vezi Kosova )
 
...do kraja godine videccesh chije tumachenje legitimeta cce biti ispravnije...tvoje ili moje...:mrgreen:

pa dobro ti si od onih za koje Milane@ otvori sinoc temu.
Kreteni u sopstvenom narodu koji se raduju nesreci sopstvenog naroda.Zaista ne znam sta je potrebeno da se neko raduje i dokazuje ocigledno nepravedne odluke koje stete njegovom narodu.???Kao mali si sexualno zlostavljan pa si danas zeljan paznje na ovakav naci?Impotentan si pa si besan na ceo svet? Covece ti se sprdas sa dogadjanjima koja direktno stete tebi kao nekome ko zivi u Srbiji.
Ti si jedna BEDNA dusa koja frhunac zadovolstva dozivljava na ovakav nacin
 
...Bitan je povod te maloumne prodaje...iliti maloumne cene za neshto shto je nemogucce ( Ruska podrshka Srbiji u vezi Kosova )

а који је повод за продају НИС-а?
Овде бар постоји неки повод а и та прича још увек функционише...............мање од трећине држава је признало Косово
 
pa dobro ti si od onih za koje Milane@ otvori sinoc temu.
Kreteni u sopstvenom narodu koji se raduju nesreci sopstvenog naroda.Zaista ne znam sta je potrebeno da se neko raduje i dokazuje ocigledno nepravedne odluke koje stete njegovom narodu.???Kao mali si sexualno zlostavljan pa si danas zeljan paznje na ovakav naci?Impotentan si pa si besan na ceo svet? Covece ti se sprdas sa dogadjanjima koja direktno stete tebi kao nekome ko zivi u Srbiji.
Ti si jedna BEDNA dusa koja frhunac zadovolstva dozivljava na ovakav nacin

...gde si ti video moju radost...:eek:

...ja se jedino javno zapitah posle jucherashnje odluke MSP, shta cce biti sa NIS-om, tj. "poklonom" istog Rusima...?

...CHITAJ PAZHLJIVIJE PRE NO SHTO IKOG OPTUZHISH ZA NESHTO !!!
 
Tok nepovoljnih dogadjaja po Srbiju posjednjih mjeseci poceo je dolaskom Međedova u Beograd.
Amerika je to shvatila kao kurvanje i sve je krenulo nizbrdo.

Kakve veze ima Medvedev kada su SAD jos na Pariskoj konferenciji povodom zavrsetka rata u BiH rekle:"Raspad SFRJ nije zavrsen jer nije jos uvek reseno pitanje kosova".Upravo zato je i ostao deo sankcija Srbiji? Sta Medvedev ima sa citavim sledom dogadjaja?
 
Poslednja izmena:

Back
Top