Gde ste Radikali

E crni glupane. Otkud ti znas sta se sve tamo desava? Gde ti je garancija da radikali nisu prodali svoje glasove?

A i pre svega, nisam nigde rekao da oni MOGU da budu na vlasti, vec da i kad bi bili u prilici da je dobiju, ne bi je prihatili.

u svim opstinama u kojima su osvojili vecinu - radikali su oformili vlast.

tako da je jasno da ti lupas gluposti i masno lazes.

no verovatno si placen da to radis tako da nije strasno.
 
Требало би да се јасно изјасне да ће уколико владу напусте Тадићевци због КиМ да исту подрже или да направе нову са ДСС-ом, а не да глуме невеште политичаре. Није битно ко је у фотељи већ која се политика води или.........

Уколико Коштуница да оставку морамо на нове парламентарне изборе, што би можда одговарало уским СРС инетерсима али не и државним.

radikali su do sada najmanje 2 puta pokusavali i nudili DSS-u da formiraju vladu a DSS je svaki put tu ponudu odbio. Tako da je sada lopta u DSS-ovom dvoristu.
 
Naravno, glas za SRS je bacen glas, tj indirektno SRS "radi" za LDP i ostale sekte 8-)
Тома и врх СРС-а одрађују посао амортизације гласача из социјалног револта. Па због чега је Тома у кампањи пред 2. круг почео напрасно да пуца себи аутоголове, баш као и пре 4 године?
laughing013.gif

Овако се врх СРС-а богати, а с друге стране стално просипају причу како желе на власт. И вук сит и овце на броју.
laughing012.gif

Лепо ја кажем позоришна представа.
 
Тома и врх СРС-а одрађују посао амортизације гласача из социјалног револта./QUOTE]

Pa sa vama kostunicinim glasacima stvarno nesto nije u redu.
Znaci Toma je kriv sto lose artikulise socijalni revolt - ciji je UZROK Vojsilav Kostunica koji je na vlasti svo ovo vreme??
Znaci vi se ljutite sto Radikali ne obaraju efikasnije ovu vladu - cijeg premijera vi podrzavate??
 
[

Pa sa vama kostunicinim glasacima stvarno nesto nije u redu.
Znaci Toma je kriv sto lose artikulise socijalni revolt - ciji je UZROK Vojsilav Kostunica koji je na vlasti svo ovo vreme??
Znaci vi se ljutite sto Radikali ne obaraju efikasnije ovu vladu - cijeg premijera vi podrzavate??

Čovek sve kaže kako jeste.

Radikali bi i trebali da se potrude da sruše vladu malo žešće nego što to rade. Činjenica je da radikali sada na 1 mogu da uzmu vlast. Imaju opcija koliko hoće. Ništa ne bi izgubili kada bi probali, ali oni to ne rade.

Vi verujte u naivnost vaše stranke, ali ne očekujte da će i drugi poverovati.
 
u svim opstinama u kojima su osvojili vecinu - radikali su oformili vlast.

tako da je jasno da ti lupas gluposti i masno lazes.

no verovatno si placen da to radis tako da nije strasno.

Jeste, provalio si me... evo me na Havajima, brisem dupe parama dok mi jedna crnkinja lize levo a jedna desno jaje, pa ja jos uzeo laptop i preko vajerlesa prikacio se na net da bi dosao ovde da te zayebavam posto nemam pametnija posla.

Oformili vlast? Nemoj me zezati, srce ce da mi stane kolko si komican.

Reci mi samo kolko uticaja ima ta vlast?
 
Brate, to je bilo pre 4 godine, druga su vremena. U svakom slučaju, Nikolićev posao nije (ja makar tako smatram) da brani koaliciju, već da pokušava da je sruši. LDP je zatražio vanredne izbore, neka im se pridruže u inicijativi, neka nešto rade.

Opa!
Bilo pre 4. godine, i to su "druga" vremena, a kako onda "devedesete", kojima ste nas plasili (kako se pokazalo k'o mecku resetom) nisu druga ihahaj vremena?!

Sad imate "demokratskog" pa jos (pro)evropskog predsednika, imate "demokratsku" Vladu, izvolite.
Zaustavte (kad vec dosad niste) otimacinu Kosova i Metohije, pitajte svoje prijatelje EUropljane kako, zasto, otkud...pa da nam lepo objasnite ovde, ako je ikako moguce.

Jos nesto, manite se toga da Nikolicu kacite na teret sve ono sto ste prospustili da (ne)uradite za proteklih osam godina, kusurajte se medju sobom sto i cinite, ali, definitivno mi necemo da budemo vas (pot)kusur.

Nije tesko razumeti, samo ako se potrudite:razz:
 
Тома и врх СРС-а одрађују посао амортизације гласача из социјалног револта.

Pa sa vama kostunicinim glasacima stvarno nesto nije u redu.
Znaci Toma je kriv sto lose artikulise socijalni revolt - ciji je UZROK Vojsilav Kostunica koji je na vlasti svo ovo vreme??
Znaci vi se ljutite sto Radikali ne obaraju efikasnije ovu vladu - cijeg premijera vi podrzavate??
А не, погрешно си ме разумео. Тома одлично ради свој домаћи задатак успешне артикулације гласача СРС-а из социјалног револта. Мислим, СРС као десничарска странка прича о заштити и помоћи губитника транзиције.
laughing013.gif
Пошто у Србији не постоји права странка левице, СРС је преузео ту улогу Томиним доласком на чело странке.
 
Opa!
Bilo pre 4. godine, i to su "druga" vremena, a kako onda "devedesete", kojima ste nas plasili (kako se pokazalo k'o mecku resetom) nisu druga ihahaj vremena?!

Sad imate "demokratskog" pa jos (pro)evropskog predsednika, imate "demokratsku" Vladu, izvolite.
Zaustavte (kad vec dosad niste) otimacinu Kosova i Metohije, pitajte svoje prijatelje EUropljane kako, zasto, otkud...pa da nam lepo objasnite ovde, ako je ikako moguce.

Jos nesto, manite se toga da Nikolicu kacite na teret sve ono sto ste prospustili da (ne)uradite za proteklih osam godina, kusurajte se medju sobom sto i cinite, ali, definitivno mi necemo da budemo vas (pot)kusur.

Nije tesko razumeti, samo ako se potrudite:razz:

Ja nikad nisam rekao da 90'te nisu druga vremena i ne znam odakle ti uopšte ideja da da me prokomentarišeš u tom maniru. To ujedno nije ni bila poenta mog posta.

Ako si ti glasala za radikale da bi oni podržavali vladu i hrabrili je da opstane, pa devojko, mogla si i da glasaš za demokrate. Onda si bacila glas...:confused:
 
А не, погрешно си ме разумео. Тома одлично ради свој домаћи задатак успешне артикулације гласача СРС-а из социјалног револта. Мислим, СРС као десничарска странка прича о заштити и помоћи губитника транзиције.
laughing013.gif
Пошто у Србији не постоји права странка левице, СРС је преузео ту улогу Томиним доласком на чело странке.

Нема везе каква је идеологија радикала.Битно је да се Тома колико толико брине ѕа грађане 2 реда :roll:
 

Back
Top