GDE STE JATACI??

goxy:
Da, bio je dooobar:roll:......Pod njegovom komandom kninskim ratištem desili su se strašni zločini nad Srbima...Ako ih i nije naredio bio je duzan da ih spreči:cool:......

Da si barem malo pažljivije pogledao nekoliko ratnih filmova, znao bi da ekipa iz Komandnog štaba baš i ne može nadzirati dejstvovanje svakog vojnika.

Osim toga, nakon Vukovara i Dubrovnika, mnogi Hrvati su sigurno bili vrlo krvoločno raspoloženi i samo bi ih metak iz Gotovininog oružja mogao 'upristojiti'....
 
goxy:
Da trebalo ih je pustiti da divljaju....Lupaš:cool:.....Komandna odgovornst je čudo i dobro je da su i Gotovina i Čermak u Hagu....

E ako ćeš baš pravo, u demokratijama je najviša vlast civilna, tj. vojni komandanti su podređeni političkim strukturama čije direktne naredbe i odluke moraju izvršavati.....Znači, veća je odgovornost ondašnje političke vladajuće strukture nego Gotovine
 
fosilvaso:
E ako ćeš baš pravo, u demokratijama je najviša vlast civilna, tj. vojni komandanti su podređeni političkim strukturama čije direktne naredbe i odluke moraju izvršavati.....Znači, veća je odgovornost ondašnje političke vladajuće strukture nego Gotovine

osim toga, pre pola godine sam postavio pitanje o Gotovini, ukratko, Gotovina bi mogao/trebao poslužiti kao jedan od glavnih svedoka protiv onih protiv kojih nije podignuta optužnica Hahahahahh
 
......ajmo mi svi lijepo do Haga .......znas ja mislim da bi trebalo da svi koji se okrecu natrag u povijest i traze razloge rat....trebalo bi ih poslati na jedno polje(moze i kosovo) i dati im palije pa nek tamo vjezbaju taktiku i jurisaju jedni na druge ......PALIJA je zakon ......Pantelija je ziv....
 

Back
Top