Gde ste imali......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
loop:
dok me Blondi i Gazdarica ne nauce nesto... :oops:

A da ti prvo probas sa bazicnim kursevima? ... Ostavi napredne za kasnije :lol:

Apropo teme, ubedljivo najgori bio u prirodi... Ono mlade lude godine, gajba sticajem okolnosti nije prazna pa se mora pribeci alternativnim metodama... Elem, obala reke, pun mesec na nebu, i sl. od romantike... komarci, bube i ostale stvari od neprijatnosti... i za vreme akcije ostar kamen koji se sakrio negde u travurini me tako podbode da i dan danas nosim uspomenu u vidu malog oziljka... Od tad seks u prirodi dolazi u obzir samo u satoru ili nekom drugom produktu civilizacije...
 
Sa devojkom sa kojom sam bio tri godine, i na kraju me toliko nije palila, da ja nisam vise znao koji razlog da smislim da izbegnem sex:oops: Onda zamislite kako je bilo kad je doslo do sexa :( ... Na kraju je usledio raskid.

A sto se mesta tice, bilo je ko i pre ali, ... ocigledno los sex nema veze sa mestom nego situacijom... :wink:
 
lav607:
dino.:
Eeeeeeeeee boli vas * ko stuke ( ako ne izmisljate ) :P salim se . Nego nikada nisam vodio ljubav znaci lol a imam 17 god stvarno ruzno ( nisam gabor ako to mislite ) nego previse sam emotivan , doduse imao sam 5-6 prilika ali sve su to bile bestije neke koje se ebu svakog wikenda pa ja nisam hteo ( jesam li budala a ) :x ja kao mislio da prvi put bude iz ljubavi xe xe kako razmisljanje gde to moze u srbiji :lol: iz ljubavi . Nego sada bih da mi dodje neka solidna devojka odmah bih imao neobavezan sex sa njom samo da skinem mrak . znaci vise me blam breee svi tucc tuc a ja samo sa desankom maksimovic stvarno bedak ( bedak je dugacak evo ide macak 1vs1 ) xe xe nego stvarno tuzno aj nastavite vi da ebete ja cu se vratiti da se pohvalima ako ista budem ulovi ajj pozzzzzz :cry: :cry: :cry:

E ovde ti je pravo mesto ako hoces necto da prskas sa strane,posto ti je ovde vecina njih zeljna kur^ca...mada da te upozorim vecina njih su grobovi...[ cast izuzecima ].....tako da ako ti je za prvu pomoc onda samo napred..poz....mlad si imas dosta fore..... :wink:


??????????????????????????????????
??????????????????????????????????
??????????????????????????????????
 
a ja odma na plavi most
8.gif
 
loop:
mora da ti mnogo slaba veza :lol:

Pa da, samo 2Mbps...
Grozni su smajliji jer sve pocinje da lici na slikovnicu a ne na forum... Bandwidth mi nije nikakav problem...

Ako nemas sta da kazes na neku temu, onda cuti - ne moras da stavljas smajlije, komentare tipa 'slazem se' itd. itd...

Ovako vise forum lici na seoski vasar, nego na mesto gde ljudi razmenjuju ideje, iskustva i znanje...
 
Incognito:
loop:
mora da ti mnogo slaba veza :lol:

Pa da, samo 2Mbps...
Grozni su smajliji jer sve pocinje da lici na slikovnicu a ne na forum... Bandwidth mi nije nikakav problem...

Ako nemas sta da kazes na neku temu, onda cuti - ne moras da stavljas smajlije, komentare tipa 'slazem se' itd. itd...

Ovako vise forum lici na seoski vasar, nego na mesto gde ljudi razmenjuju ideje, iskustva i znanje...

ti si veliki ljubomorko!!!!!!!!!! :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top