Gde ste imali......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
lav607:
jozza:
Kashika od ULT-a! Ko razume shvati ce...

A da mi pozajmis ULT,na jedno dva sa

ta.....
26.gif


Sta je sa ponudom za ULT :?:
 
Na stolu u Kosutnjaku,em je bila krs,em dosadna,em bre bilo hladno u pm!
Burazer me zenuo...ja izasao da soram a on mi izbacio ovu "moju" iz kola,zatvorio se i dohvatio "njegovu" da pegla u kolima... ja sta cu bacim je na neki drveni stocic :? :shock:
Srecom to su davno prosla vremena i faze ludila :wink:
 
Srdj@n:
Na stolu u Kosutnjaku,em je bila krs,em dosadna,em bre bilo hladno u pm!
Burazer me zenuo...ja izasao da soram a on mi izbacio ovu "moju" iz kola,zatvorio se i dohvatio "njegovu" da pegla u kolima... ja sta cu bacim je na neki drveni stocic :? :shock:
Srecom to su davno prosla vremena i faze ludila :wink:

Jel kod trim staze...he,he,he.... :wink:
 
Eeeeeeeeee boli vas ****** ko stuke ( ako ne izmisljate ) :P salim se . Nego nikada nisam vodio ljubav znaci lol a imam 17 god stvarno ruzno ( nisam gabor ako to mislite ) nego previse sam emotivan , doduse imao sam 5-6 prilika ali sve su to bile bestije neke koje se ebu svakog wikenda pa ja nisam hteo ( jesam li budala a ) :x ja kao mislio da prvi put bude iz ljubavi xe xe kako razmisljanje gde to moze u srbiji :lol: iz ljubavi . Nego sada bih da mi dodje neka solidna devojka odmah bih imao neobavezan sex sa njom samo da skinem mrak . znaci vise me blam breee svi tucc tuc a ja samo sa desankom maksimovic stvarno bedak ( bedak je dugacak evo ide macak 1vs1 ) xe xe nego stvarno tuzno aj nastavite vi da ebete ja cu se vratiti da se pohvalima ako ista budem ulovi ajj pozzzzzz :cry: :cry: :cry:
 
dino.:
Eeeeeeeeee boli vas * ko stuke ( ako ne izmisljate ) :P salim se . Nego nikada nisam vodio ljubav znaci lol a imam 17 god stvarno ruzno ( nisam gabor ako to mislite ) nego previse sam emotivan , doduse imao sam 5-6 prilika ali sve su to bile bestije neke koje se ebu svakog wikenda pa ja nisam hteo ( jesam li budala a ) :x ja kao mislio da prvi put bude iz ljubavi xe xe kako razmisljanje gde to moze u srbiji :lol: iz ljubavi . Nego sada bih da mi dodje neka solidna devojka odmah bih imao neobavezan sex sa njom samo da skinem mrak . znaci vise me blam breee svi tucc tuc a ja samo sa desankom maksimovic stvarno bedak ( bedak je dugacak evo ide macak 1vs1 ) xe xe nego stvarno tuzno aj nastavite vi da ebete ja cu se vratiti da se pohvalima ako ista budem ulovi ajj pozzzzzz :cry: :cry: :cry:

E ovde ti je pravo mesto ako hoces necto da prskas sa strane,posto ti je ovde vecina njih zeljna kur^ca...mada da te upozorim vecina njih su grobovi...[ cast izuzecima ].....tako da ako ti je za prvu pomoc onda samo napred..poz....mlad si imas dosta fore..... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top