Gde se krije seksipil?

imala sam jednu koleginicu na faksu.....nista posebno ni zgodna ni lepa, vrlo prosecna....ali, uvek je bila raspolozena, drustvena, slatka, draga prema svima....lepo se smejala, bila vrlo dostupna bez trunke nadmenosti.....mogla je da bira.....muskarci je nisu dozivljavali kao neku od koje treba da zaziru....lomili su se oko nje.....
 
imala sam jednu koleginicu na faksu.....nista posebno ni zgodna ni lepa, vrlo prosecna....ali, uvek je bila raspolozena, drustvena, slatka, draga prema svima....lepo se smejala, bila vrlo dostupna bez trunke nadmenosti.....mogla je da bira.....muskarci je nisu dozivljavali kao neku od koje treba da zaziru....lomili su se oko nje.....

hvala, hvala na komplimentu...:rumenko::rumenko::rumenko:
 
imala sam jednu koleginicu na faksu.....nista posebno ni zgodna ni lepa, vrlo prosecna....ali, uvek je bila raspolozena, drustvena, slatka, draga prema svima....lepo se smejala, bila vrlo dostupna bez trunke nadmenosti.....mogla je da bira.....muskarci je nisu dozivljavali kao neku od koje treba da zaziru....lomili su se oko nje.....

To je poenta :heart::heart::heart: Biti ono sto jesi ;) To je kao sa prirodnim i plasticnim cvecem ;)
 
Poslednja izmena:
Mnoge devojke danas jako, jako grese...

Ubacuju silikone u grudi!

Nesretnice, misle da ce sa tim postati SEKSIJE!

Nece.....Na protiv!

Nema NISTA GROZNIJE nego uhvatiti za "silikonke"...Kao da si pipnuo gumenu loptu prevucenu kozom...:bljak:

Ima zena sa malim sikama koje dizu muskarcima pritisak perfektno (i sve ostalo), a ima i prsatih lepotica koje su seksipilne kao plisani medo....

Cujte i pocujte sta ce vam reci chicha sa puno iskustva:

seksipil je U GLAVI!

Nije ni lepoj njiskici ni u velikim sisama ni medju nogama.....

Misliš valjda "postaće seksipilnije"?:roll:
Sad mi nešto nije jasno, ako ja imam krive noge, ooogromnu pozadinu, ravna sam ko daska za peglanje, lice mi rošavo, zubi ko u zeke-Peke.....ali u glavi sam sexipilna.....je l bi se ti okrenuo za mnom i pomislio "vau, kakva cica!" ili bi rekao "vidi psihića!"....
 
Pa i nije baš, uglavnom izgaraju za onom "nedostižnom";).

Hm, nedostiznom? Da znas da si u pravu, ali evo jedne price na tu temu:
moj drug je sizeo za jednom curom koja ga je kulirala dok je nije smuvao, uvek tip-top skockana, trendseterka itd., a da bi bio slobodan onda kada mu je ona dala zeleno svetlo, ostavio je jednu simpaticnu devojku, finu i neznu, koja ga je obozavala, ali je imala i sredstvo za skidanje sminke (ako me kapiras na sta ciljam). Sta mislis, za kojom gubi glavu, a na koju je zaboravio brze nego sto se u nju zaljubio?

Takvih primera je mnogo, mnogo, mnogo.
 
Hm, nedostiznom? Da znas da si u pravu, ali evo jedne price na tu temu:
moj drug je sizeo za jednom curom koja ga je kulirala dok je nije smuvao, uvek tip-top skockana, trendseterka itd., a da bi bio slobodan onda kada mu je ona dala zeleno svetlo, ostavio je jednu simpaticnu devojku, finu i neznu, koja ga je obozavala, ali je imala i sredstvo za skidanje sminke (ako me kapiras na sta ciljam). Sta mislis, za kojom gubi glavu, a na koju je zaboravio brze nego sto se u nju zaljubio?

Takvih primera je mnogo, mnogo, mnogo.

Pa vidiš da je šizeo, a što se posle opametio i shvatio da je
ne voli je druga priča;).

A za ovom drugom, tj. prvom devojkom opet šizi jer je sad
ona ta koja je nedostižna:lol:.
 
Misliš valjda "postaće seksipilnije"?:roll:
Sad mi nešto nije jasno, ako ja imam krive noge, ooogromnu pozadinu, ravna sam ko daska za peglanje, lice mi rošavo, zubi ko u zeke-Peke.....ali u glavi sam sexipilna.....je l bi se ti okrenuo za mnom i pomislio "vau, kakva cica!" ili bi rekao "vidi psihića!"....

E vidis mozda za neke NA PRVI POGLED to nece reci, ali kasnije...

A za neke ce to reci NA PRVI POGLED, ali kasnije...

Prvi pogled nije odlucujuci, to je samo PRVA STEPENICA koja ne znaci mnogo...
 
Covece, ne kapiras. Sto je u glavi manifestuje se na telu.

Tacno, ja poznajem devojku koja se nesto bas i ne trudi da bude sredjena, ali je sarmantna i zabavna... Njena sestra mi je pricala da njoj u diksoteci prilaze, salju pica, haos... Opustena je, igra, provodi se, uziva toliko da ju je nemoguce ne primetiti koliko zraci pozitivnom energijom... A njena najbolja drugarica koja je kao sa piste dobija mnogo manje paznje, jer iako dobra osoba, ne vidi se cesto kako se smeje...
 
Tacno, ja poznajem devojku koja se nesto bas i ne trudi da bude sredjena, ali je sarmantna i zabavna... Njena sestra mi je pricala da njoj u diksoteci prilaze, salju pica, haos... Opustena je, igra, provodi se, uziva toliko da ju je nemoguce ne primetiti koliko zraci pozitivnom energijom... A njena najbolja drugarica koja je kao sa piste dobija mnogo manje paznje, jer iako dobra osoba, ne vidi se cesto kako se smeje...

jeste...moja drugarica se gotovo nikad ne smeje...:mrgreen:
 

Back
Top