Gde se krije seksipil?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Mnoge devojke danas jako, jako grese...

Ubacuju silikone u grudi!

Nesretnice, misle da ce sa tim postati SEKSIJE!

Nece.....Na protiv!

Nema NISTA GROZNIJE nego uhvatiti za "silikonke"...Kao da si pipnuo gumenu loptu prevucenu kozom...:bljak:

Ima zena sa malim sikama koje dizu muskarcima pritisak perfektno (i sve ostalo), a ima i prsatih lepotica koje su seksipilne kao plisani medo....

Cujte i pocujte sta ce vam reci chicha sa puno iskustva:

seksipil je U GLAVI!

Nije ni lepoj njiskici ni u velikim sisama ni medju nogama.....
 
Mnoge devojke danas jako, jako grese...

Ubacuju silikone u grudi!

Nesretnice, misle da ce sa tim postati SEKSIJE!

Nece.....Na protiv!

Nema NISTA GROZNIJE nego uhvatiti za "silikonke"...Kao da si pipnuo gumenu loptu prevucenu kozom...:bljak:

Ima zena sa malim sikama koje dizu muskarcima pritisak perfektno (i sve ostalo), a ima i prsatih lepotica koje su seksipilne kao plisani medo....

Cujte i pocujte sta ce vam reci chicha sa puno iskustva:

seksipil je U GLAVI!

Nije ni lepoj njiskici ni u velikim sisama ni medju nogama.....

ziva istina
al znas fora je u tome sto ove koje recimo ugrade silikone, kad si vec njih pomenuo, dobiju onda i na samopouzdanju, osecaju se lepse, prijatnije i SEKSIPILNIJE pa sam tim i zrace onda tom seksipilnoscu
ne mislim da je to najbolje resenje, ima i drugacijih resenja za podizanje samopouzdanja i seksipila osim silikona, operacija i sl...ali neke devojke jednostavno ne uspevaju da nadju drugi nacin...i to je tuzno ali ne moze niko umesto njih to da odradi i onda ako ce joj stvarno biti lakse nek nabije i te silikone
inace ugradnja iz obesti je van pameti a na zalost sve ih je vise :dash:

nikad nisam pipnula silikonske sise bas me kopka kakav je osecaj :think:

ps: seksije kao komparacija mislim da ne postoji
 
shta cesh..licemera na sve strane :(

29nxks9.jpg
 
Al paz ti kako je ciljano pisan uvodni post :lol:
da je tema stvarno o onome shta on hoce da predstavi, o izkrivljenom pojmu seksipila,mogao je da kaze ''' ne znam zbog cega zene ugradjuju silikone, silikone u dupe,ima i u listove i butine, na uvecanje usta { zaboravila sam kako se zove } ''
ali,ne! :lol:
tema je o tome kako ne znaci ako imas velike grudi da si seksipilna,jer smo mi,kako reche,seksipilne kao plishani medo.
 
ps. ne bih toliko napala zene koje ugradjuju silikone..ako zele neka urade...
onda mozemo da kritikujemo i one koje treniraju samo da bi im telo bilo lepshe,samo bez modifikacija...

treniranje je prirodna stvar,pre svega je zdravo trenirati...guranje silikona u dupe,sise,usne je moronski...za iskompleksirane fufice na koje tokom srednje skole niko nije obratio paznju...najodvratnije je kada strpaju tonu silikona u usne,izgledaju k'o babuni...biti lep na prirodan nacin,tj.trenirati je neverovatno bolje od odlaska kod mesara koji ce stvoriti frankenstajnovu nevestu za par soma evra...
 
Al paz ti kako je ciljano pisan uvodni post :lol:
da je tema stvarno o onome shta on hoce da predstavi, o izkrivljenom pojmu seksipila,mogao je da kaze ''' ne znam zbog cega zene ugradjuju silikone, silikone u dupe,ima i u listove i butine, na uvecanje usta { zaboravila sam kako se zove } ''
ali,ne! :lol:
tema je o tome kako ne znaci ako imas velike grudi da si seksipilna,jer smo mi,kako reche,seksipilne kao plishani medo.

oćeš da nam skreneš pažnju na nešto :rumenka:?
 

Back
Top