GDE PECATE?

djorax:
Pa da je postujem, daje mi limit od 40-ak KB, kako vi ubacujete vece slike?

Forum Krstarice nema takva ogranicenja kada je u pitanju postavljanje slika na forum.
Jedino ogranicenje je ako hocete da ubacite sliku u vas profil,a cak je i tada max. velicina slike 400x400 pixela ili oko 195kb(sta god je manje).

Objasni problem malo detaljnije.

Poz.
 
Slika u profilu nije isto sto i avatar...pogledaj moj profil i bice ti jasno.
Evo kako ja ubacujem slike u postove.
Prvo moras sliku da hostujes na nekom od mnogobrojnih image hoster sajtova,moja preporuka ti je www.imageshack.us
Vrlo je prosto,browsujes (preko "choose" opcije) do slike na svom hardu,kliknes "host it" i to je to.
Nakon toga biras nacin na koji ces da postavis sliku na forum,
da li celu ili kao thumbnail ili cak samo kao link...."imageshack" je prilicno konforan za upotrebu sto se toga tice...
znaci iskopiras neki od datih linkova u svoj post i to je to.
Ako i dalje budes imao problema,javi pa da resavamo.

Poz.
 
vaka cast oima koji uspevaju da upecaju bilo sta i bilo koliko. Na Palicu
ama bas nista be trza. cele godine nista osim sitnih karasa. Jezero je upropasteno.
U nedelju sam uhvatio prehladu,
 
Inace za obavestene Biserno Ostrvo je kopno a Mrtva Tisa i Tisa ga okruzuju. Inace bas zbog ljudskog imbecilizma tamo vise gotovo da nema nista do cvegrlana i babuske, dok su smudj i som u konstantnom izloavljavanju. Uprkos intenzivnoj cuvarskoj sluzbi i paprenih dozvola, tamo jos uvek mrezare i lovokradice i domace lopuze koje tamo i zive. Nekada je to bio raj a sada je go kur... I to bas zahvaljujuci gladnim stomacima i ocima nezasitih lovokradica koje su postavljale i po15 mreza i vrski... neke sam i licno sekao ali nije bilo pomoci somovima od preko 50 kilograma... sada vise ni toga nema tako da prakticno sve sto pecamo su strane, alohtone vrste... zutog karasa, linjaka, postene deverike, i ostalog gotovo da nema... e pa to je sve zahvljaujuci prepametnim arogantnim idiotima koje niko nece ili mozda i ne moze da zaustavi?!
 
accipiter:
Inace za obavestene Biserno Ostrvo je kopno a Mrtva Tisa i Tisa ga okruzuju. Inace bas zbog ljudskog imbecilizma tamo vise gotovo da nema nista do cvegrlana i babuske, dok su smudj i som u konstantnom izloavljavanju. Uprkos intenzivnoj cuvarskoj sluzbi i paprenih dozvola, tamo jos uvek mrezare i lovokradice i domace lopuze koje tamo i zive. Nekada je to bio raj a sada je go kur... I to bas zahvaljujuci gladnim stomacima i ocima nezasitih lovokradica koje su postavljale i po15 mreza i vrski... neke sam i licno sekao ali nije bilo pomoci somovima od preko 50 kilograma... sada vise ni toga nema tako da prakticno sve sto pecamo su strane, alohtone vrste... zutog karasa, linjaka, postene deverike, i ostalog gotovo da nema... e pa to je sve zahvljaujuci prepametnim arogantnim idiotima koje niko nece ili mozda i ne moze da zaustavi?!
Upravu si ljudi grese oko naziva.
Jeste da ima cverglana,ali ima i lepih primeraka karasa,ja kada sam bio u septembru,bilo ih je dosta,ali jos jedno upoyorenje nemojte tamo da pecate ako nemate dozvolu,jer ima dosta cuvara i to je dobro.
 
Ja sam cuo da se javlja stuka po tim kanalima DTD i nekim manjim!palim sutra na branu kod botosa da probam manica nisam ga lovio od prosle godine. javicu sta bude ako nekog interesuje a i ako ne ja cu napisati!
 
tasaidarko01:
Ja sam cuo da se javlja stuka po tim kanalima DTD i nekim manjim!palim sutra na branu kod botosa da probam manica nisam ga lovio od prosle godine. javicu sta bude ako nekog interesuje a i ako ne ja cu napisati!
To sto si cuo je istina,javlja se stuka i to bas lepi primerci.
 
Ljudi slusajte ovo:
Vode u okolini Kikinde su pod ledom.
Jedine ulove kikindski ribolovci ostvaruju na Tisi kod novobecejske brane.
Tamo se povremeno lovio manic.


Ovo je moj izvestaj,ajsada kazite kako se krece situacija u ostalim gradovima.
 

Back
Top