GDE PECATE?

Ja lovim sa krecom jos od mali nogu.I deda mi je tako lovijo i otac.
Ja sam ekspert za taj ribolov naucio sam mloge ljude da tako love ribu.
Ribu ranim da jer namamim.Ne dajem joj pasulja nego kvarnog zita plesnavog ili
kuruza budjavih, jerbo to ribe mlogo vole.E pa i ovce naranim pa ih krknem sas nozem pod gusu.
Nije to greh jerbo je za to namenjena riba da se rani pa pojede.
Nemo da mi sad du filozofiras ko da ti ne jes meso od ribe.
A krec je ekoloski on ne zagadi ni malo reku on je cak i dezinfikuje.

Mislim da je ovo najveci ribolovac.
 
Ja lovim sa krecom jos od mali nogu.I deda mi je tako lovijo i otac.
Ja sam ekspert za taj ribolov naucio sam mloge ljude da tako love ribu.
Ribu ranim da jer namamim.Ne dajem joj pasulja nego kvarnog zita plesnavog ili
kuruza budjavih, jerbo to ribe mlogo vole.E pa i ovce naranim pa ih krknem sas nozem pod gusu.
Nije to greh jerbo je za to namenjena riba da se rani pa pojede.
Nemo da mi sad du filozofiras ko da ti ne jes meso od ribe.
A krec je ekoloski on ne zagadi ni malo reku on je cak i dezinfikuje.

Ovako radi pravi majstor.:lol:
 
Pa sto da se ne falim.
Odem lepo i napecam ribe za jelo.
Da imam vremena i kreca navato bi i vise.
Prosli put nisam mogo da pokupim sve sto se izbacilo na povrsinu.
Pun dzak mi je odnela voda dok nisam sve pokupio.
Sad sam opravio vecu flasu i moze da stane tri kile kreca.
Ako grune kako treba ima da bidne vise ribe.

Ali i dalje tvrdim da je ovo najuspesniji ribolovac.:lol:
 
Ja sam sinoc postavio mrezu i bilo je lepih komada.
Evo sad mi je covek pokazao sta je sa strujom nalovio.
Odusevio sam se kad sam video koje su to grdosije, smudjevi....
Struja je zakon, ako imas sonar i nadjes mesto gde je riba, uspeh zagarantovan.
 
Ta nije to tako lako to je komplikacija.
Lepo moras naci pravog ucitelja da ti opravi mrezu.
Ondak da te uputi di da turis mrezu.Pa kako da je sakrijes.
Ja mlogo volem kad nabasam na tudju mrezu i lepo apim ribu a bogme i mrezu celu.
Zato kokan ne peca sas mrezu samo sas krecom poneses par flasa pa drm drm, i u dzak
trpas sas meredov.

Evo vam jos par poucnih iskustava genijalnog i neponovljivog Kokana.:lol:
 
Kokan je zakon, da se zna ko je prvi i do sada neprevazidjen.
Bas me zanima sta li radi ovih dana taj veSELJAK...:)...sigurno ima neke akcije.
Prava je steta sto ga ne mozemo cuti.
 
Za vikend se nadam da pocnem da pecam na stek,imam nesto malo iskustva u baratanju istim ali nijedno celo pecanje,ako si na to mislio,a gde ima da se kupi to mozes da cujes tek kad kazes koja te firma interesuje,do koliko para hoces... jer nije isto ako ti imas samo Maver da kupis (iz Ade je uvoznik) ili ti je izbor prosiren recimo na Milo,Venturieri i ostale Italijane koji su u globalu jeftiniji i vise zastupljeni u Srbiji (receno mi je da recimo pomenuti uvoznik Mavera skoro i da nema zastupnike u Srbiji,bar u Centralnom delu)!
Ako si mislio na nesto drugo onda malo bolje formulisi pitanje,da li si mozda mislio na mamac ili nesto trece,da ne nagadjamo ovako!?
Pozdrav 8)
 
Evo i ja da se javim dragim pecarosima .Pecam vec jedno 40 god.na Dunavu kraj Kostolca .Da sam dobar pecaros samo da kazem da su moje slike izlazile u casopisu Zov necu da se hvalim ali to sto hocu da kazem jeste da bih ove godine jun,jul isao sa nekim prakticno da me vodi na pecanje,jer nemam vise ni pentu ni camac.Naravno nista dzabe za nadoknadu dogovoricemo se.Ribu ne jedem pa ako nesto upecamo sve je njegovo.Pribor i sve ostalo naravno donosim a kada odlazim sve ostavjlam.Unapred hvala bistro.
 
Ej bilmezu,zar ti nisi primetio da si popio silna upozorenja za ovakve provokacione postove,stvarno zelis da te uprava banuje?I prestani da se foliras da si sa sela,ti selo nisi video ni na slici,a pises kao da si rodjen i odrastao u sva 4 dela Srbije istovremeno i ko da imas 80 godina folirantu (upotrebljavas neke reci koje si video u ovim serijama a koje koriste u govoru jos samo Solunski veterani),sam sebe otkucas da si bilmez koji se folira i provocira nas koji pokusavamo da vodimo normalne razgovore u podforumu o RIBOLOVU a ne o KRIVOLOVU zato mars odavde,propaliteti kao ti nas ne zanimaju i ne zagadjuj nam temi dok nisi i upravi dosadio pa da i oni reaguju zesce!!
Pozdrav 8)
 

Back
Top