Gde nam je stigao moral !?

Шта да кажем??? Имам ћерку... мислим, киту би му отсек'о на пању...и то јавно !!!
Sta?Zar samo toliko od tebe?I ja imam 2 cerke-bolje da ne mislim sta bi mu ja uradio!
Inace ovde u "EU" nije bas toliko rasprostranjeno to sa dopunama,i BMW-ima itd. ali zato ima Manijaka i Pedofila:whistling:
I eto to mi se jedino ne svidja na Zapadu:Siledzija dobije recimo 2-3 godine zatvora a onaj koji zajebe drzavu zbog poreza-20 godina.Gde je tu pravda?
 
citat:Dupont:
eto to mi se jedino ne svidja na Zapadu:Siledzija dobije recimo 2-3 godine zatvora a onaj koji zajebe drzavu zbog poreza-20 godina.Gde je tu pravda?
comment:
Ne nego ako dovoljno veliko zezne drzavu za porez,ne dobije kaznu ,nego nagradu-..postane politicar u
vladajucoj stranci...nego
...
Posle ovih zemljano politickih radova na krstarici ,premeste mi "Mobing" u temu posao , a ja htede da
se raspravi politicki o uvodjenju zakona za zastitu radnika na tu temu ,al ajd...........
 
mislim da je glavni problem vaspitanje. neko ce optuziti "demokraciju", iliti slobodu da cini sta hoce ali....
ne razumem decu koja misle da ce im neki "cika" pokloniti bilo sta na lepe oci. ipak realnost nije takva. i normalno da je krivac uvazeni biznismen, ali malo vise poraditi na vaspitanju dece, na prikazivanju realnog zivota i sl. znaci da dete moras nauciti sa kim se druziti, kada je normalno izaci u "provod", i sta je provod za jednog sedamnaestogodisnjaka.
iako ce dete to shvatiti kao ogranicavanje slobode na pocetku, kasnije kada odraste verovatno ce biti zahvalan.
 
Biznismen optužen za silovanje učenice
Blic - Pre 4 sata

KRAGUJEVAC - Protiv biznismena iz Kragujevca Gorana K. (48) podignuta je juče optužnica zbog silovanja maloletne učenice drugog razreda gimnazije. Kako kaže portparol Okružnog tužilaštva Marija Mladenović, tokom istrage je utvrđeno da je on februara ove godine P. J. (16) u džipu primorao na oralni seks.

Goran K. se, kako je navedeno u optužnici, tereti da je u večernjim satima sreo u kafiću u centru grada P. J. u društvu devojaka koje je odranije poznavao i sa kojima se družio.

- Uplatio im je kredit za mobilni telefon od po 1.000 dinara, a zatim su otišli u drugi lokal van grada. Tu je počeo da joj se udvara i savetovao joj da treba da poradi na svom izgledu - da "ugradi pirsing, napravi tetovažu, nadogradi kosu" i da "nabavi bolji mobilni telefon". Oko 23 sata se ponudio da devojčicu, koja živi sa babom i dedom, odveze kući. Svratio je na parking ispred "Elektrošumadije" i krenuo da je ljubi. Kada je ona počela da se opire, zaključao je centralnu bravu džipa, a zatim je uhvatio za kosu i prisilio na oralni seks", kaže Marija Mladenović.

Zatim je devojčicu dovezao do njene zgrade u naselju Bubanj, gde stanuje, i zapretio joj da "nikome ne priča šta se desilo".

Ovaj slučaj je otkriven u toku druge istrage koja je pokrenuta zbog trgovine ljudima, odnosno organizovanog "druženja" učenica srednje Medicinske škole sa imućnijim građanima Kragujevca. Njime su obuhvaćene maloletnice koje su pružale oralni seks starijim muškarcima za nadoknadu koja je nekada iznosila i 500 dinara.

N. Radišić

Ovo je strašno. Grozne stvari se dešavaju. Svaki dan pročitam nešto tako u novinama...U poslednje vreme zaobilazim takve textove u širokom luku jer mi se plače kad ih vidim. :cry:
 
Ja ne znam sta ce jedna klinka od 16 godina u automobilu nekog ko ima 48 godina? Evo pogledajte sta je jedan novinar u Zagrebu uradio i nasta su sve klinke spremne i koliko daleko idu. Ovako je i u Beogradu.

Ah dobra stara "Istraga " najdebilnija emisija u etru al imaju i dobrih priloga poput ovog ili ono kad celavi ide kod neke zagrebacke qurve pa se isprica se sit isprica sa njom i na kraju nista ne uradi :mrgreen:
 
teško je proceniti ko je najodgovorniji za vaspitavanje deteta. često je nažalost samo pitanje sreće u kakvo će društvo devojka, da se razumemo sa 16 godina nije detence, da odabere. ako se ona kreće u okruženju gde se prihvata da ti triput stariji muškarac plaća kredit, to je samoposebi problem.

pritom, mislim da se radi i o upitnom sistemu vrednosti koji je na snazi u čitavoj zemlji. da se razumemo, novac je ono u odnosu na šta je prosto popularno meriti nečiji uspeh, setite se sekine izjeve da je inteligencija sve što je ona stekla za svojih kolikoveć godina. jeste sama izjava notorna glupost ali uobičajeno je da se uspeh osobe meri platom i imovinom.

uostalom, koliko sam puta sama morala da objašnjavam zašto sam odabrala zanimanje od kojeg se ne može obogatiti i koliko su me ubeđivali još pre upisivanja fakulteta da treba da profitiram od svog školovanja, da ne tražim sreću i uživanje u poslu već dobru platu.

danas je sve na prodaju i to je činjenica. kada već spominjem svoj posao, navikla sam da odgovaram na duhovitosti tipa samo ti meni reci gde da tražim i delimo profit 50-50, ja sam arheolog inače. ovde je nasleđe roba i za to nam nije zapad kriv, među zemljama smo iz kojih je nezakonito izneto najviše arheološkog blaga, tunegde sa ukrajinom u bugarskom. etika u poslovanju je deplasirana ideja, uobičajeno je da ljudi prihvataju svakakav posao za pravu cifru. uostalom priče o zaradama sportista, transferima, utemeljuju među globalne zvezde priglupe ljude samo zato što dobro zatžrađuju. problem nije prisutan samo odve ali je ovde naročito upadljiv. kriza morala je uostalom uobičajeni pratilac tranzicije, sve se transformiše pa i vrednosti ali je glupo reći da nismo svi za to odgovorni.

dok je tako kilnke koje oduševljava auto, sat, ilikakvavećglupost će biti svakodnevica. oni koji se tek uključuju u društvo punoletnihipunopravnih ga samo oponašaju, njihovo ponašanje je odraz u ogledalu tog sveta. uzrok ovakvog ponašanja je u svima koji prihvataju imovinu kao vrhovnu vrednost.
 
Poslednja izmena:
Ma ajde sto su te klinke glupe ko noc ali sto su one koje vise i ne spadaju pod to "klinke" glupe ko noc.To je tek prica posebna.

samo što su neke od takvih i omanje zvezde u štampi.

sveopšte divljenje modelsicama koje su se udake za milijardere, mora da su ih osvojili svojim sredovečnim šarmom. :dash:

u čemu je razlika da li padneš ne milijarde ili siću? pa u tome što se one prve račaunaju u pametne devojeke a druge u guske.
 
samo što su neke od takvih i omanje zvezde u štampi.

sveopšte divljenje modelsicama koje su se udake za milijardere, mora da su ih osvojili svojim sredovečnim šarmom. :dash:

u čemu je razlika da li padneš ne milijarde ili siću? pa u tome što se one prve račaunaju u pametne devojeke a druge u guske.

evo ga prototip moderne sponzoruse. nemoj cero da se prodas za male pare, prodaj se za velike :hahaha:
 
Protiv biznismena iz Kragujevca Gorana K. (48) podignuta je juče optužnica zbog silovanja maloletne učenice drugog razreda gimnazije.

Goran K. se, kako je navedeno u optužnici, tereti da je u večernjim satima sreo u kafiću u centru grada P. J. u društvu devojaka koje je odranije poznavao i sa kojima se družio.

- Uplatio im je kredit za mobilni telefon od po 1.000 dinara, a zatim su otišli u drugi lokal van grada. Tu je počeo da joj se udvara i savetovao joj da treba da poradi na svom izgledu - da "ugradi pirsing, napravi tetovažu, nadogradi kosu" i da "nabavi bolji mobilni telefon".

Oko 23 sata se ponudio da devojčicu, koja živi sa babom i dedom, odveze kući. Svratio je na parking ispred "Elektrošumadije" i krenuo da je ljubi.

podvuceno i boldovano je kljuc.
za silovanje bilo koga, posebno maloletnice, NEMA opravdanja.
a o nemoralnom drustvu, porodici koja se raspada (zasto to dete zivi sa babom i dedom?), sponzorusama - drugi put.
 

Back
Top