Gde kupiti majicu

Vanja145

Zainteresovan član
Poruka
382
Da li neko zna da li i gde ima da se kupi skroz bela majica kratkih rukava a da se ne providi ispod nje grudnjak?? Treba mi za posao a sramota me da se providi bilo sta makar i potkosulja...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da li neko zna da li i gde ima da se kupi skroz bela majica kratkih rukava a da se providi ispod nje grudnjak?? Treba mi za posao a sramota me da se providi bilo sta makar i potkosulja...

nicija industrija vise ne pravi debele pamucne majce (mora da traju sto krace pa su najtanje moguce).
takodje ne pravi se nista neobelezeno (da nema neki ukras, sljokice bla bla - nesto sto bi bilo primereno za kanc)
Mozda nadjes nekog ko prodaje novopazarski tekstil, oni jos uvek tu i tamo imaju ponesto kvalitetno.
Alternativno, Turci. Ako si sitna osoba, nekad ima obicnih majci i kod kineza (oni imaju samo male brojeve i takoreci nema pamuka).
 
Da li neko zna da li i gde ima da se kupi skroz bela majica kratkih rukava a da se ne providi ispod nje grudnjak?? Treba mi za posao a sramota me da se providi bilo sta makar i potkosulja...
Bele majice obične imaš u sportskim radnjama, malo kvalitetnijih.
'Elem,...da ti se ne bi video veš ispod belih majica i košulja, fora je u tome da nosiš brus ili gaće u boji kože. Pa tako možeš kupiti koja god ti se majica sviđa. Nije stvar u belim majicama, nego u boji veša koji nosiš ispod.
 
Bele majice obične imaš u sportskim radnjama, malo kvalitetnijih.
'Elem,...da ti se ne bi video veš ispod belih majica i košulja, fora je u tome da nosiš brus ili gaće u boji kože. Pa tako možeš kupiti koja god ti se majica sviđa. Nije stvar u belim majicama, nego u boji veša koji nosiš ispod.
Ispod bijelih hladan kažu najbolji je crveni ves,uopšte se ne providi.
 
H&M, po mom mišljenju, ima najlepši izbor basic stvari, između ostalih i belih majica. Organski pamuk, mešavine viskoze i modala, mešavine lana.. lepi krojevi takođe


A da se brus ne providi, teško, a i mislim da nije protivno bontonu da se brus malo ocrtava, nije kao da se sisa ocrtava.
 
Poslednja izmena:

Back
Top