Gay momci

Njuskalo:
LePiaf:
Njuskalo:
Da se vratim ja na temu: imam par prijatelja koji su gej. Sa nekim od njih se tu i tamo kresnem, ali sa vecinom idem na pivo i ogovaram onu prvu grupu...
:lol: :lol: :lol: E, ovo mi je skroz super kao izjava.
Nego, ja se ne secam da je ovde skoro neko priznao da je bi/homo...

Evo ja sam bi.

Dizao sam ja prasinu i ranije, zabave radi.

U,bash lepo...A jel ponekad kresnesh ili te kresne bivshi dechko tvoje sadashnje devojchice ili dechka... :roll: ...a da,pardon...kah,kah...strashna se prashina podigla... :? ...
 
O njima nema sta da se misli.Ili te interesuju.Ili neinteresuju.Ili si sa njima ili protiv njih.
ISKRENO gay nikada nisam bio i necu biti.Bi-sex je moje opredeljenje.Ali tu dolaze u obzir samo zgodni lepi i negovani muskarci koji su muskarci.A ne zene u muskom telu.Jednom sam spavao sa pravim gey-om koji je hteo vezu kao iz bajke.....Bolesno.
Za mene je zadovoljstvo kada imam muskarca sa kojim se lomim u krevetu i koji ce mi dokazati da je muskarac ali samo u smislu ako je bolji od mene.I to je ta prica sa bisex tipovima ili yebu ili budu yebani.Dodje mu na isto ali je totalno drugacije.Bisex se postaje obicno kada si navaren ili izalkoholisan i tada se pojave emocije koje su duboko uvek negde zakopane u nama.I dodje do nekog sexa koji obicno kasnije bude zaobilazen u verbalnim due.lima kao terma koja se nikada nije desila.Smatram super imas tipa sa kojim se nekada roknes i devojku koja nema pojma misli da si cvecka a ti uzivas.Tvoj najbolji ortak koji je budala i misli da mrzi sve koji nisu heterosehualci...nema pojma da si jedan od onih iza ograde......
Koja je razlika?.....Ta sto ja znam sta pricam i oni meni slicni koji nemaju muda da kazu da su malko nastrani a za one zatucane ja sam samo ***** ipak za razliku od pedera moja preokupacija je zena i na nju mogu biti ljubomoran jer njoj poklanjam ljubav a muskarcima ponekad telo.A ****** geyevi poklanjaju se istom polu i pate kao zene zbog istih.
 
Iskreno gadim se kad cujem rec derpe! To je uzasno (po meni), ali jadni oni...Zalosno je kad cujem muskarca da kaze "e onaj moj je strasan u krevetu...Pravi lav!" Uzas... :x
 
Bustura:
O njima nema sta da se misli.Ili te interesuju.Ili neinteresuju.Ili si sa njima ili protiv njih.
ISKRENO gay nikada nisam bio i necu biti.Bi-sex je moje opredeljenje.Ali tu dolaze u obzir samo zgodni lepi i negovani muskarci koji su muskarci.A ne zene u muskom telu.Jednom sam spavao sa pravim gey-om koji je hteo vezu kao iz bajke.....Bolesno.
Za mene je zadovoljstvo kada imam muskarca sa kojim se lomim u krevetu i koji ce mi dokazati da je muskarac ali samo u smislu ako je bolji od mene.I to je ta prica sa bisex tipovima ili yebu ili budu yebani.Dodje mu na isto ali je totalno drugacije.Bisex se postaje obicno kada si navaren ili izalkoholisan i tada se pojave emocije koje su duboko uvek negde zakopane u nama.I dodje do nekog sexa koji obicno kasnije bude zaobilazen u verbalnim due.lima kao terma koja se nikada nije desila.Smatram super imas tipa sa kojim se nekada roknes i devojku koja nema pojma misli da si cvecka a ti uzivas.Tvoj najbolji ortak koji je budala i misli da mrzi sve koji nisu heterosehualci...nema pojma da si jedan od onih iza ograde......
Koja je razlika?.....Ta sto ja znam sta pricam i oni meni slicni koji nemaju muda da kazu da su malko nastrani a za one zatucane ja sam samo ***** ipak za razliku od pedera moja preokupacija je zena i na nju mogu biti ljubomoran jer njoj poklanjam ljubav a muskarcima ponekad telo.A ****** geyevi poklanjaju se istom polu i pate kao zene zbog istih.

Prvo da ti samo kazem da nisi normalan!

A drugo... Bas sam danas razmisljao kako se neko ko je protiv homoseksualizma odma etiketira kao homofob tj latentni homosexualac, pa sam onda pomislio mozda sam i ja potencijalni homic, i bas sam mislio da to moze da se manifestuje samo ako bih se napio, i zamislio sam sebe i skontao da ne postoji kolicina alkohola koju bi trebao da popijem da bi postao gej!

Cak naprotiv, jos bih vise bio protiv toga!
 
Aleksej_BASO:
A drugo... Bas sam danas razmisljao kako se neko ko je protiv homoseksualizma odma etiketira kao homofob tj latentni homosexualac, pa sam onda pomislio mozda sam i ja potencijalni homic, i bas sam mislio da to moze da se manifestuje samo ako bih se napio, i zamislio sam sebe i skontao da ne postoji kolicina alkohola koju bi trebao da popijem da bi postao gej!
A mozda i ako se zaljubis :twisted:
 
Citajuci skripte Crne Guje naleteo sam na ovo pa reko da podelim sa vama: :D



Doctor Leech: Now then what seems to be the trouble?

Edmund: Well, it is my man servant.

Doctor Leech: I see. Well don't be embarrassed if you got the pocks. Just pop your man servant on the table and we'll take a look at him.

Edmund: No, I mean, it is my real man servant.

Doctor Leech: Ah, ah. And what is wrong with him?

Edmund: There is nothing wrong with him. That is the problem. He's perfect and last night I almost kissed him.

Doctor Leech: I see. So you started fancying boys then, have you?

Edmund: Not boys. A boy.

Doctor Leech: Yes, well let's not split hairs. It is all rather disgusting and naturally you're worried.

Edmund: Of course I'm worried.

Doctor Leech: Well, of course you are. It isn't every day a man wakes up to discover he's a screaming bender with no more right to live on God's clean earth than a weasel. Ashamed of yourself?

Edmund: Not really, no.

Doctor Leech: Bloody hell! I would be. But still why should I complain? Just leaves more rampant totty for us real men, eh?

Edmund: Look, am I paying for this personal abuse or is it extra?

Doctor Leech: No, it's all part of the service.
 
Bustura:
O njima nema sta da se misli.Ili te interesuju.Ili neinteresuju.Ili si sa njima ili protiv njih.
ISKRENO gay nikada nisam bio i necu biti.Bi-sex je moje opredeljenje.Ali tu dolaze u obzir samo zgodni lepi i negovani muskarci koji su muskarci.A ne zene u muskom telu.Jednom sam spavao sa pravim gey-om koji je hteo vezu kao iz bajke.....Bolesno.
Za mene je zadovoljstvo kada imam muskarca sa kojim se lomim u krevetu i koji ce mi dokazati da je muskarac ali samo u smislu ako je bolji od mene.I to je ta prica sa bisex tipovima ili yebu ili budu yebani.Dodje mu na isto ali je totalno drugacije.Bisex se postaje obicno kada si navaren ili izalkoholisan i tada se pojave emocije koje su duboko uvek negde zakopane u nama.I dodje do nekog sexa koji obicno kasnije bude zaobilazen u verbalnim due.lima kao terma koja se nikada nije desila.Smatram super imas tipa sa kojim se nekada roknes i devojku koja nema pojma misli da si cvecka a ti uzivas.Tvoj najbolji ortak koji je budala i misli da mrzi sve koji nisu heterosehualci...nema pojma da si jedan od onih iza ograde......
Koja je razlika?.....Ta sto ja znam sta pricam i oni meni slicni koji nemaju muda da kazu da su malko nastrani a za one zatucane ja sam samo ***** ipak za razliku od pedera moja preokupacija je zena i na nju mogu biti ljubomoran jer njoj poklanjam ljubav a muskarcima ponekad telo.A ****** geyevi poklanjaju se istom polu i pate kao zene zbog istih.

Ahm. To sto si jednom naleteo na feminiziranog pedera, ne znaci da su svi isti takvi.

Moram da te ispravim - pravi gej je onaj muskarac koji spava SAMO sa muskarcima (bez obzira da li je zenskast ili ne).

Ali generalno se slazem sa svim st osi napisao (uostalom i ja kontam na slican nacin).
 
Odavno nisam ucestvovao ovde u diskusijama, ali me je ova tema prosto naterala da sa vama podelim moje skromno misljenje. Elem, bolest zvana homoseksualizam pocela je da poprima sve vece razmere i kod nas. Ne mislim na povecanje gej populacije, vec na odnos drustva prema njima. Neko je postavio sliku pedera ovde. Pa zar je moguce da se bilo kome ta slika ne gadi?
Sve vise str8 ljudi gleda na to kao na nesto normalno, sto sam mogao i ovde primetiti. Da li bi neko voleo da njegovo dete bude jedno od njih? Gadi mi se i sama pomisao da cu od nekoga takvog biti usluzen u kaficu, da ce me neko takav sutra leciti ili mi, ne daj boze, biti nadredjen. Iako je nemoguce, najbolje resenje po sve bi bilo da se homoseksualci celog sveta izdvoje iz drustva i posalju na, recimo, Madagaskar. I svima lepo. Neka tamo uzivaju u svojim opredeljenjima, organizuju parade i zive svoj zivot. Ali bez opasnosti da ce moci da dalje sire svoju bolest. Veoma sam ponosan na ishod pokusaja organizovanja gay parade u Beogradu, iako u tome nisam ucestvovao.

P.S. I da, nisam clan niti simpatizer ni jedne desnicarske stranke ili slicnog pokreta.
 
Aleksej_BASO:
Bustura:
color=red]Bisex se postaje obicno kada si navaren ili izalkoholisan i tada se pojave emocije koje su duboko uvek negde zakopane u nama[/color].

Prvo da ti samo kazem da nisi normalan!

A drugo... Bas sam danas razmisljao kako se neko ko je protiv homoseksualizma odma etiketira kao homofob tj latentni homosexualac, pa sam onda pomislio mozda sam i ja potencijalni homic, i bas sam mislio da to moze da se manifestuje samo ako bih se napio, i zamislio sam sebe i skontao da ne postoji kolicina alkohola koju bi trebao da popijem da bi postao gej!

Cak naprotiv, jos bih vise bio protiv toga!

@ Bustura: Aleksej je u pravu za jedno: ili imas sklonost ka muskarcima ili nemas, bio pijan ili ne.

@ Aleksej: Pravo pitanje nije da li je neko normalan ili ne, vec da li iko ima pravo i do koje granice da definise "normalnost". Svako ima pravo da zivi svoj zivot onako kako mu se dopada.
 
blackground:
Odavno nisam ucestvovao ovde u diskusijama, ali me je ova tema prosto naterala da sa vama podelim moje skromno misljenje. Elem, bolest zvana homoseksualizam pocela je da poprima sve vece razmere i kod nas. Ne mislim na povecanje gej populacije, vec na odnos drustva prema njima. Neko je postavio sliku pedera ovde. Pa zar je moguce da se bilo kome ta slika ne gadi?
Sve vise str8 ljudi gleda na to kao na nesto normalno, sto sam mogao i ovde primetiti. Da li bi neko voleo da njegovo dete bude jedno od njih? Gadi mi se i sama pomisao da cu od nekoga takvog biti usluzen u kaficu, da ce me neko takav sutra leciti ili mi, ne daj boze, biti nadredjen. Iako je nemoguce, najbolje resenje po sve bi bilo da se homoseksualci celog sveta izdvoje iz drustva i posalju na, recimo, Madagaskar. I svima lepo. Neka tamo uzivaju u svojim opredeljenjima, organizuju parade i zive svoj zivot. Ali bez opasnosti da ce moci da dalje sire svoju bolest. Veoma sam ponosan na ishod pokusaja organizovanja gay parade u Beogradu, iako u tome nisam ucestvovao.

P.S. I da, nisam clan niti simpatizer ni jedne desnicarske stranke ili slicnog pokreta.

Ja pak dolazim do zakljucka da tebe treba leciti od homofobije i mizogenije.

Veorovao ili ne, homoseksualnost nije zarazna bolest, pa da se siri, vec seksualna orijentacija, cak ni nasladjena ili naucana - prosto data.

Sto se tice kafice, lekara ili nadredjenog, veoma je veorvatno da si vec bio usluzen ili lecen ili da ti je bio nadredjeni neki homoseksualnost. Najbolje boi bilo da sada izvrsis samoubistvo jer ne moze da zivis sa cinjenicom da se gadis samoga sebe.
 
Njuskalo:
Ja pak dolazim do zakljucka da tebe treba leciti od homofobije i mizogenije.

Veorovao ili ne, homoseksualnost nije zarazna bolest, pa da se siri, vec seksualna orijentacija, cak ni nasladjena ili naucana - prosto data.

Sto se tice kafice, lekara ili nadredjenog, veoma je veorvatno da si vec bio usluzen ili lecen ili da ti je bio nadredjeni neki homoseksualnost. Najbolje boi bilo da sada izvrsis samoubistvo jer ne moze da zivis sa cinjenicom da se gadis samoga sebe. :shock: :roll: :D :D :D

Nisam rekao da nisam bio usluzen, vec da se gadim bas zato sto jesam ili cu biti danas ili sutra.

Naravno da se necu ubiti, ipak populacija kojoj pripadam je ona vecinska.

Nadam se da ces prisustvovati sledecoj "paradi ponosa". :wink:
 
blackground:
Njuskalo:
Ja pak dolazim do zakljucka da tebe treba leciti od homofobije i mizogenije.

Veorovao ili ne, homoseksualnost nije zarazna bolest, pa da se siri, vec seksualna orijentacija, cak ni nasladjena ili naucana - prosto data.

Sto se tice kafice, lekara ili nadredjenog, veoma je veorvatno da si vec bio usluzen ili lecen ili da ti je bio nadredjeni neki homoseksualnost. Najbolje boi bilo da sada izvrsis samoubistvo jer ne moze da zivis sa cinjenicom da se gadis samoga sebe. :shock: :roll: :D :D :D

Nisam rekao da nisam bio usluzen, vec da se gadim bas zato sto jesam ili cu biti danas ili sutra.

Naravno da se necu ubiti, ipak populacija kojoj pripadam je ona vecinska.

Nadam se da ces prisustvovati sledecoj "paradi ponosa". :wink:

Samo nastavi da se gadis. Mozda je bolje da se zakljucas u kucu i nigde n izlazis, za svaki slucaj.

Steta.

I ja se nadan da ces ti tamo da budes. Mislis da ****** ne umeju da biju?
 

Back
Top