функционер 64 жупаније протеран из србије

Sad ti meni zamazuješ oči. Valjda ja znam šta sam čitao. Imam u rašunaru njihov program.

Suština iz njihovog programa:

"Omladinski pokret 64 županije" smatra da je potrebno i "da severni deo Vojvodine, na kojem 70 odsto stanovništva čine manjine, postane regija". Ova teritorija za nas, kako piše u pamfletu u kojem se nalazi i zamišljena karta Severne multietničke regije, predstavlja Južnu, a za srpstvo Severnu multietničku regiju. Bilo kako bilo, naš zajednički interes je da naša rodna gruda procveta, odnosno ekonomski ojača. Dalje se navodi: "Zbog toga Severna multietnička regija, čije bi sedište bilo u Subotici, bila bi pravno uređena kao federacija, i to u skladu sa etničkom proporcijalnošću, a sastojala bi se od javnih uprava (opština) koje bi bile usaglašene prema Sporazumu iz Kopenhagena".

Oni se ne zalažu za ovo što ti nama pričaš, već za ono što piše u programu.
rashunaru? sta je to:mrgreen:
a za cega se ti zalazes na ovom forumu..citajuci neke tvoje postove pod drugim nikom..bome ja stekla utisak da si nekako blizak sa autonomashima
pa se cudim kako si toplo pozdravio hapsenje i proterivanje...
 
Poslednja izmena:
Mene najvishe zanima shta je trazio u Srbiji? I koliko oni nas potcenjuju kada misle da mogu slobodno da se setaju po istoj i propagiraju secesiju i veliku Madjarsku. Zamisli lika....Ushetao jednostavno. Ako je toliko glup da se vrati opet treba mu organizovati odbor za docek:hahaha:

Fora je u tome što je pre par godina,već jednom bio uhapšen, posle hortijevskog koncerta u Malom Iđošu, i neonacističkih parola o velikoj Mađarskoj. Materijal im je zaplenjen, kancelarija (tik do moje) zatvorena, a taj lik proteran, i dobio zabranu na nekoliko godina.
Znači, ponovo je pokušao da uđe u Srbiju, i pored već postojeće zabrane.
 
Danas svako gowno ima pravo da se pozove na Strazbur. Bolje je ovako, jer nema osnova za neko "jače" krivično delo, zatvor bi mu dobrodošao za publicitet

Svako *****, lepo si to rekao *****. Po tvom mišljenju onda i Davidovića ne treba da hapsimo? Po tvom mišljenju Ante Pavelić nije zaslužio da ga Srbi uhapse i obese ga za jaja?

Odjek u demokratskom svetu će biti pozitivan ako hapsimo i sankcionišemo naciste.
A to što će se neki šljam pozvati na Strazbug - svima je jasno da će da ispuši postupak i da će se još više obrukati.

Gvožđe se kuje dok je vruće, nacizam, hegemonizam i separatizam treba saseći u korenu.

Ovo je samo dokaz da Srbija nema znanje kako da saseče dotične u korenu.
 
Fora je u tome što je pre par godina,već jednom bio uhapšen, posle hortijevskog koncerta u Malom Iđošu, i neonacističkih parola o velikoj Mađarskoj. Materijal im je zaplenjen, kancelarija (tik do moje) zatvorena, a taj lik proteran, i dobio zabranu na nekoliko godina.
Znači, ponovo je pokušao da uđe u Srbiju, i pored već postojeće zabrane.

Eto ti.....I shta sad? Pa video covek da smo idioti i da cemo svaki put da ga ushtinemo za obraz i kazemo"no-no, nevaljali decko" i pustimo da ode.
 
rashunaru? sta je to:mrgreen:
a za cega se ti zalazes na ovom forumu..citajuci neke tvoje postove pod drugim nikom..bome ja stekla utisak da si nekako blizak sa autonomashima
pa se cudim kako si toplo pozdravio hapsenje i proterivanje...

1. Štamparška greška.
2. Banatsko/Vojvođansko/LSV autonomaštvo nije isto što i program pokreta 64 županije.

Naravno da Srbija treba da bude federalna država, to niko normalan ne spori.
Separatisti, nacisti i hegemonisti zaslužuju doživotnu robiju.

Lepo je to objasnio Nenad Čanak: http://forum.krstarica.com/threads/245671
 
1. Štamparška greška.
2. Banatsko/Vojvođansko/LSV autonomaštvo nije isto što i program pokreta 64 županije.

Naravno da Srbija treba da bude federalna država, to niko normalan ne spori.
Separatisti, nacisti i hegemonisti zaslužuju doživotnu robiju.

:eek:separatisti? pa kako bi nazavao svoja ranija izlaganja...unitaristicka.,...hehehe...sta je bre..sta bi Banat bez nas iz Backe:mrgreen:

ma znam da je greska u kucanju..malo se zekim

ps
sto se tice krmceta..neka hvala..ne bih da ga slusam..pa ko jos normalan njemu veruje
 
Функционер покрета 64 жупаније коју се залаже за независност Војводине,ухапшен је на граници са Србијом,и приведен у станицу милиције где му је уручено решење о протеривању из србије на 2 године.

Prikladno.
 
1. Štamparška greška.
2. Banatsko/Vojvođansko/LSV autonomaštvo nije isto što i program pokreta 64 županije.

Naravno da Srbija treba da bude federalna država, to niko normalan ne spori.
Separatisti, nacisti i hegemonisti zaslužuju doživotnu robiju.

Lepo je to objasnio Nenad Čanak: http://forum.krstarica.com/threads/245671

Zashto federalna? Nije neophodno za decentralizaciju uopshte. Dovoljna je siroka autonomija svakoj regiji u Srbiji, ukljucujuci naravno i Srem, Banat i Backu.
 
Sad ti meni zamazuješ oči. Valjda ja znam šta sam čitao. Imam u rašunaru njihov program.

Suština iz njihovog programa:

"Omladinski pokret 64 županije" smatra da je potrebno i "da severni deo Vojvodine, na kojem 70 odsto stanovništva čine manjine, postane regija". Ova teritorija za nas, kako piše u pamfletu u kojem se nalazi i zamišljena karta Severne multietničke regije, predstavlja Južnu, a za srpstvo Severnu multietničku regiju. Bilo kako bilo, naš zajednički interes je da naša rodna gruda procveta, odnosno ekonomski ojača. Dalje se navodi: "Zbog toga Severna multietnička regija, čije bi sedište bilo u Subotici, bila bi pravno uređena kao federacija, i to u skladu sa etničkom proporcijalnošću, a sastojala bi se od javnih uprava (opština) koje bi bile usaglašene prema Sporazumu iz Kopenhagena".

Oni se ne zalažu za ovo što ti nama pričaš, već za ono što piše u programu.

Ako već ne znaš onda ću ja tebida objasnim. Postoje i madjarski nacionalisti raznih fela, neki od njih su šovinisti recimo. Čim ti daš imepolitičkoj organizaciji "64 županije" ti si time odredio i politički program, moto i ciljeve. A ciljeci su Madjarska kakva jebila od 1100 do 1918. A moto bise moga osvesti na ono madjarsko "tri puta ne". Ne za Istok, ne za Sever, ne za Jug. zato njima na autobusima ponekad, kad putuju, je pisalo umesto Vojvodina "delvedek" - južni kraj. E sad ja baš najbolje ne pišem madžarski tako da ako ga budem koristio možda nešto i omašim. Usvakom slučaju kad neko da ime 64 županije, da ponovi, onda on sugeriše ono vreme kad je deo Vojvodine bio u sastavu Madjarske kao deo tig županija. U tom smislu oni nisu nipošto za nezavisnu Vojvodinu jer bi onda u imenu organizacije bio manji broj županija.
BTW, pre 4 godine ih je prepodobni Čana gadno nagazio tako da su bili zapretili tužbom, a da li su ga i tužili ne znam.
 
Функционер покрета 64 жупаније коју се залаже за независност Војводине,ухапшен је на граници са Србијом,и приведен у станицу милиције где му је уручено решење о протеривању из србије на 2 године.

link de je ?
 
Odličan potez!

Pitam se samo gde će proterati Davidovića i ostale naciste?!
fantasy-34.gif
 

Back
Top