Fotografije forumasa i forumasica.... VIII deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
images

hahahah hvala meni to laska :D samo sto sam poceo sad malo da ga mrzim zbog parova,mislio sam da to nije njegov nivo..
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Vođeni mišljenjem da se i dolazi ovde, i kači ovde kako bi neko dao komentar, kako bi to prošlo opaženo, zato se i dođe na taj zaključak...

A i realno, niko ne kači sliku ovde da niko ne vidi, kao što niko ni ne kači sliku na kojoj misli da je ružan... Mislim, logično negde. :)

Što se mene tiče, ne moraš kačiti ništa, ja samo prevodim šta je on hteo reći, dam sebi za pravo da tumačim tuđe reči, a možda i lupam :D
 
Vođeni mišljenjem da se i dolazi ovde, i kači ovde kako bi neko dao komentar, kako bi to prošlo opaženo, zato se i dođe na taj zaključak...

A i realno, niko ne kači sliku ovde da niko ne vidi, kao što niko ni ne kači sliku na kojoj misli da je ružan... Mislim, logično negde. :)

Što se mene tiče, ne moraš kačiti ništa, ja samo prevodim šta je on hteo reći, dam sebi za pravo da tumačim tuđe reči, a možda i lupam :D

Pa jedno je komentarisanje postavljane slike a drugo traženje druge slike i to sa prohtjevima :zplez:
 
Sa šminkom je lepa i ona koja inače nije... Zato je svaki izlazak rulet, zato važi pravilo da ti ne sme prespavati kod tebe, sutra kad ustaneš kao da si na Boga kamenje bacao :(

- - - - - - - - - -

Pa jedno je komentarisanje postavljane slike a drugo traženje druge slike i to sa prohtjevima :zplez:

Paaa, ono, njegovo je da proba, tvoje je da ga o'ladiš... :D Svako radi svoje :D

Kad je već počelo to ko šta želi, hoću i ja palačinke sa plazmom... Kad smo bahati, nek' je bal :D
 
Mislim ljudi, ja nemam šta da krijem :lol:

evo vam...
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.ne...=c94d17d66d9830f432f57fabcfa37ed6&oe=55E9E8B6

Jel dovoljna količina osvjetljenja? Jel puno šminke i na toj? :lol:

- - - - - - - - - -

Sa šminkom je lepa i ona koja inače nije... Zato je svaki izlazak rulet, zato važi pravilo da ti ne sme prespavati kod tebe, sutra kad ustaneš kao da si na Boga kamenje bacao :(

- - - - - - - - - -



Paaa, ono, njegovo je da proba, tvoje je da ga o'ladiš... :D Svako radi svoje :D

Kad je već počelo to ko šta želi, hoću i ja palačinke sa plazmom... Kad smo bahati, nek' je bal :D

palacinke-sa-plazma-keks-posipom-8211-posluzene-db5f6341f8abf2ad49439eaaf9eed539_header.jpg

eto i tebi da ispunim želju...reci ako treba manje/više plazne itd itd
 
Mislim ljudi, ja nemam šta da krijem :lol:

evo vam...
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.ne...=c94d17d66d9830f432f57fabcfa37ed6&oe=55E9E8B6

Jel dovoljna količina osvjetljenja? Jel puno šminke i na toj? :lol:

- - - - - - - - - -



palacinke-sa-plazma-keks-posipom-8211-posluzene-db5f6341f8abf2ad49439eaaf9eed539_header.jpg

eto i tebi da ispunim želju...reci ako treba manje/više plazne itd itd

Pored toga što izgledaš jako, jako lepo, prijatno i prirodno, ono što mi nije jasno, ali uopšte, je zašto si ispunila tu želju nekim forumskim glavama, koji bi i Afroditi našli manu, praktično samo zato što su sero*e i misle da su velike face? :D

Palačinka je sjajna, samo volim urolane kao tepih, zato što tako kad jedeš ne moraš posle toga da pereš pola face jer si se umusavio kao svinja, to sam primetio vremenom... Osim ako ti ne donesu viljušku i nož... Što nekad i ne donesu, valjda misle kako svi trebaju jesti kao svinje, ne znam zašto...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top