Forum i realnost

Ma ovdje nas niko ne zna, pa smo svi junacine, svi smo dobri i posteni, svi smo lijepi i pametni, i niko nije kao mi. Dok u stvanom svijetu ima dosta ljudi koji zanju kakvi smo mi ustvari, pa se tamo ne dicimo mnogo :)
 
Dok je foruma i chata uvek ce biti "junacina",vecina se ovde uzdrzava verovatno da bi ostavila dobar utisak.Ja iskreno nemam problem da kazem sta mislim bilo to ovde ili uzivo,koliko god se neko slagao ili ne slagao sa mojim misljenjem.U stvarnom svetu normalno je da znaju kakav si ti,jer oni znaju prvo kako se zoves,sta volis,kako se ponasas,neke tvoje strahove i tajne.Mi to necemo znati jer smo ovde gde smo,a ovde sigurno niko nece "ogoliti" sebe u tom smislu:)Imamo samo ovo sta kucamo i to je to,i po tome ljudi u glavi sklapaju na neki nacin profil o tebi(da se tako izrazim),i tako te dozivljavaju onako kako im se ti pokazes u smislu svojih postova vezano za odredjene teme.
 
Koliko su slicni ovaj forum i realnost??Meni se cini da ne mnogo,jer ovde ima previse ekscentricnih ljudi nego sto ima napolju,na suncu?Gde su takvi ljudi?Gde se oni kriju kad ih ima tako puno na jednoj Krstarici?

Potpuno si u pravu, mislim da takvi u RL ne mogu da dođu do izražaja, samo zbog njih je vredelo izmisliti Net. Taj utisak stiču ljudi koji prvi put dolaze na forum, zapitaju se kako to da ranije nisu dolazili u dodir sa tako čudnim likovima kakvi se ovde mogu sresti.
 
Jedino znam da što su forumaši realniji na forumu to je forum zanimljiviji i kvalitetniji. ;)
Očigledno da je većina ovde radi izbacivanja onoga što ne izbace u realnosti iz sebe ali šta da se radi... od njih zavisi... :mrgreen:
 
Koliko su slicni ovaj forum i realnost??Meni se cini da ne mnogo,jer ovde ima previse ekscentricnih ljudi nego sto ima napolju,na suncu?Gde su takvi ljudi?Gde se oni kriju kad ih ima tako puno na jednoj Krstarici?

Nisu mnogo slicni. Ovde smo svi hrabri, neustrasivi, lepi, pametni, posteni....a u RL-u smo totalno drugaciji. Jednostavno covek oseca potrebu da negde bude bolji od drugih ili da bar misli da je bolji. A ovde nas niko ne poznaje, krijemo se iza nick-a i mozemo da pricamo o bilo cemu. A mozda i postoje takvi ljudi, samo se ne odvajaju od Krste, pa ih ne vidjamo u RL-u....:lol:
 
Koliko su slicni ovaj forum i realnost??Meni se cini da ne mnogo,jer ovde ima previse ekscentricnih ljudi nego sto ima napolju,na suncu?Gde su takvi ljudi?Gde se oni kriju kad ih ima tako puno na jednoj Krstarici?

a na primer recimo da je blizu realnost..ali samo u stvarnom svetu par klipana odredjuje sta je "normalno a sta ne"...a svi zele da budu prihvaceni u drustvu kao "normalni" i onda tu svoju "pravu" licnos ne pokazuju samo zato sto je neki tamo mudonja reko da to ne valja i ostali to prihvatili..

na forumu druga prica...mozes budem sta jesi stvarno u dusi i moz neko prica sta oce stavim ga na ignor i aj zdravo problem resen......mada ne iskljucujem da i na forumu kao i u zivotu ima dooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooosta lazi;)
 
jedina je razlika u ku.rcobesanju, ovde su uglavnom svi spremni da napadnu, da se brane, da odgovaraju, spuštaju, hvataju se za površnost kao da se bore za goli život. ako u životu trođše istu količinu energije na iste stvari onda nije čudo što su prsli. mada slutim da su većina pravi orvelijanci. a ostalo ko je paljevina, ko se zeza, ko se smorio, ko se leči, ko je depresivan, frustriran, ko normalan, ko opušten uglavnom izbija iz neke opšte slike, ko se iole pozabavi nečijim forumski stvaralaštvom
 

Back
Top