Gradisha i kvarisha i punisha

Umri_muski

Legenda
Poruka
55.975
Iz iskustva covek vidi da nije sve onako kako je logicno...
Npr roditelj gradisha, sin kvarisha, unuk gradisha, praunuk punisha...
Ali neverovatno je kad to postane ekstremno...

Obicno su ljudi malo ovo malo ono , ali ipak se moze videti da je neko talenat za nesto...
Nista gore kad se kvarisha trpa da je gradisha, samo radi prestiza, snobizma..
Ali da ne mesate, nije kvarisha isto sto i rasipnik, moze kvarisha da nesto sitno i ojaca domacinstvo , samo nema stila da mnogo ojaca, jer cim se nakupi , on potrosi , nema taj impuls da izgradjuje...ne uzbudjuje ga to , nego vise trosenje zabava na neki drugi nacin...

A danas ima preko 65% zanimanja koja profitiraju na destrukciji ...banke npr, a ja sam vidjao primere da i konstruktivna zanimanja moze kvarisa da obavlja...samo radi za platu , to je to ....i da nema nigde da se radi rukama, nije manuelac cak i kad moze...
 
Iz iskustva covek vidi da nije sve onako kako je logicno...
Npr roditelj gradisha, sin kvarisha, unuk gradisha, praunuk punisha...
Ali neverovatno je kad to postane ekstremno...

Obicno su ljudi malo ovo malo ono , ali ipak se moze videti da je neko talenat za nesto...
Nista gore kad se kvarisha trpa da je gradisha, samo radi prestiza, snobizma..
Ali da ne mesate, nije kvarisha isto sto i rasipnik, moze kvarisha da nesto sitno i ojaca domacinstvo , samo nema stila da mnogo ojaca, jer cim se nakupi , on potrosi , nema taj impuls da izgradjuje...ne uzbudjuje ga to , nego vise trosenje zabava na neki drugi nacin...

A danas ima preko 65% zanimanja koja profitiraju na destrukciji ...banke npr, a ja sam vidjao primere da i konstruktivna zanimanja moze kvarisa da obavlja...samo radi za platu , to je to ....i da nema nigde da se radi rukama, nije manuelac cak i kad moze...

#феминизам

да не отварамо тему

Баба... мама... ћерка ... парунука .. стрне .. тектке .....ујне

Може неики 'епитети' .... занима ме због статистике
 
Ne, tema je ozbiljnija, jer npr kvarisa usmerava dete na istu putanju , lomi mu inicijativu koja nije u destruktivnim profesijama...
Ismejava kreativnost koja je u konstruktivnim profesijama...
Sa druge strane gradisha forsira dete u manuelnim vestinama, iako to dete ne zeli u tom obimu ili uopste ne zeli...

A da ne govorim u smislu podrske...
 

Back
Top