FORMULA 1

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
’’Prvo, odnos između Fernanda i mene je veoma hladan. Fernando smatra da naša politika da svaki vozač ima isti tretman, loše utiče na njegov status svetskog šampiona. On misli da znanje i iskustvo koje je stekao u prethodnom timu su takvi da treba da mu omoguće prednost’’, rekao je Denis.
 
E ljudi evo mene nemojte da mislite da sam vas zaboravila samo nemam dovoljno vremena da dodjem na net..a kako je ovde?? Sta ima novo?? Jel mi prozivate Alonsa moju bebu malu????
 
malo sam listao Eurosport i u F1 delu ima nekoliko zanimljivh stvari.

pre svega,Porse je ponovo negirao bilo kakav skoriji povratak u F1.
to je steta jer u koliko se BMW ne popravi ponovo nas cekaju dosadne trke i pobede 4 vozaca Meklarena i Skuderije,ko god oni bili.

bivsi vozac Mark Blandel (4 sezone) strahuje da bi Hamilton mogao podleci pod pritiskom i naletima iskusnijeg Glavomira. ipak,trku u Fudziju,koja je nepoznanica svim vozacima,vidi kao mogucu sansu da se prednost ipak malo poveca. kao razlog za los rezultat u Belgiji Blandel navodi cinjenicu da je Hamilton dan pre treninga imao iscrpljujuce smaranje po Parizu.
ja bih licno voleo da su tamo pozvali glavu da da neke odgovore u vezi pojedinih mejlova ali sta cete.

McLaren je povukao apel na kaznu zbog 15 izgubljenih poena na Madjarskom gran priju.
nakon onakve blamaze i bolje im je da cute.

naravno,na kraju treba reci da su odnosi izmedju glave i Denisa veoma hladni i ne znam kako ce izgurati ove tri trke.
to je naravno sansa za nas Crvene da uzmemo obe titule i da pravda bude zadovoljena
 
Losa stvar u F1 je sto svaki tim kad udje mora potrositi nekoliko godina na uhodavanje i osvajanje tehnologije. Tako da je pitanje da li neko zeli da tavori 3 godine da bi onda postao konkurentan.
 
e to sa audijem bi bila sjajna stvar al se bojim da ce prije nesto sa istoka da uskoci u karavan jer se posle ne slaganja sa zapadom cika berni okrenuo istoku sto se trka tice .... recimo indija od 2010...a sve je manje evropskih trka.a i sponzora naravno tako da ce veci interes biti nekom kosookom parajliji
uh bas bi bilo dobro da audi uskoci u f1 a mislim da ce uci sam naravno a to je mnogo novaca.....
 
istok mi ne pominji,odmah mi se slosi!!!!

ljudi koji nemaju ama bas nikakvu automobilsku tradiciju i jos uvek voze bicikle guraju svoje trke za veliki novac a Berni samo baulja po Aziji trazeci nove zrtve. uskoro nece ostati ni 5 Evropskih trka a tajkuni istoka ce u bolide dovesti i svoje vozace,ranga Jamamota ili mozda jos gore (ako je to moguce)
 
nordic_warrior:
McLaren je povukao apel na kaznu zbog 15 izgubljenih poena na Madjarskom gran priju.
nakon onakve blamaze i bolje im je da cute.


to je naravno sansa za nas Crvene da uzmemo obe titule i da pravda bude zadovoljena

Dvaput nista je nista,znaci crva nije ni bilo.

Na ovo drugo cu samo da se nasmejem.
 
Audi u F1?Ma nema sanse.... Japanci ulazu mnogo vise....pre ce jos nekog Japanca (iako to ne bih voleo) ubaciti nego Svabe koji imaju najbolju auto-industriju.....mozda bi mogla da udje Folcika od Svaba i to sa dizel motorima (ako je informacija tacna) :?:
 
nordic_warrior:
ne mogu oni uci sa dizel motorom jer se ovde koristi isto specijalno gorivo i tu nema promene.
pored toga,likovi nemaju trkacku tradiciju mada kakva je sad formula ona im i nije potrebna.
Da,trkacku tradiciju nemaju samo ti kazem nemoj da se iznenadis ako cujes da ulaze u F1....za dizel motore sam cuo od rodjaka iz Svabije
 
kod ovih bednih trka za mene vise nema iznenadjenja..

za dizel motor je prosto nemoguce jer i za to,kao i za sve ostalo,postoje veoma precizni propisi. ako vec zele dizel,nek prave prototip pa nek udare na moj Audi R10 dizel. nece se bas dobro provesti..
 
Jacques Villeneuve je veceras debitovao u NASCAR. On inace vozi Toyotu za Bill Davis Racing u najslabijoj Truck seriji.

Poceo je kao sedmi (od 36 vozila), ali se slupao i zavrsio kao 21. Trku je inace pobedio Travis Kvapil (Ford za Roush Racing).

fullj.getty76920952jg014_smith_s_las_v.jpg
 
nordic_warrior:
kod ovih bednih trka za mene vise nema iznenadjenja..

za dizel motor je prosto nemoguce jer i za to,kao i za sve ostalo,postoje veoma precizni propisi. ako vec zele dizel,nek prave prototip pa nek udare na moj Audi R10 dizel. nece se bas dobro provesti..

Sto znaju ljudi iz Audija znaju i ljudi iz WV-a, pa ipak se zna ko je vlasnik cega i ko kome platu deli, Ali ne umanjujem uspeh Audija sa R10-kom. Na kraju krajeva ja licno vise volim Audi, mnogo su bre dobri. (Pheaton moze da ostane da se igra sa nama)
 
Neku veče sam gledao pregled sezone 2005. kada je Alonso kukao vozeći se iza Fizika (kojem je riknjavao mjenjač): "I´m much quicker then him!" i kada je na kraju pjevao:"We are the champions" :) Sjajni su pregledi, preporučujem.
 
Marauder:
Jacques Villeneuve je veceras debitovao u NASCAR. On inace vozi Toyotu za Bill Davis Racing u najslabijoj Truck seriji.

Poceo je kao sedmi (od 36 vozila), ali se slupao i zavrsio kao 21. Trku je inace pobedio Travis Kvapil (Ford za Roush Racing).

fullj.getty76920952jg014_smith_s_las_v.jpg

Ti kao moderator bi trebao da sprecavas da se teme na ovom forumu off topikuju a ti prvi to radis... ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top