FK Partizan 2023/2024

Са оваква два последља прелана рока...
са оваквом управом и "навијачима"...
са оваквом екипом која није ни за другу лигу већином...
треће место Партизана које ће на крају заузети је УСПЕХ...

Није реалност. Више не.
Пре само пет година равноправно са Јунајтедом...
данас те РАСТУРА потпно распали Крушевац који је плејофу само јер се Нови Пазар сиебао сам.
Ето то је реалност.
Следеће сеоне нема ништа од борбе за место у Европи.

Ovo stvarno već postaje zabrinjavajuće

Ne, ovo nije zezanje sa druge strane brda nego najozbiljnija konstatacija.
 
Ovo stvarno već postaje zabrinjavajuće

Ne, ovo nije zezanje sa druge strane brda nego najozbiljnija konstatacija.
ово је било и лани

орбан- вучић дил

орбанов тск није за џабе добио стадион у поклон од стране мађарске владе

квалификације за лигу шампиона и обезбеђена европа је минимум дакле, друго место је освојено и прошле године и ако је партизан ушао у последња два месеца са више од плус десет...

шта се правиш наиван ко француска собарица
 
Партизан је плански доведен до овог стања тако да није ово неспособност него саботажа.

Партизан на трећем месту би имао загарантовану ЛК, а на другом ако остане постоји теоретска шанса да испадне из свих такмичења. У преводу ако Војводина победи Звезду оста Партизан без Европе на јесен.
 
Партизан је плански доведен до овог стања тако да није ово неспособност него саботажа.

Партизан на трећем месту би имао загарантовану ЛК, а на другом ако остане постоји теоретска шанса да испадне из свих такмичења. У преводу ако Војводина победи Звезду оста Партизан без Европе на јесен.
Ја већ два месеца о томе тупим овде повремено.
Додуше није се знало тад ни да ли ће проћи четвртфинале Купа...
али знао сам и у фебруару да Куп не могу да освоје...
ТСЦ треба да добије све три утакмице и други је сигурно.
Додуше, онда Партизан са две победе и ремијем има исти број бодова...
а тада се гледа ПЛАСМАН У ЛИГАШКОМ ДЕЛУ а не међусобни дуели како Звездини новинари навијају...
Небитно на крају дана...
са оваквом екипом свакако у наредној сезони црно-бели тешко могу међу 4 најбоља у лиги...
а на европској сцени ће бити канта за набијање...
отприлике као Чукарички прошле јесени...
 
Ја већ два месеца о томе тупим овде повремено.
Додуше није се знало тад ни да ли ће проћи четвртфинале Купа...
али знао сам и у фебруару да Куп не могу да освоје...
ТСЦ треба да добије све три утакмице и други је сигурно.
Додуше, онда Партизан са две победе и ремијем има исти број бодова...

а тада се гледа ПЛАСМАН У ЛИГАШКОМ ДЕЛУ а не међусобни дуели како Звездини новинари навијају...
Небитно на крају дана...
са оваквом екипом свакако у наредној сезони црно-бели тешко могу међу 4 најбоља у лиги...
а на европској сцени ће бити канта за набијање...
отприлике као Чукарички прошле јесени...
није довољно тсц да добије сва три јер не зависи он од себе човече... он је у заостатку дакле зависи од нас

и да добије све три ако партизан добије две и једну одигра нерешено како си рекао партизан је други .

дакле тсц да би био други партизан мора једну да изгуби а они све три да добију.

или дам и одиграмо две енрешено и једну добијемо а они све три добију опет су други...
 
Партизан је плански доведен до овог стања тако да није ово неспособност него саботажа.

Партизан на трећем месту би имао загарантовану ЛК, а на другом ако остане постоји теоретска шанса да испадне из свих такмичења. У преводу ако Војводина победи Звезду оста Партизан без Европе на јесен.
болје бити трећи онда.
 
На данашњи дан, Партизан - Реал Мадрид, финале купа шампиона 1966. године.
421950855_989444696519339_5159215766006759062_n.jpg
 
Ти стварно не одустајеш.
Колико је теби година бре?
А ко да игра? Мој ујак можда?
Ова екипа нема ниједног играча који зна да игра позади.
Пардон, има једног. Шћекића, али он НЕ СМЕ да игра, и то је свима јасно.
Ја морам да пратим резултате због посла, иначе не бих ни то.
Довољна ми је Нађова изјава да ЗНА где је проблем али неће јавно да каже...
а разлог је ДА СЕ НЕ БИ НЕКО УВРЕДИО...
Тако значи. Е, па, сад нека му фамилија уплаћује донацију за клуб...
то важи и за све остале који тамо раде...
 
Брате да ли си свестан да причаш сам са собом?
Додуше тако је и на Звездином делу мање више...
кога бре занима ова распала лига...
ја МОРАМ да је пратим иначе сигурно не бих.
 
Ово није лига ни фудбал него позоришна представа. Нема шансе да Партизану дозволе да игра кф. за ЛШ. Шансе нема. Чак може да остане и без Лиге Европе ако Војводина узме куп. Од продаје два битна играча у сред сезоне до хаоса унутар тима са странцима итд......саботажа пар екселанс ко зна који пут

Гледам грчку лигу, малопре се завршио дерби ПАОК-Оимпијакос. Озбиљна лига, озбиљан фудбал, озбиљни играчи, тренери. Ово што код нас има нема ни у Салвадору. Циркус колорадо.
 
Срамота 5 су могли да нам дају.
нађ стручњак.

вучићево руководство са вучелом и вазуром

њихов одабир тренера по укусу и циљу, да не буду други, да орбанов тсц и ове године сустигне разлику од 14 бодова... и осигура си европу... није орбан џаба правио стадион у тополи...
 
То је то испадосмо следеће сезоне из Европе у свим такмичењима ако останемо други на табели. Звезда ће да освоји куп па ће ТСЦ као трећи директно у плеј-оф за Лигу Европе што значи да има у џепу осигурану Лигу конференције, а ми ћемо из кф за ЛШ да испаднемо у 3 коло кф за ЛЕ па одатле испадамо у плеј-оф за ЛК и ту ће опет неки норвежани и довиђења.
 

Back
Top