Fitnes forumasice

Obzirom da nastupa u cipelicama ;) nije prava bodibilderka... ali ipak izgleda mocno :)
Radio sam kao programer u Comtrade-u kada je Nataša Kandić tamo došla.
Organizovala je najrazličitije fizičke aktivnosti. Ništa obavezno, ali je uvek motivisala ljude da se priključe. Čini mi se da je ona inicirala i otvaranje teretane u firmi i teretana je vrhunska.
Nataša je i mimo tih fizičkih aktivnosti bila veoma komunikativna sa svima u firmi, bez obzira ko je na kojoj poziciji i koliko sa nekim sarađuje. Vrlo spontano i opušteno. Svi su je znali i sve je znala.
Ja u fizičkim aktivnostima nisam učestvovao, ali smo bili u ok odnosu, kao što je bila sa svima.
Otišao sam iz firme pre par godina, ali verujem da je i dalje tako.
 
Fitnes, 1920. godine. :)

15977979_841660179320784_6840419341767666855_n.jpg
 
Preporučio mi fizijatar da radim plank. Gledam na netu, nije to ništa strašno, al jedva izdržah 20 sekundi. I žalim se mužu. On stane u tu pozu i priča sa mnom, kao nije mu ništa, minut, dva, tri, kao dosadno mu...posle kad je ustao ne može do daha da dođe...
Nikad od mene neko ko vežba biti neće, kad mi ovaj nabija komplekse "ležernim" vežbanjem i kao ništa nije teško...
 
MUŠKARAC iz Češke izveo je najduži plank ikad zabilježen i tako se upisao u Guinnessovu knjigu svjetskih rekorda. Josef Šalek, kojeg prijatelji zovu Joska, podvrgao se fizički iscrpljujućem izazovu 20. svibnja 2023. i držao plank 9 sati, 38 minuta i 47 sekundi.

Oborio je rekord Australca Daniela Scalija, koji je 2021. držao plank 9 sati, 30 minuta i 1 sekundu.
 
Preporučio mi fizijatar da radim plank. Gledam na netu, nije to ništa strašno, al jedva izdržah 20 sekundi. I žalim se mužu. On stane u tu pozu i priča sa mnom, kao nije mu ništa, minut, dva, tri, kao dosadno mu...posle kad je ustao ne može do daha da dođe...
Nikad od mene neko ko vežba biti neće, kad mi ovaj nabija komplekse "ležernim" vežbanjem i kao ništa nije teško...
Donja ledja i trbusnjaci da se jacaju pa svaki dan malo duze,dobra je vezba svasta tu radi a nista se ne radi ,ja sam oko 3 min mogao
 

Back
Top