FENOMEN

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Биле су већ теме о "Олошу и шљаму" ... е, па ти исти су опет овде ...

Па лепо, вратите се у православље и "онај горе" вам можда и опрости ...
 
Lacibg:
Биле су већ теме о "Олошу и шљаму" ... е, па ти исти су опет овде ...

Па лепо, вратите се у православље и "онај горе" вам можда и опрости ...

E koome, vidim ja da sam nešto zaboravila...koji je to ološ i šljam, ccccc :mrgreen:
 
SANDRINAbg:
E koome, vidim ja da sam nešto zaboravila...koji je to ološ i šljam, ccccc :mrgreen:
Ма мало су се зауебали ... Ако погледаш аватар овог Кретена, видиш јасно какве Србе би они хтели. Наташа Кандић ???!!!!????? Таквих, поблегих из Лазе нема много, ал то је узданица наше заблуделе, сада католичке "браће" ...
 
Lacibg:
Ма мало су се зауебали ... Ако погледаш аватар овог Кретена, видиш јасно какве Србе би они хтели. Наташа Кандић ???!!!!????? Таквих, поблегих из Лазе нема много, ал то је узданица наше заблуделе, сада католичке "браће" ...

Ma videla sam...oni jedini i podržavaju ove jadne babe i one još jadnije paćenike iz tobožnjeg ldp-a ( namerno mala slova). :mrgreen:

p.s....valjda vidiš da ne komuniciram s tak'ima...š'o se mene tiče mogu da pišu šta god hoće... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
kryten:
:razz: :razz: :razz: znači ipak su tablete :oops: :oops: :oops:
Е па кретену стварно невидим и један разлог за боравак на српском форуму са тим твојим тумпсоновим фазонима, и вређањима!! Мораћу опоменути админа да те упозори на понашање, и стерилишете!!
 
strsljen_serb:
Е па кретену стварно невидим и један разлог за боравак на српском форуму са тим твојим тумпсоновим фазонима, и вређањима!! Мораћу опоменути админа да те упозори на понашање, и стерилишете!!
tko se tebi obračao?šta se pjeniš?
 
kryten:
tko se tebi obračao?šta se pjeniš?
Прво лечи своје комплексе негде другде, овде то није ни место а ни време, за разлику од тебе СандринаБГ је веома фина девојка, која се неспушта на твој ниски ниво интелигенције, где тврдиш да сте нас ви хрвати научили писму!!!! Него имаш вероватно неку специјалистичку установу у том вашем НДХ па плати човеку да те излечи!!! Све више хистеришеш и падаш у шизофренију!!! Мој пријатељски савет, узми пар бенседина, смири мало зивце, изађи напољу, нађи нешти за крес варијанту, ако ни то неможеш купи себи вибратор! Нико ти није крив што тако ружно изгледаш, јер сандрини неможеш ни до рамена прићи!!
 
kryten:
tko se tebi obračao?šta se pjeniš?
Као друго нисам ја ТКО теби већ сам неко и каже се КО, као друго нико овде није сапун па да пени, то што ти имаш нападе беснила па ти излази пена на уста немораш испољавати нама Србима!! Нађи неког у хрватској па њему тепај пењењем, ваљда ће се неко такав наћи!! Бог му помогао са тобом да се јадник спаси и ратосиља такве крмаче попут тебе!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top