FENOMEN

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
strsljen_serb:
Изгледа ти се већ одавно лећиш од шизофреније, само незнам колико ти то наплаћује тај психијатар!! Дали по сату или дану!! Све једно, признала си да си заиста морбидна и болесна особа!! Који ћес мој на српском форуму? Што чачкаш мечку де ти место није!!! Јел те неко звао да дођес овде??? Па иди онда у три лепе П.М.!!





samo polako duso....opusti se .... i reci sve sto te muci....
 
Titus:
lol-1.gif
lol-1.gif
lol-1.gif
 
jelena.i:
ne znam samo da li je tvoja fiksacija vezana za falusnu ili oralnu fazu...
nista, nastavi sa pricom saznacemo vec...samo napred...slucaj je vrlo intresantan!
Бем му ницк, па ти се примаш ко саучешће, а још ниси ни схватила шта смо те питали ја и мој пријатељ? Ниси рекла да ли га примаш, а ниси ни одговорила да ли си га већ примила од ДР. илића?? Па вероватно је на теби висио цео пук војске!! Шта друго закључити о теби осим да си велика фукара!
 
strsljen_serb:
Бем му ницк, па ти се примаш ко саучешће, а још ниси ни схватила шта смо те питали ја и мој пријатељ? Ниси рекла да ли га примаш, а ниси ни одговорила да ли си га већ примила од ДР. илића?? Па вероватно је на теби висио цео пук војске!! Шта друго закључити о теби осим да си велика фукара!

..........kakav bolid :D :D :D :D
 
inagadadavida:
Mislim, znas li ti, mozda , odakle je TO pobeglo??? :shock:
Па вероватно из твог ЛДП-а! Само немојте сви нагрунути, добићете сви по једну дозицу, чисто да нерикнете ноћас!! Јер Јеси или Ниси Љав!
 
Eto...i sami vidimo o čemu sam ja pričala... :lol:

Dovoljno je samo pogledati ko se i kako u krdu, organizovano pojavio sa očiglednom namerom da spamuje temu :lol: :lol: :lol:

Jel' treba ja da ovde navedem te nick-ove...neću...svi ih prepoznajemo...paćenici k'o paćenici, al' ja još ne dobih odgovor, zašto se oni samo i isključivo u krdima ovde pojavljuju..??? :mrgreen:

Neko reče gore da su po zadatku...neko reče da su plaćeni za to...neko reče, čini mi se da se plaše...ko će im ga znati, al' da su čoporativni, to jesu...i neukusni...i neinteresantni...i neduhoviti...a za izbegavanje svakako jesu :lol: :confused:

Iako mi kad-kad i dođe da nekom od njih odgovorim...curiknem se...i pustim...najbolja je ignoracija...nek' sami sa sobom pišu...možda im i dosadi...ovo je upućeno i tzv "našim paćenicima", koji su još i gori...od njih mi se povraća...ove sa strane i mogu otrpeti...rade svoj posao i boli ih uvo...ovi unutrašnji su ogavni...više nego ogavni...baš ne mogu da se setim nekog jačeg izraza kako da opišem svoju odvratnost prema takvima. :roll: :evil:

I da.....ovo je baš FENOMEN..!!! :lol: :lol: :lol:
 
Derer:
Ima toga na obe strane.Gomila Srba na Hrvatskim sajtovima i obrnuto....to znam jer pratim sportske sajtove bilo nashe bilo hrvatske,zbog informacija i nisam lud tamo da se uchlanjujem na 4um ili postujem.
E sad ti mozesh da umishljash da sam mozda i ja jedan od tih"shto se lazno predstavljaju"....
Po meni je to latentna Jugonostalgija.Bolest.
Treba da odesh do b 92 podforuma politike.Tek tamo su sve sami Muslimani i Hrvati.....a teme su zeludac da ti se prevrne.

zašto SANDRINABD,koj je ženu u poznim godinama i još neudata postavlja ovakve teme.Da mi je znati kako ti je na pamet pala ideja za temu.Sigurno je kuhala leskovački sutklijaš, pa joj je u oko frcnulo nešto vruče(ulje ili sl.), stoga je bila jako bijesna, da je morala napisti nešto Hrvatima, jel tako bilo?
:
 
ili je prije par minuta uzela lijek protiv depresije, da je malo digne, da da snage ,da sere....Odi ženo na naše forume iznenaditi ćeš se kolko Srba tamo ima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top