Farma - sezona 2010.

Ko po Vašem mišljenju zaslužuje pobedu?

  • Gazmen Đogani - Gagi

  • Dragana Milošević

  • Dragan Marinković - Maca

  • Zorica Brunclik

  • Ivan Fece - Firči

  • Jasmina Kostić - Mina

  • Maja Odžaklijevska

  • Milena Ćeranić

  • Miloš Bojanić

  • Nemanja Stevanović

  • Nikola Sarić - Sajko

  • Radovan Radović - Raka

  • Đole


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nisam gledala proslu farmu redovno (pred sam kraj nesto malo), ali kapiram da je ona Maja isto izludjivala farmere kao Milos sto izludjuje ove u ovom serijalu.Jedino sto je bila zensko, a i valjda oni njeni nisu bili agresivni kao ovi sada, te je Milos gore prosao.Ona je valjda ostala bez jedne stikle...
Koliko se Gagi drao Milosu na uvo, ovaj ce u najmanju ruku izaci s farme - bez cula sluha.I ko zna jos cega! :huh:
 
RRA zasho i na forum? Samo umesto javnih opomena i bipa, oma ukida. :whistling:

Gledah sinoc Oliveru Smaracevic. Citah i neke ankete u dnevnim novinama. Preko 80% u proseku bi ukinulo farmu. Isto toliko ne psuje kao farmeri. Takvo licemerje nevideh odavno. Od ponedeljka gledanost farme pala za 50%. Kad se sve ovo uzme u obzir, zna se i ko je najomiljeniji i najizglasaniji lik ikad. Bojanic. Sa sve kaubojsku opremu i zenu koja (citiram) "nema za cega da zameri svom suprugu". Medjutim, kako su mnogi odustali od gledanja farme, a recimo ja ponovo poceo da gledam, mozda ipak pobedi neko normalan.
 
RRA zasho i na forum? Samo umesto javnih opomena i bipa, oma ukida. :whistling:

Gledah sinoc Oliveru Smaracevic. Citah i neke ankete u dnevnim novinama. Preko 80% u proseku bi ukinulo farmu. Isto toliko ne psuje kao farmeri. Takvo licemerje nevideh odavno. Od ponedeljka gledanost farme pala za 50%. Kad se sve ovo uzme u obzir, zna se i ko je najomiljeniji i najizglasaniji lik ikad. Bojanic. Sa sve kaubojsku opremu i zenu koja (citiram) "nema za cega da zameri svom suprugu". Medjutim, kako su mnogi odustali od gledanja farme, a recimo ja ponovo poceo da gledam, mozda ipak pobedi neko normalan.

Ko normalan?????
 
rasplet se pribilizava, neminivno

vec su otpali fircijevi pijoni ivan, mira i djus, ako danas ode gagi...a jutros gagi je progovorio konacno protiv pinki vinki i milene

dakle ocekuje se logican sled dogadjaja - rasciscavanje i razvedravanje. treba samo imati zivce
 
Ko normalan?????

Od Mine, preko Sajka, cak do Mace. Iako je i on prso malko. Ne bi mi smetala ni Zorica brunclik, niti Raka. Imam averziju spolitiku. Pricam normalno u domenu Srba, posebno u kontekstu svih desavanja na pinku. Antilista:
1. Gagi
2. Dragana
3. Bojanic
4. Firci
5. Ceranici
6. Maja
7. Raka
8. Zorica
9. Mina
10. Maca
11. Sajko
Nadam se da nema vise farmera
 
Mislila sam, a i dalje stojim iza tog svog mišljenja, da smo mi vojvođani jedan fini i kulturan svet, ali mi Firči eto dokaza da u svakom žitu ima previše kukolja. :mrgreen:

Vidi ti ovo, oni 'oce da se odvoje, sad su Vojvodjani nisu vise Srbi. A kad osvojimo Svetsko Prvenstvo onda ce da se vrate i budu Srbi jedno mesec dana, pa ajmo nazad...ccccc...
E da te pitam nesto, jel ti to Maja Odzak na avataru?:hahaha:
 
Pored Losmija najveca ljiga na farmi je podguzna muva Mina alijas Munira Jasari. Nije mi jasna ova anketa na forumu farme svi je pljuju. Sutnula je brata ljigava, puuuu.

Radioncarski klan do pobede. Dosta je seljakluka. :super::super:

Firci, Sajko, Maca i Maja :super::super::super:
 
Pored Losmija najveca ljiga na farmi je podguzna muva Mina alijas Munira Jasari. Nije mi jasna ova anketa na forumu farme svi je pljuju. Sutnula je brata ljigava, puuuu.

Radioncarski klan do pobede. Dosta je seljakluka. :super::super:

Firci, Sajko, Maca i Maja :super::super::super:

Ih, ta nemojte kasti :zcepanje:, ev ti šipak

ipak112.jpg
 
Farma je propala. Svi su u njoj jako odvratni. Pre je bilo interesantno što možeš sve da čuješ uživo a sada samo bipove ... Teška smaračina.

Najjača atrakcija je kad ljubomorni psihopata Nemanja gnjavi quravu Milenu. E ebes doživljaj ... :dash:
 

Back
Top