Farma - sezona 2010.

Ko po Vašem mišljenju zaslužuje pobedu?

  • Gazmen Đogani - Gagi

  • Dragana Milošević

  • Dragan Marinković - Maca

  • Zorica Brunclik

  • Ivan Fece - Firči

  • Jasmina Kostić - Mina

  • Maja Odžaklijevska

  • Milena Ćeranić

  • Miloš Bojanić

  • Nemanja Stevanović

  • Nikola Sarić - Sajko

  • Radovan Radović - Raka

  • Đole


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
E, svašta... Onaj magarac Firči pustio svinju da im tumara po kući dok spavaju, seo napolje i crče od smeha kako svinja pravi buku prevrćući sve po kući.

Stvarno mi nije jasno dokle će se taj skot tolerisati.
 
E, svašta... Onaj magarac Firči pustio svinju da im tumara po kući dok spavaju, seo napolje i crče od smeha kako svinja pravi buku prevrćući sve po kući.

Stvarno mi nije jasno dokle će se taj skot tolerisati.

O svasta,nije on bas sav svoj,ima nesto mracno u njemu,pun negativizma i nekog omalozavanja.Tezak covek.Malo mi nije jasno toliko ga ljudi ne voli a nikada ne bude nominovan,uvek neki levi budu nominovani.Zasto se ne nominuju Milena,Nemanja,Maja,Firer.Sumnjivi su meni ti glasovi,imam utisak da namestaju nominacije.
 
O svasta,nije on bas sav svoj,ima nesto mracno u njemu,pun negativizma i nekog omalozavanja.Tezak covek.Malo mi nije jasno toliko ga ljudi ne voli a nikada ne bude nominovan,uvek neki levi budu nominovani.Zasto se ne nominuju Milena,Nemanja,Maja,Firer.Sumnjivi su meni ti glasovi,imam utisak da namestaju nominacije.

Ne mora da znaci da se bilo sta namesta... Ma koliko neki ljudi bili teski i mracni, jednom recju nakrivi, uvec ce imati svoje pristalice... I to u mnogo vecem broju nego bezlicni farmeri...
 
Jesu vala više dosadni sa izborima za gazde Farme :thumbdown:
Sada će ova biiiiiiiiiiiiiip keratura opet Miloša u štalu i opet će da kuje podli plan kako da ga izbace.
Šta se to sinoć desilo između Mace i Miloša,nešto se spominje Macina keva?Ali takođe vidim i da je Maca opstao na Farmi posle toga jer je ono što je uradio Milošu za automtsku diskvalifikaciju :arrow:
 
Jesu vala više dosadni sa izborima za gazde Farme :thumbdown:
Sada će ova biiiiiiiiiiiiiip keratura opet Miloša u štalu i opet će da kuje podli plan kako da ga izbace.
Šta se to sinoć desilo između Mace i Miloša,nešto se spominje Macina keva?Ali takođe vidim i da je Maca opstao na Farmi posle toga jer je ono što je uradio Milošu za automtsku diskvalifikaciju :arrow:

nisam sinoc gledao ali zamisljam da je bilo ovako

maca zahebava milosa, i polako mu se unosi u neprijatnu blizinu. zatim maca psjuje milosa a ovaj odgovara istom psovkom i dodaje ti to svojoj mami

onda se debeli klovn razgoropadi i nekontrolisano histerise, a zaboravlja sta se stvarno desilo

dakle, iscenirano i smesno sa macine strane

i ja bih mu rekao ti to svojoj mami i svojoj porodici, misleci prvenstveno na to da su ga oni vaspitali blesavog

tako nekako, mozda i gresim, ali ne puno. losmi nikada nije rekoa nekome prvi hebem ti majku, to garantujem
 

Back
Top