Far Cry 2

Every one asking for cracks or serials of the game.
so here... read and cry... far cry...

THE FULL GAME WONT RELEAST UNTILL THE 24th
THIS FRIDAY!
AND THE GAME WILL NEED 12GB INSTALLED GAME
AND 9GB INSTALLATION PACK.
SO THIS 3.6GB PACK IS ONLY EDITING MAP VERSION.

Only testers version to see and edit maps...
the game is not out yet untill the 24th this friday.
I know this sux, and i dont know why they did
this.
but that what we have now.
so dont complain untill the 24th.

Have Fun Waiting.
Meanwhile Play something else
 
Jos nema full igre... ja sam skinuo map editor od 4gb (neki kazu da je full igra), ali sumnjam iako ima single play ikonice koja trazi serial (koji ce da se reshi pekmezom).

Eto iz map editora cisto sam testirao kako se ponasa na mojoj konfi ovaj engine koji su koristili, u description imate sve.

 
Moj utisak sa razorovom "oficijalnom" i njihovim pekmezom.

Grafika 9/10
Gameplay 10/10
Atmosfera 10/10

Na konfi:

E8400 3.00GHZ
4GB ddr2
8800gts 512mb
Xp SP2,

sa detaljima na veryhigh (neki na high jer je to maximum u igri), sa HDR i BLOOM ukljucenim, i aa4x dobija se 30-70fps. Sto znachi perfektno za ovu konfu, na 30 ide savrseno glatko. Tako da menjam svoje misljenje.. FC2 > Crysis
 
Cela igra, prvo su pustili pricu da ima samo 4 misije ali sam pricao sa par likova na warez-bb i kazu da im i rodjaci koji su uzeli original isto tezak oko 3.6. Nisam imao vremena sinoc da odigram, presao sam prvi quest, napisacu ovde ako bude zamerki xd
 
Uuuuu....I ja sam nabavio tu verziju od 3.6 ili koliko vec Gb-a.Al videvsi igru,ozbiljno mi smrdi da je to full.Kako?Kako su upakovali sve to u tih 3.16 koliko zauzima kad se instalira.Tesko bice full.Videcemo kroz par misija.
 
Pa pazi ja sam na Gamespotu procitao nekih 30 sati game play-a.Mozda si tek na nekom zagrevanju,verovatno ce da se razgrana nesto.Inace ja tek gulim 5 posto.Danas mi je stiglo lepih naslova,a i hocu da zavrsim Half Life 2 po ko zna koji put.
 
A pazi, to je nesto tipa oblivion po questovima radis,uporedo po 2 questa, kasnije verovatno po vise pa mozes da biras sa kim ces da saradjujes..imas samo onih dijamanata 200+ u celoj igri, a ja sam za 2 sata igre sakupio 3..i presao jedno 15-ak posto. Kako su uspeli da kompresuju ? Pa nece vecno igre da napreduju SAMO u grafici..bice tu i kompresovanja i ostalih stvari :)
 
Koliko sam ja skapirao samo treba da pobijes likove koji ga cuvaju.Uglavnom je na mapi obelezen sa nekim katancem.Inace kad smo vec kod likova AI je glup za Pulicera.Strasno kakav propust.Mada sve u svemu interesantna igra.
 
Da, a imas ih dosta..u pocetku su to po samo 2 neprijatelja, kontam da ce ih kasnije biti dosta. Al..meni je smesno nekad kad pocnem da walkam, idem mu iza ledja (put je betonski) on se okrene i pocne da me puca.... Kad bi stil Splinter Cella ubacili na ovakvoj mapi,sa ovakvom grafikom xD
 
Ja sam juce nabavio igru, ocekivao sam da ce biti bolje od krize ali nije ni upola kao kriza. Ma da ima nekih dobrih efekata kojih u krizi nema. Rokno sam sve na ultra high sa 8xAA i izvuce od 30 do 50FPS...

Ne svidja mi se ni okruzenje, koliko je u kecu bilo zelenila toliko ga u dvojci nema;)
:mrgreen:
 

Back
Top