Far Cry 2

pa odkud u africi zelenilo xD

meni se svidja kad zapalis onu travu suvu(koje ima svuda xD ) ona gori u pravcu u kojem vetar duva..
mada ipak..kriza je kriza :D

Pa to sam i mislio, nekako bi bolje bilo da su namestili na Hawaima ili Juzna Amerika. Jer nekako mi mocnije deluje kad je zelenilo okolo ovako je nekako sugavo...

Si probo da pucas u bure koje se nalazi pored sanduka sa metkovima... Bure explodira i od toplote svi meci opale, onako haoticno, i pobiju sve koji su bili u blizini... Takodje mi se svidja to sto mozes sam da popravis auto... Ali ima i nekih gluposti znaci rokam u zid sa pistoljem i uopste se ne vide tragovi(rupe), dal je to neki bug il' ko ga zna..
Ocekivao sam da ce biti bolje od krize a ovo nije bolje ni od CoD4...:mrgreen:
 
Pa to sam i mislio, nekako bi bolje bilo da su namestili na Hawaima ili Juzna Amerika. Jer nekako mi mocnije deluje kad je zelenilo okolo ovako je nekako sugavo...

Si probo da pucas u bure koje se nalazi pored sanduka sa metkovima... Bure explodira i od toplote svi meci opale, onako haoticno, i pobiju sve koji su bili u blizini... Takodje mi se svidja to sto mozes sam da popravis auto... Ali ima i nekih gluposti znaci rokam u zid sa pistoljem i uopste se ne vide tragovi(rupe), dal je to neki bug il' ko ga zna..
Ocekivao sam da ce biti bolje od krize a ovo nije bolje ni od CoD4...:mrgreen:

I meni se svidja to za kola :D
To za metkove jos nisam video,probacu sad :)
 
Skinuo sam sa neta igricu i moram reci da sam više očekivao od nje.
Igrao sam je nekih sat vremena i za sada je pravi smor.
Videćemo kasnije.

isto. Ja sam se nadao punkorvnom šuteru, a ono cvrc, najviše liči na S.T.A.L.K.E.R.-a...njaa
nadam se da će Dead Space biti "to", samo dok se "nabavi" ima da se otelim
 
Ovo čudo mi ne radi pod XP-om (32bitni, SP3 sve full), pa sam ga pokrenuo iz Vistex64 bez SP1 i hvala bogu da je tako pošto je ovde jedino vredno DX10 grafika, ostalo: od napucavanja jadnih crnaca i belih belaca (valjda se čuvaju od UV zračenja) je više nego jadno. Šta reći, još jedno razočarenje.
 
stigao sam do dve poslednje misije, i preshao sam onu mochvaru i sad sam doshao do nekog kanjona koji nemogu da ''preskochim'' odnosno da predjem na drugu stranu..... Mozhe pomoc

Unapred Hvala
 
Nece zaba u vodu !! :hahaha::hahaha:

Ma igra je OK.
Ja igram vrlo malo jer nemam slobodnog vremena, ali zato se spremam za zimu.
Skidam polako i pakujem sve sto valja pa se iskreno nadam da ce biti vise vremena
za igranje :whistling:
 
ma to se racuna samo za glavne misije ;)
a ja sam radio gomilu sporednih za oruzija,one kod satelita da ubijes nekog i ostale gluposti :)
osvajao guard postove,safe house zaje8avao se svuda po mapi :D
po meni je ovo ozbiljan kandidat za igru godine..videcemo kakav ce biti gta 4 :)
 

Back
Top