Fallout 3

moram priznati
igra me je prijatno iznenadila
od starta sam bio protiv prvog lica
ali nije ispalo lose
ali su mogli da promene glasove
a ne da koriste iste ljude ko za oblivion
smesno mi je kada to izvalim
glupo mi je sto ima samo do 20og nivoa
ali igra je napravljena ko elder scroll tako da moze da se moduje bez problema
na svu srecu :)
 
Da li zna neko kako da mi radi gamepad? Kad udjem u opcije, prepoznao je gamepad, mogu da postavim kontrole, da promenim kako god hocu, ali kad u igri pritisnem bilo sta, ne reaguje. Gamepad je Trust Predator GM1520
Inace, igrica je jako dobra. Mozda ne odgovara za ime Fallout, ali svakako zasluzuje paznju i igranje...
 
Evo male pomoci ako nekom zatreba - Star Paladin Cross.

Kad pronadjete Star Paladin Crossa u laboratoriji Citadele mozete je nagovoriti da podje sa vama. Elem, postoji mali problem ako vec imate Charona (Dogmeat se ne racuna). Postoji ogranicenje da mozete da vodite samo jednog lika sa sobom. Zato u razgovoru sa Cross umesto "I want you to come with me" odaberite opciju "I don't suppose I could stop you" i onda ce Cross poci sa vama iako vec imate Charona i Dogmeata.

:super:
 
Kome treba bilo kakva informacija u vezi Fallouta 3 kao i dva dodatka koja su izasla Operation Anchorage i The Pitt neka me pita a koga zanimaju modovi, walkthrough i ostale stvari posaljite mi pp pa cu vam poslati linkove
 
The Pitt je odlican bolji je od prvog dodatka Operation Anchorage ( koji mi se licno uopste ne dopada jer je uradjen ko klasicna pucacina bez ikakvih RPG elemenata )...U pitanju je nova mini-mapa sa par lokacija koje pripadaju ostacima Pitsburga (veliki industrijski kompleks za obradu metalnih ruda)...Inace sam quest nije mnogo tezak ali ipak daleko vise strpljenja trazi nego prethodni dodatak zbog cinjenice da ne mozete da unosite na mapu opremu koju ste do sada koristili (mada mislim da i ovde postoji opcija udji ko rambo pobi sve zivo uzmi sta treba i cao...s tim da u tom slucaju igra nece biti toliko zanimljiva) tako da cete u pocetku imati malo muka sa Torg-ovima ( nova vrsta mutiranih protivnika )...
Jedina stvar gde je Operation Anchorage bolji je oprema...ovde se bas i necete puno omrsiti jer od zanimljive opreme necete dobiti nista spektakularno samo dva nova oruzja Auto Axe za one koji preferiraju meele nacin borbe i Infiltrator (modifikovanu verziju Assault Rifle-a sa prigusivacem i optickim nisanom, i mislim malo vecim damage-om) kao i jedan oklop koji je neka malo jaca verzija metal armour-a....I jos jedna stvar za kraj treci dodatak Broken Steel koji ce doneti dugo ocekivano povecanje exp. levela do 30 i nastavak price posle zavrsetka originalne igre se ocekuje krajem juna tako da ko jos nije igrao ova prva dva dodatka neka se strpi do izlaska treceg pa neka igra sva 3 odjednom jer iako svaki dodatak nudi neke nove stvari samu zelju za igrom ubija cinjenica da uopste ne napredujete jer je expirience level i dalje ogranicen na 20...
 
Zaista mi nije jasno sta bi ih kostalo da su odmah omogucili da se napreduje preko 20 nivoa...ja sam stao sa expirience-om vec posle pola igre a ostalo mi je jos nekoliko vecih sporednih questova da obavim i bar 1/4 glavnog questa...Sto se tice prvog dodatka Operation Anchorage moj savet je da se igra kada ti je lik negde oko 6-7 nivoa jer ces do lokacije za quest morati da putujes duze - manuelno a usput ces naletati na grupice raidera koje ce te pojesti za dorucak ako si tek na 1 nivou....doduse oprema koju ces dobiti po zavrsenom zadatku bice dosta jaka (pulse rifle, winterized power armour b51 itd.)tako da ti kasniji protivnici do kraja ige nece predstavljati veliki problem - cak ni mutanti,deathclaw-ovi itd.
 
:super:
Fallout 2 je i dalje extra igrica, ja ga obrnem za par dana kad mi je dosadno :mrgreen:

E mislim da ima da se kupi kolekcija Fallout 1, 2 i Tactics u kompletu za 300 din.
Odlicna stvar za kolekcionare...
Ne bih se slozio da je Fallout 3 smece samo cinjenica je da nema tako kompleksnu pricu kao 1 i 2 ali mora da se ima u vidu da su ga radili ljudi koji nisu radili na prva 2 dela...Meni je dovoljno da je Fallout svet u pitanju...i zadovoljan sam...naravno ima tu questova koji malo odudaraju od Fallout sablona (npr. sa onim likovima koji tripuju da su vampiri!!!) i pored one glupave expanzije Operation Anchorage to je jedino sto mi smeta
 
upravo igram falout 3 na xbox 360. dobra je igra,ima dobru atmosferu,komande su lepo rasporedjene i u sustini jako kvalitetna igra.kad je obrnem krenucu sa ekspanzijama.i mene je malo nervirao pogled iz prvog lica ali kasnije sam se navikao!
 
treba mi pomoc...kada zavrsim osnovni deo (pokrenem proces preciscavanja) i posle dve nedelje se probudim ne mogu da se pomerim,mogu samo da cucnem i okrenem glavu....Sta da radim?
 
Hmm na prvi pogled,stari engin bugovi!
Ipak popravili su to!
Remek delo je rodeno!
Ipak nerazumem zasto na High i na medium texturama imam isti FPS!
Dali m ije masina dovoljno jaka da to radi sa istim naporom!
Nego igra je odlicna!
Level 2 ovde,doso u Primm i polako igram!
Ipak likovi postaju tezi za ubijat !
Cetiri su me puta ubile zenske!
OMG,da nema VATSA propadoh!
+ da mi nema moda za headshot i packove sa pistoljcicima!
Brrr
Ipak 9mm je odlican!Dizajn je premocan!
:worth:
Ipak gameplay nije los!
Izuzetan šmek je tu!
:bye:
Ajd vasi komentari!
 
Rekao bih da komp ne moze da ti podrzi ultra high i zato nema promene na high i ultra high, to se meni desavalo sa starim kompom. Nego svaka cast da si postavio ovaj topic ja totalno zaboravio na fallout vegas. Sad sam stavio da se skida :D
 
Nope brate imam DUalcore 2.9! Nvidia9600GT (nije losa graficka 512mb) moze da vuce ok! I iama samo 2 GB rama!
A automatic hardware mi daje HIgh,al iipak iskljucim AA i Vsync!
Radi Boosta FPS!
I radi ok!
Ipak msm da ce resit do kraja bugove updateima!
 
Nope brate imam DUalcore 2.9! Nvidia9600GT (nije losa graficka 512mb) moze da vuce ok! I iama samo 2 GB rama!
A automatic hardware mi daje HIgh,al iipak iskljucim AA i Vsync!
Radi Boosta FPS!
I radi ok!
Ipak msm da ce resit do kraja bugove updateima!
procesor ti je ok, graficka sasvim ok klasa i vise nego dovoljna, ram te yebe imas malo
Ja imam quad core 8ghz istugraficku i 4gb rama. Nego nisu cesto te igrice optimizovane uvek pa je tesko bas terati na maksimumu :). Ali bole te, dobra je grafika i bez AA, meni cesto anti aliansing smeta, ne svidja mi se taj efekat.
 

Back
Top