Facebook

imam fb oko god. i po
ne bas da sam zavisnik
ali provodim na njemu oko 2-3 h dnevno, a vikendom jos vise,
uglavnom zbog komunikacije sa prijateljima,a ne zbog glupih igrica.
trenutno imam 632 prijatelja, recimo da vise od pola ih poznajem
ostale ili znam iz vidjenja, ili su prijatelji mojih prijatelja..itd...
 
Пријатељи (1348)

Ja ne znam sta ce meni toliko... Moze se reci da pola znam... I da je pola sa nekih sajtova... Ali... %) A na fb-u sam stalno... :) Samo sto me ne privlaci kao neki drugi sajt. ^_^
 
I okolina ubija u pojam.. Slobodan sam jedino kada odem u selo, tamo može normalno da se "diše" :)

Vala bas...secam se pre dve-tri nedelje me je glava ubijala, znaci nikad me nije tako bolela, ali se setih da sam obecao drugu da cu otici kod njega u selo da mu pomazem oko nekog posla. I odem tamo i glava me prestala boleti nakon sat vremena...a nekih 11 sati pre toga sam bio popio neke tri tablete protiv glavobolje i nisu nista vredele (a obicno pocnu da deluju nakon 2-3 sata u vr' glave)... Nema, selo je zakon, tisina, cist vazduh, uzivancija... :aha:

Dobro, moram da priznam da sam nekad i ja pisao sh, ch. :D "W" nikad nisam, sad se jezim stvarno od tih sranja i ja ne znam kako ljudi nisu svesni koliko su samo glupi sa tim sto pisu.

Ti nisi svestan koliko zapravo ispadate glupi vi koji svaki jebeni dan morate da smarate narod sa tim W, kao da mene zabole ****** sto ti ne volis to jebeno slovo, idi leci se covece ako ti toliko smeta...
 
Vala bas...secam se pre dve-tri nedelje me je glava ubijala, znaci nikad me nije tako bolela, ali se setih da sam obecao drugu da cu otici kod njega u selo da mu pomazem oko nekog posla. I odem tamo i glava me prestala boleti nakon sat vremena...a nekih 11 sati pre toga sam bio popio neke tri tablete protiv glavobolje i nisu nista vredele (a obicno pocnu da deluju nakon 2-3 sata u vr' glave)... Nema, selo je zakon, tisina, cist vazduh, uzivancija... :aha:



Ti nisi svestan koliko zapravo ispadate glupi vi koji svaki jebeni dan morate da smarate narod sa tim W, kao da mene zabole ****** sto ti ne volis to jebeno slovo, idi leci se covece ako ti toliko smeta...

Sniki, a ti si ga konzumirao priznaj? :per:
 

Back
Top