Facebook

Ja sam moj profil ucesio:D
Ja ne bih da budem prijatelj s forumasima jer previse mlatim na ovom forumu da bi mogo da se pojavim sa pravim imenom:D
A bolje da ne aktiviram ponovo jer je inace shit sa slabom yastitom od hakovanja;)

x2
Xexe realno slazem se :D mada ja i u drustvu takodje *****m i pod***avam sve zive tako da... Mada svejedno nekako vise volim da su mi medju prijateljima ljudi koje znam u RL...
 
Da li iko mozda zna koji je limit koliko mozemo imati prijatelja na fejsu?Da li ga je neko dostigao?Ja imam medju prijateljima jednu osobu koja je dostigla 2300 prijatelja.Taj broj se i dalje penje.

Ja imam u prijateljima drugarice koje imaju po 4500 prijatelja, vecinom dobijes toliko prijatelja ako si extra riba, ili ako si manijak koji aduje sve extra ribe koje nikad pre nije video u zivotu...


Sta mislite da uvedu opciju dislike na fejsu,ako nam se ne svidja link?

Nije fora u tome da ljudi bacaju hejtove na sajtu kao sto je face, a i neverujem da ce ista bitnije menjati jer je osnivac bas ovakvim faceom kakav je postao treci milioner u svetu :D...
A i uostalom mislim da vec postoji sajt tipa hatebook na kome imas samo dislike(hate)...
 
Nude neke grdne pare onom studentu (vjecnom):D da bi prodo FB nekoj kompaniji.TA kompanija je planirala da unovci FB zesce jer oce da naplacuje pravljenje profila po 10 dolara...k(&=c im je iko platio:p
 
Nude neke grdne pare onom studentu (vjecnom):D da bi prodo FB nekoj kompaniji.TA kompanija je planirala da unovci FB zesce jer oce da naplacuje pravljenje profila po 10 dolara...k(&=c im je iko platio:p

Da cuo sam,i bilo bi extra kada bi to uradili, samo je problem u tome sto je taj "student" postao treci milijarder u svetu, i nece ga lako naterati da se otarasi svog vecnog izvora bogatstva... :D
 
Nude neke grdne pare onom studentu (vjecnom):D da bi prodo FB nekoj kompaniji.TA kompanija je planirala da unovci FB zesce jer oce da naplacuje pravljenje profila po 10 dolara...k(&=c im je iko platio:p

Mozda bi to trebali raditi,ali samo onima mladjim od 14 godina da nas vise ne smaraju na fejsu :rtfm:

Mada,sta bi ste radili kad bi trazili mesecnu pretplatu od svih clanova...Ostali bi,placali par dolara mesecno,ili bi otisli negde drugde?
Sto se mene tice(a i vecina ce sigurno izabrati),biram drugu opciju :ok:
 
Mozda bi to trebali raditi,ali samo onima mladjim od 14 godina da nas vise ne smaraju na fejsu :rtfm:

Mada,sta bi ste radili kad bi trazili mesecnu pretplatu od svih clanova...Ostali bi,placali par dolara mesecno,ili bi otisli negde drugde?
Sto se mene tice(a i vecina ce sigurno izabrati),biram drugu opciju :ok:
Ma čini ti se. Prihvatili bi to kao neki dodatni trošak, kao što su kredit za mobilni, internet i drugo i plaćali bi. A s obzirom da bi i ta članarina bila nešto jako malo, recimo 100 do 200 din mesečno što bi svako mogao da priušti i te kako bi plaćali.

Ma i treba da krenu sa tim naplatama, neka čak urede to tako da se kupuju sati za boravak na Facebook-u, kao što su se nekada kupovali internet sati. Ne da će se tako namlatiti para za relativno kratak period... Momentalno će premašiti i najbogatije ljude sveta.
 
Kad se pojavio 2004,njegov osnivac nije ni slutio da ce postati najmladji milijarder na nasoj kletoj planeti,kao ni da ce imati 350 mil clanova.Od toga,1,4 miliona je iz nase zemlje,sto znaci da svaki 6 stanovnik kod nas ima profil.
Sad,da li ste vi ti sesti stanovnici,da li imate profil,i globalno,sta mislite u mrezi.
Ako imate profil,napisite kolko imate prijatelja.

Moje misljenje o njemu da je solidna mreza,koja lako stvara zavisnost,pogotovo sa onim igrama.
Nedavno su popravili(sreca),opcije za privatnost.
A clanovi na fejsbuku...Sad je izgleda navala 96,97,98 godista da se prijave,iako je potrebno biti 95 godiste minimum.Napisu da su 95 godiste,pa svima salju zahteve.Nedavno sam imao iskustvo da mi zahtev poslala klinka koja je 2001 godiste,sto sam momentalno odbio,posto je znam iz komsiluka
Sto se tice prijatelja,trenutno ih imam 215.Ja pola zahteva uglavnom odbijam,kao i one stupidne pozive u grupe i na stranice.


Paa ovako..imam fejs naravno... ^^ ... ali slazem se sa tim,da je to velika zavisnost...imam oko 1.400 prijatelja...shto jeste puno...ali j.b.g.. ne igram ja igre i sve to na fejsu...vishe mi sluzi samo za chat sa prijateljima :)
razmishljam da ga obrishem -.- ...
 
Данас ме је другарица љубазно замолила да јој деактивирам налог.
Које је задовољство било то учинити.
 
Imam nalog i oko 70 prijatelja. Ulazim cesce nego sto bih htjela... navika. Udjem da se cujem s nekim, malo pogledam nekoliko mi najdrazih profila, rijetko stavim i neki link. :)

Nije mi bas narocito drag facebook. Krstarica rules :ok:
 
moram da špriznam da su staršni kompleksi u vezi sa fb
misim to si što si
imam i koje znam i ne znam
i pun mu je ****** vecine ali sta
primam sce a i klikcem mnogo bogami
jao prepoznace me
jebbo vas veliki brat
 

Back
Top