FABRIKANT

Gledala sam ga sa blagim neverovanjem u ocima. Ladno mu je mlatarao ceo palamar ispod nogavica sorca, skoro do kolena. O kakav prstakluk. Druga bi ga neka mozda pogledala sa divljenjem ali ja ne. Nikako. Dobacila sam mu: Alo decko, nesto ti visi! On se onako bahato okrenuo misleci valjda da sam ja neka balavica, pa da ce da me poplasi svojim nabudzenim...sorcem na sitne cvetice. CcCcC. Dobacila sam znacajan pogled bakuti koja je valjda obnevidela od godina, pomislila da se dogodilo cudo i pocela da se krsti. Prisla sam mu sasvim polako ko toreador koji plese oko bika, gledajuci ga pravo u oci. I kao da igramo tango pocelo je odstupanje, korak nazad on, korak napred ja. Tu nije bilo sumnje ko vodi igru. Kad je brada pocela da mu podrhtava i usne da se krive najavljujuci provalu oblaka izvukao je urolanu mapu iz dzepa pokusavajuci da se vec zamucenim pogledom orjentise i jecajuci, brisuci cvikere na svom bubuljicavom licu, potrcao je medju neko drvece saplicuci se svojim petnaestogodisnjim izvidjackim cipelama. Hhehehhe. Nekad se bas osecam kao kaktus. :P
 
- Tvoje pisanje je tako sirovo, rekla mi je. Kao kovački malj, a ipak ima humora i nežnosti u sebi.
Uhvatio sam je za podbradak i privukao sebi. Poljubio sam je, ovlaž.
 
Kad se se pitanje servira uz osmeh, zaslužuje odgovor. Vidiš, Perice, kako je latinica ljupka devojka, učtiva, nasmejan, sva vrckava... kako da je čovek ne... shvati ozbiljno :-)

Latinice, vidiš šta si mi uradila... misli ti koliko hoćeš, ali nakon tvoje sirove intervencije, onaj tekst više nije tako prefinjen... neće ni ovaj da ostane, samo ako nastaviš s tom tvojom... erotikom :roll:
 
sojka_ptica:
KOJOTE UZMI ME!!!! POKIDAJ MI SVO PERJE!! PEVACU TI DO ZORRRE!!
IPAK TI POZNAJES ZENE!! OKRUTNICE JEDAN NEODOLJIVI






1620979746.jpg










Dogodilo se nešto
Ne znam je li bilo ugodno
Ili neugodno
Ispala mi je cica
Pogledam i vidim
Gledam ja cicu
Gleda cica mene
Gleda i on K... moju cicu
Mi gledamo cicu
i pitamo se
Što li nije drska?



;) ;) ;) salim se Pticice malo
 

Back
Top