Fabia nabija pritisak

teodora12345

Početnik
Poruka
11
Pozdrav, auto mi je zaledio jer he ostao bez antifriza, i ispraznio se akumulator, odslepali do majstora, on pogledao kao pukla cantra za vodu a hladnjak je vec bio probijen.Kad se konacno odledio majstor kaze da je mozda pukao blok motora jer nabija jak pritisak i curi antifriz naravno..Sta raditi?Da li menjati cantru i hladnjak pa na srecu da je motor ceo, ili ga staviti na oglase?Auto je dovezen od majstora do kuce(2km), malo je digao temperaturu, na pola skale zapravo, i bila je ukljucena greska za vodu celim putem.
 
Teodora, dobrodošla na forum :D
Cantra, misliš sud za vodu u koji se sipa tečnost? To ne bi trebalo da bude skupo. Ja bih to uzeo, nasuo antifriz pa video kako se ponaša i u skladu s tim video šta dalje.
 
Pozdrav, auto mi je zaledio jer he ostao bez antifriza, i ispraznio se akumulator, odslepali do majstora, on pogledao kao pukla cantra za vodu a hladnjak je vec bio probijen.Kad se konacno odledio majstor kaze da je mozda pukao blok motora jer nabija jak pritisak i curi antifriz naravno..Sta raditi?Da li menjati cantru i hladnjak pa na srecu da je motor ceo, ili ga staviti na oglase?Auto je dovezen od majstora do kuce(2km), malo je digao temperaturu, na pola skale zapravo, i bila je ukljucena greska za vodu celim putem.
Pa kako na oglase u tom stanju,jel taj majstor radi to sto nije ostao kod njega?
Nemoj sama da te mazu lopovi nego neko musko da ide s tobom,ako si u gradu bolje negde van u unutrasnjost posteniji su i jeftiniji
 
Naravno da je pukao blok i glava kada je bilo -10 auto sa vodom u sistemu jer curi a neće samo da se popravu i akumulator pred smrt. I ko zna šta još usput barem još 5 stvsri treba da se popravi. Klasičan zapušten auto.

Tako i moja žena sve joj je preskupo za auto PLAČE kada treba ulje da menja a dok se okreneš u radnji spiska na gluposti doktorsku platu.

Sad pravac otpad.
 
Teodora, dobrodošla na forum :D
Cantra, misliš sud za vodu u koji se sipa tečnost? To ne bi trebalo da bude skupo. Ja bih to uzeo, nasuo antifriz pa video kako se ponaša i u skladu s tim video šta dalje.
Da,da..Samo to?A hladnjak?
Pa kako na oglase u tom stanju,jel taj majstor radi to sto nije ostao kod njega?
Nemoj sama da te mazu lopovi nego neko musko da ide s tobom,ako si u gradu bolje negde van u unutrasnjost posteniji su i jeftiniji
Na oglase kao neispravnog...Ne radi majstor ocigledno, kaze ne zna koliko se to isplati...
 
Pozdrav, auto mi je zaledio jer he ostao bez antifriza, i ispraznio se akumulator, odslepali do majstora, on pogledao kao pukla cantra za vodu a hladnjak je vec bio probijen.Kad se konacno odledio majstor kaze da je mozda pukao blok motora jer nabija jak pritisak i curi antifriz naravno..Sta raditi?Da li menjati cantru i hladnjak pa na srecu da je motor ceo, ili ga staviti na oglase?Auto je dovezen od majstora do kuce(2km), malo je digao temperaturu, na pola skale zapravo, i bila je ukljucena greska za vodu celim putem.
Колико си дала за ауто?
 
100-200 evra je drugi motor, lonče 10 evra, hladnjak 40 evra. Na sve to ide veliki i mali servis. Usput se menja lamela i korpa. I poneki nosač motora.
Vrlo moguće da je svirnuo i mali hladnjak i nekoliko račvi.
 
Na oglasima?

Screenshot_2024-01-14-22-30-29-305-edit_com.kupujemprodajem.android.jpg
 

Back
Top