F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tan2013-3-3_183037723_10.jpg


Pozdravljam drustvo, konacno dokona....:manikir:
 
EVE ME......STIGOH S PAMpILOTNE i kafu......

Cic sam javila za ovaj otrov ali je ona već videla na FB
Mari, nek je srećom novi monitor..valjda je izdržljiv :zcepanje: a za pušenje.....pa sestro slatka, krajnje je vreme bilo da prekineš...msm što si popušila, popušila si :cepanje:
šalim se malo, držžim ti pesnice da lekovi odrade svoje i da ne bude operacije i znaš da mislim na tebe :zag:....pozdrav za Tacu.....i :cmok2:.....prenesi, nemoj da zaboraviš sad zabavljena sas tu LG sliku :lol:

- - - - - - - - - -

pa o tome se i radi
ta zena nije normalna, ja stojim i gledam, nas 3 je vratila
kolega poceo sa njom da se raspravlja ona kaze kolege nemojte da se ljutite takav je zivot :eek:
znaci nije mi jasno uopste
ja mislim da je krivena kamera :lol:

- - - - - - - - - -

Sačuvaj me bože.....ko sve nije prosvetni radnik danas :eek::dash:
 
pa o tome se i radi
ta zena nije normalna, ja stojim i gledam, nas 3 je vratila
kolega poceo sa njom da se raspravlja ona kaze kolege nemojte da se ljutite takav je zivot :eek:
znaci nije mi jasno uopste
ja mislim da je krivena kamera :lol:

- - - - - - - - - -



ti se salis a ja se patim :rida:

salim se

Ma to nije nista, spram sta se nama desavalo sa Idiotima koji su postavljeni kao predavaci.......:evil:

hmmm, sta bi ti uradila ,sto je- ISTINA - desilo,.... idiot , pomera ispit za sledecu nedelju a onda zbrise za Rusiju na 6 meseci a da to administracija i dekan nemaju pojma...........

Sta smo mu se naheeeebali materi a i dekanu........ pa nista im nismo mogli.:rtfm:

Uvek ima i bit ce frustriranih , ostaje ti da popijes kaficu, mozda ce ti vise prijati Kava, :hahaha: sas nekim koji Ti odgovara, pa opici sa kuknjavom a posle, opet radi na pitanja.....:ok:

A ono za disanje, uh kako bih Ja to voledo da gledim......mislim da vidim kako se smirujes. hahahaha :per:
 
Pa ti ako si tolko žudan za gledanje, gledaj u svoje poprsje ispred ogledala kako se diza i spušta u smiraju a pre toga dobro nadrukaš pritisak :zcepanje::zcepanje:


Kuku Ljljka, pa ja nemam potrebe da se smiruvam....:eek:......nejesam pod stress, Metoda i tehnika se preporucava onima koji su pod stresom...:ok:..a sa druge strane gledista, more je LEPSEEEEEEEEE glediti zemske .:rumenko:..kako se opustaju........:whistling:
 
Daklem : Sta je lepse , mislim za Oci i relaksaciju , gledati nesto ovako:babamrazica:

Ili oFakvog :zddm2: kako se relaksira

Budimo realni..:per:

na pravu adresu si postavio pitanje.....:cistinaocare:
nema ga muški identičan ovoj lepotici :babamrazica: inače bi ti rekla da je taj nepostojeći najbolji za relaks :zper:
mora da ga na spisak nisu turili iz bezbedonosnih razloga......po muški živalj Krstarice :smeker:
:rotf::rotf:

- - - - - - - - - -
 
na pravu adresu si postavio pitanje.....:cistinaocare:
nema ga muški identičan ovoj lepotici :babamrazica: inače bi ti rekla da je taj nepostojeći najbolji za relaks :zper:
mora da ga na spisak nisu turili iz bezbedonosnih razloga......po muški živalj Krstarice :smeker:
:rotf::rotf:

- - - - - - - - - -

hoću da kažem da smo mi žene uskraćene u smislu iskazivanja ......ne mož se pravilno iskažemo u pravilnom pravcu :rotf:

- - - - - - - - - -

e, sad mogu i na spavanje
pozdrav od Meša i mene......laku noć :cao:
 
na pravu adresu si postavio pitanje.....:cistinaocare:
nema ga muški identičan ovoj lepotici :babamrazica: inače bi ti rekla da je taj nepostojeći najbolji za relaks :zper:
mora da ga na spisak nisu turili iz bezbedonosnih razloga......po muški živalj Krstarice :smeker:
:rotf::rotf:

- - - - - - - - - -

Jes, sto jes, sve je to tacno a i precizno zapisano........:rumenko:

A jos pride, Udise .......zadrzi dah......pa ispusti.......vazduh........:sad2:
 
Jes, sto jes, sve je to tacno a i precizno zapisano........:rumenko:

A jos pride, Udise .......zadrzi dah......pa ispusti.......vazduh........:sad2:

a sve pred tobom.....pa ti malo tog izdisaja dune u lice.....kao lahor.....tek onako, neobavezno :zcepanje:
iiiiih........koja ne zna mušku logiku tj. kako radi muški mozak ima da nagraiše :rotf:

- - - - - - - - - -

Nego Ljljka izgleda da recepat i se sprovodi...
:hahaha:
nema one sto Kaze............. more se smirila. :think:

pa od silnu kafu i udahni i izdahni izmedju gutljaja, naraFski da se smirila......zaspalo to bre il krenulo u provod......mlados profo....lepa li je :aha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top