F.C.RAD

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да нема Партизана вероватно би за мене то био Рад!

Два-три ножа у стомаку стоје
United Force ничег се не боје!!!
Напред Рад, напред Рад!

Свака част момцима за гостовања, поготово Нови Пазар. Мало ми смета што нису баш фер туче, ***** ножеве, шрафцигере...ајде као Пољаци, Руси, ферка, само шаке.
****** сад вас је мурија стисла после свих оних пиздарија. Волео бих да поново буду у првој лиги.

Поздрав екипи
 
To kao Telekom Prva liga se kaze da bi zvucalo jace nego...reci coveku da igraju DRUGU LIGU. I da se nece vratiti u prvu nikad kao i gomila slicnih klubova,jer zavise uglavnom od pozajmljenih igraca.
 
Rujevit:
Да нема Партизана вероватно би за мене то био Рад!

Два-три ножа у стомаку стоје
United Force ничег се не боје!!!
Напред Рад, напред Рад!

Свака част момцима за гостовања, поготово Нови Пазар. Мало ми смета што нису баш фер туче, ***** ножеве, шрафцигере...ајде као Пољаци, Руси, ферка, само шаке.
****** сад вас је мурија стисла после свих оних пиздарија. Волео бих да поново буду у првој лиги.

Поздрав екипи

Од тебе стварно ово нисам очекивао. Па зар фк смРад?

Ти ниси навијач јер си друкара
Кад убијеш човека тебе штити мурија
Ти си радовац ти си зликовац
Брука, срамота српског народа


Мајић воли један тим и цео је живот с њим
И никада Вожде он неће да те напусти...
Почивај у миру!!!
 
Rujevit:
Да нема Партизана вероватно би за мене то био Рад!

Два-три ножа у стомаку стоје
United Force ничег се не боје!!!
Напред Рад, напред Рад!

Свака част момцима за гостовања, поготово Нови Пазар. Мало ми смета што нису баш фер туче, ***** ножеве, шрафцигере...ајде као Пољаци, Руси, ферка, само шаке.
****** сад вас је мурија стисла после свих оних пиздарија. Волео бих да поново буду у првој лиги.

Поздрав екипи
Какав интернет хулиган :-D
Када би више људи долазило на стадион,а не на овај начин хулиганисало и мафијало преко интернета где би навијачким групама био крај.
ДОСТА ОВИХ ГЛУПОСТИ!!!
БОДУ САМО ПИЧ:КЕ!!!
 
niindza,predpostavljam da si prosle sezone navijao za manchester,a onda kad je milan osvojio trofej za njega,predprosle za Barselonu,a 2004 za Liverpul...
omiljeni igrac ti je prosle sezone bio kRONALDO a sad kad je Milan osvojio titulu,omiljeni igrac ti je Kaka...2005 godine omiljeni igrac ti je bio Zubadinjo,2004 Stiven Dzerard... :roll:
 
Poznajem jednog decka koji je bio u UNITED FORCE-u,pre dve i po godine je nepravedno osudjen za jedno ubistvo na Banjici tako da je sad u C.Z.-u.Pretpoistavljam da ga stariji clanovi ove grupe poznaju,zove se Darko inace i igrao je ranije fudbal u Radu,decko bruka kako je dobro igrao fudbal,da se ovo nije desilo danas bi bio verovatno jedan od najboljih u Srbiji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top