EXKURZIJE

hm...pa vako....collin farrell,will smith..onaj s lanca...:lol:....jedan dechko iz neke hamburgerije....saki i ja smo neki dan bile,meni se jele pljeske,nisam mogal da prestanem da gledam u dechka...:shock::lol:
 
Hmmm... ooondak, u epidaurusu sam održo koncert... :cool:... s bezplatinim ulazom... :cool:... pasam posle dobio nadimak srpski pavaroti... :cool:...
Ondak, Naocharius Shtrokas seu busu zakašljo... i posle nekolko trenutakaje na staklu ostala žuto zelena ljigava fleka... to niiikad neću zaboraviti...
Oooondak, nesećamse kakose zvaše mesto desmo jeli... al neki nisu mogli dobjasne konobaru doće četri porcije ražnjića... i viče Dzukelus Maljavus konobaru: for pig... ovajće njemu... for biiir ?... no no... for pig... i takou krug izvesno vreme... dok Dzukelus Maljavus nie počoda rokće na konobara... :shock:... nebilimu objasnio šta oćeda jedu...
Da, itosu bili interesantni prizori...
 
shtreberi iz mog razreda necje na sajam knjiga :confused: :? :neutral: :lol:...
i pitam ja zashto...tek oni..."Shta cjemo na sajmu knjiga?...posle sajma imamo chetiri sata slobodnog vremena i shta onda da radimo"....:shock:...nemam rechi...:lol:
 
saki8050:
shtreberi iz mog razreda necje na sajam knjiga :confused: :? :neutral: :lol:...
i pitam ja zashto...tek oni..."Shta cjemo na sajmu knjiga?...posle sajma imamo chetiri sata slobodnog vremena i shta onda da radimo"....:shock:...nemam rechi...:lol:
ko bre necje? :?

@Ivana
Mi idemo 27. a Isidora(Pajper) nide 26.......a ne znam kad se TACHNO otvara...:?:)))
 
kako bre nije...IMA cho'ek dobre ocene....sada shto mu mama i tata josh pomazhu oko shkole...ALI ipak...jer za raspust vezhbao na mashini za praxu :shock: :shock: :shock:.....---> ROFLMAO
 

Back
Top